Dobrý den,

stala se mi taková věc - jsem vdaná 2 roky, s manželem jsem šťastná, i když jsme zrovna teď nedávno řešili takovou menší krizi ohledně peněz (stavíme). Manžel si na stavbu vzal na pomoc dva kluky z práce a já jsem je vždy večer odvážela domů. Ten jeden mě už od začátku dost viditelně balil, měl dvojsmyslné narážky, flirtoval se mnou - a to přede všemi, i před manželem - takže jsem to brala jen jako srandu.

Jednou, když jsem ho vezla domů, se mě po cestě zeptal, jestli ho nechci přijít někdy navštívit a pomilovat se s ním - řekla jsem mu, že jestli si náhodou nevšiml, tak jsem vdaná. To mu prý nevadí (jak příznačné pro muže :o)). Když jsem zastavila a čekala, až vystoupí, zeptal se mě, jestli bych mu nedala malou pusu, že mu to stačí. No a já mu ji dala - a začali jsme se líbat.

Nejhorší na tom je, že se mi to líbilo, takže jsem toho nelitovala, nepřišlo mi to jako nevěra. Druhý den jsem se s ním líbala zase, on se mě opět zeptal, kdy se spolu pomilujeme, ale já jsem ho ujistila, že s ním opravdu spát nebudu, že tohle mu musí stačit. Teď mě to trochu mrzí, že jsem se s ním líbala, protože vím, že kdyby mi tohle udělal manžel, tak by mi to vadilo a hlavně bych se ptala, proč to udělal. Jenže když se zeptáte mě, proč jsem to udělala, tak nevím. Manželovi to samozřejmě říkat nebudu.

Nechci ani tak žádnou radu, jako spíš znát Váš názor - jestli mě odsuzujete, nebo jestli si myslíte, že se vlastně nic nestalo? Stalo se to některé z Vás? Nebo to některé z Vás udělal partner? Co byste dělaly kdybyste zjistily, že se Váš partner líbal s někým jiným?

Předem děkuji za kladné i negativní ohlasy.

Zdraví M.


Milá M.,
to máte těžké. Já znám třeba lidi, kterým líbání přijde jako nevěra, která už není zas tak rozdílná od vyspání se s někým jiným. Jsem si jistý, že manžel také nebude nadšený, jestli se to náhodou někdy dozví – upřímně, je trochu nerozum líbat se s někým od něj z práce. Ale mám-li psychologizovat, tak se zamyslete, co vám v manželství chybí. Tam někde najdete odpověď, proč jste se líbala s cizím chlapem.

Je líbání nevěra? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama