Vztahy

SOS Brečím a brečím..pokračování

Minulý týden se na Vás obrátila čtenářka, která si přála zůstat v anonymitě, s prosbou o radu. Její příběh vyšel v článku pod názvem Brečím a brečím, nechce už sex.

Dnes nám tato čtenářka napsala podruhé a popisuje, jak její partnerská peripetie pokračuje. Její e-mail vydáváme v neupravené podobě. Redakce.

 

Aaach čtenářky, už Vás opět obtěžuji, ale jsem úplně zoufalá a volám o Vaši pomoc..
 
S přítelem se to minulý týden nakonec zlepšilo a v úterý došlo i na sladké milování.. Jenže přišel víkend, jeho pracující víkend, já za ním přijela a on se z mé přítomnosti u baru těšil jako vždy..
Nicméně páteční večer jsme se rohodla, že ho nestrávím u baru u něj jako vždy, ale že budu s kámoškama u stolu v druhé části restaurace, a to byla chyba, protože v noci před mým odchodem mi vynadal, že jsem se u něj sem tam jen zastavila a jinak jsem byla s nima. Tak jsem si logicky řekla, že sobotní večer zůstanu u něj.
A taky se stalo... sice měl zrovna blbou náladu, jelikož měl nervy, ale jinak bylo fajn. Až na to, že jeho bejvalka, která slavila svátek, kolem něj kroužila jako sup a mě to trochu prudilo. Až nakonec si stoupla k baru a přiožralá ho stále zvala s kámošem na panáka, ale on že nemůže, že bere prášky (no sice mě mrzelo, že jí rovnou neřekl, že s ní teda nechce, ale i tak jsem byla ráda, že jim nalil a přišel za mnou na druhý konec baru).
Jak noc plynula, tak ona vytáčela už skoro každého (no hlavně každou a taky jejího přítele), a jak se blížil můj odchod domů, stalo se to, že můj přítel zavíral už dveře od restaurace, aby mu nikdo nový už nepřišel, v tu chvíli mu stála ona již za zády a opřela si ruku o futro, což z mého pohledu vypadalo, jako když ho objímá kolem krku, smála se tam na něj atd. ale já se držela, byla jsem připravená na odchod asi 5 metrů od nich a řekla jsem si, že se nenechám od ní vytočit, jenže pak jsem přišla blíže, můj přítel se k ní otočil čelem, takže viděl nás obě, ona stála ve dveřích a řekla, že když ne dnes, tak ve čtvrtek, že si ho s ní dá? A on:  "Jo ve čtvrtek.." Nevím proč, ale zatmělo se mi a hned jsem si řekla, že jí kývl na panáka v jeho volnu a zapomněla jsem, že on v ten den dělá... a jak se mi tak zatmělo, popadla jsem bundu, vmáčkla se mezi ně, jí jsem řekla: "Promiň" a otočila jsem se na něj, dala jsem mu pusu a řekla: "Dobrou, jdu dom." Přísahám, neřekla jsem to ani trochu ve vzteku, ale ani ne smutně, prostě rozhodě - že jdu dom. On mě zastavil a přišel ke mně, a ona na mě: ("Mé jméno") asi 5krát a otázkou Co po mně někdo minulý večer chtěl. (no schválně jsem mu neřekla, že když jsem šla v pátek dom, že se u mě zastavilo auto, s 5 ožralými muži a že to bylo dost nebezpečné, a tak jsem mu nechtěla přidělávat starosti, když už jsem byla doma, jenže tato píííp stála na protějším chodníku a vše viděla) a začla se mě na to ptát, já neodpovídala, protože se s ní vůbec nebavím, ale pak už jsem jí i říkala, ať mě dá pokoj a nemluví na mě a ona: "Tak promiň, že mám o tě strach.." Tak jsem jí řekla, že mám taky o ni strach, aby nenastydla, a at jde dovnitř a ona že nepůjde...
Já už se začla chvět, byla jsem na infarkt, až se mi podlamovaly nohy, musela jsem popojít od ní, protože mi 3 metry u ní bylo jak Supermanovi u toho zel. meteoritu..
Ten můj byl do této doby ticho a pak řekl, že mě půjde doprovodit..
No ušli jsme jen pár metrů a už na mě začal řvát, co to mělo znamenat?!! a že se chovám jak místní kráva a prý to si říkáme vše, proč jsi mi o těch chlapech neřekla a že mám v palici slámu, že mu dělám v práci nervy, že už je tak měl a ted po tomhle, že jsem mu teda fakt pomohla, že náš vztah stojí za hov. atd. Já neměla slov, jen jsem se mu omlouvala a že jsem žádnou scénu neudělala, že jsem se na to prostě už nemohla koukat, jak ji nedokáže někam poslat... on že mu stála ve dveřích a že pro něj je to zákazník a musí být na všechny milý, i když kolikrát nechce a že už za ním do práce ani nepáchnu, že mi to zakazuje a ať už jdu...
S pláčem jsem šla domu ještě s mým kamarádem, který už jako ostatní se na to nemůže dívat, a řekl, ať mu nepíšu, že se musí omluvit on sám. Poslechla jsem ho a taky mi do hodky přišla sms: Už toho bylo dost. Omlouvám se. Je mi líto, jak to skončilo. Ale uznej, že tvé chování bylo... No, odpouštím ti, protože tě miluji."
Řeknu Vám, že to jeho "odpouštím ti" mě namíchlo, ale přesto jsem se mu taky omluvila a napsala, že kdyby to ale vše viděl z mé strany, tak by se nedivil mému chování. Do minuty mi přišla sms, že omluvu stahuje. Tak jsem mu hned volala a on, že nic nechápu a že ho štve, jak u něj stojím u baru a pořád na něj koukám a hlídám, na koho se usměje a na koho ne, a že jak by bylo mně, kdyby byl u mě v práci(no já bych byla jen ráda), že už mě u baru nechce vidět a že ať se zamyslím nad svým chováním, že se nechovám dospěle, že jsem se měla nad to povznést atd. Já už mu jen na vše kývala a on na konci hovoru: Tak nad tím vším, co jsem ti řekl, přemýšlej, jo? dobrou.
No usnula jsem, ráno zavolal a byl chladnější, ale bylo to vcelku v poho a já se jen zeptala, jestli se můžu za ním před mým odjezdem na chvíli zastavit a on jak chceš.. Tak jsem přišla večer, on mě sotva pozdravil, vůbec si  mě nevšímal. a když jsem šla pryč a chtěla se rozloučit, vůbec se u mě nezastavil, tak jsem jela smutná dom. Vůbec se neozýval, tak jsem mu v noci zavolala, a on, že nemá credit a já jestli teda zítra přijede a on, že má práci, že neví, ale že mi zavolá a pak jestli jsem už něco vymyslela a přemýšlela nad tím, co mi včera řekl, k mému štěstí se mu vybil mobil. Včera jsem jako každé pondělí po pracovním týdnu čekala na telefon, 12., 13. 14.,15.,16. hodina a nic.. Kolegoné v práci ať mu nepíšu, že to slíbil, že se ozve a že prostě, ať první nepíšu a nedolejzám... tak jsem je PRVNĚ poslechla, i kamarád, co ho večer viděl zamyšleného u baru, mi řekl, ať mu napíšu až v 21 hod a to jen MILUJI TE... poslechla jsem a on nic, tak jsem ho prozvonila, nic, desetkrát mu volala, nic, půjčila jsem si kamarádky telefon v noci a on to hned zvedl, zeptala jsem se, co se děje a on na mě spustil, jak čekal jak debil u telefonu připravený, že hned po mé sms za mnou se rozjede, a já že nic, opakoval hodně věcí z neděle a taky že proč jsem mu teda aspoň nezavolala, že jsem nad vším přemýšlela a přišla jsem na řešení atd.a že zítra taky čas nemá, že možná v pátek, a byl docela i sprostej a  že teď budu skákat já podle něj, a pořád mi to pokládal, pak jsem mu z bytu napsala na dobrou a on zavolal, už byl klidnější o něco, já mu vše slibovala a on řekl: ZÍTRA TEDA JESTE ZAVOLÁM A TY MI ŘEKNEŠ TO ŘEŠENÍ TVÉHO CHOVÁNÍ A TOHO VŠEHO, CO JSEM TI ŘEKL,TAK HEZKY PŘEMÝŚLEJ".
 
A to je ten můj problém, vůbec nevím, o co mu jde, jaký řešení že to chce? bojím se, až zavolá, že budu zas se jen opakovat, že mi je to líto vše, že se zlepším (i když v duchu si nadávám, jak jsem blbá, jak on se mnou orá atd.) a další bláboly, kterým nevěřím, ale já ho nechci ztratit, protože jsem zaláskovaná do něj..
AAch jo, máte to se mnou těžký, viďte, ale předem děkuji za rady, co mu mám dnes říct, co chlapi rádi slyší, a budu ráda, když napíše nějakou reakci i DAVID.LISTER..
 
ps:anonymně, mám k tomu své důvody, i když možná reagovat asi i budu..
Předem děkuji
   
23.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [140] trdlo [*]

  Takovyhle infantilne pubertalni problemy bych chtela mit taky. To snad ani neni normalni, ne? To chces stravit celej zivot tim, ze sedis u baru a zbozne na nej hledis, aby nahodou nekoukal naky prsaty zrzce kam nema, a pak za nim polezes po kolenou, aby ti odpustil, protoze oba delate pubertalni hovadiny? Kristova noho, do ceho to pambu dusi dal?

  superkarma: 0 24.08.2005, 23:26:01
 2. avatar
  [138] femme.fatale [*]

  Reakce jsem četla jen tak zběžně. Ale jek už tu bylo řečeno, bude lepší to neprodlužovat a ukončit to dřív něž bude pozdě. Až k sobě budete mít větší závzky půjde to hůř a hůř.
  A to spolu ještě nebydlíte (pokud jsem to dobře pochopila). Protože když jsme spolu s přítelem začali bydlet, objevily se problémy, které jsem dřív vůbec neznala. A jestliže máte už teď takovéhle problémy moc nevěřím tomu, že to bude zase jak nebe bez mráčku. Možná se na chvíli změní, ale na trvalo nikdy, to už jsem si ověřila sama
  Každopádně přeju hodně štěstí A nikdy nelituj jak ses rozhodla (ať je to jak chce) Hlavně ať je zase brzy

  superkarma: 0 24.08.2005, 12:37:17
 3. avatar
  [135] pavlistranska [*]

  Sonya: chovej se jako dospělá a na něj se

  superkarma: 0 24.08.2005, 06:28:09
 4. avatar
  [134] Boubel [*]

  Ten článek je trošku zmatenej tak doufám,že jsem ho pochopila dobře.Četla jsem i ten první,ale jaksi nechápu.Mám pocit,že tahle slečna nemá absolutně žádný sebevědomí a ten její toho využívá.Jaký omlouvání,jakej strach,že zavolá a co mu říci.Hovno.Dělat se vzácnou,trochu mu unikat a ne ze sebe dělat husičku.Stejně mám pocit,že tenhle vztah nemá žádnou budoucnost a myslím si,že by se měli rozejít a ne prodlužovat agonii.Ani jeden z nich ještě nedospěl do stádia,kdy se dva lidi umí tolerovat.Takový chození a hádky jsem zažila tak možná na základce.

  superkarma: 0 23.08.2005, 19:18:45
 5. avatar
  [133] iljanka [*]

  tak jsem si přečetla poslední dvě stránky ohlasů a zjišťuju, že jsem asi telepaticky opisovala. Jestliže jsem to dobře pochopila, tak ty problémy má sonya a je jí "už" 24.... opravdu si myslím, že bys měla dozrát na nějaký vztah, tenhle asi vůbec nemá budoucnost. Zatím to vypadá tak, že si tvůj partner na tobě léčí své komplexy a to snad nemáš zapotřebí. Na každý hrneček se najde poklička, proč se zahazovat s někým, kdo za to nestojí.

  superkarma: 0 23.08.2005, 17:25:52
 6. avatar
  [132] iljanka [*]

  Dopsala jsem reakci na "uzlíček nervů" a čtu si další dopis a padám do vývrtky - totéž v modrém. Proboha, děvčata, co chcete dosáhnout brečním a podbízením se? Copak si neuvědomujete, že jste plnohodnotný člověk, že máte svou cenu? Necháte sebou vláčet, jako byste byly duševně nezpůsobilé. Barman se opravdu musí ( nebo jako profesionál by se asi měl) na své zákazníky usmívat i kdyby si měl myslet něco o pr**li, kvůli tomu přece nemá cenu žárlit. A kolik ti vůbec je? Podle popisu té situace bych to tipovala tak na 13. Kašli na to a chovej se dospěle.

  superkarma: 0 23.08.2005, 17:11:00
 7. [128] a.... [*]

  Sonya: hele nic ve zlym-ale působíš fakt děsně nevyrovnaně- co takhle se na toho chlápka vykašlat , trochu se zklidnit a srovnat, prostě být chvíli sama a dát se dohromady???

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:52:29
 8. [123] Rikina [*]

  david.lister: jestli má vláda záměr umřít před důchodem, měla by ho urychleně realizovat. Pořídíme si místo nich krále Miroslava

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:39:14
 9. avatar
  [122] floo [*]

  david.lister: to jo, ale musíš myslet na zadní vrátka, v nejlepším případě tvé úspory schrábnou nevděčné děti :)

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:34:35
 10. avatar
  [119] Emea [*]

  Ještě jsem nečetla reakce na článek, ale jsem z něho . Některé věty jsme musela číst několikrát, abych je vůbec pochopila

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:22:53
 11. avatar
  [117] floo [*]

  L_B: přesně tak to dělám já, ale formou spoření nikoliv pracovního procesu , naštěsí jsem měla duchaplné rodiče, kteří mě zasvětili do problému s nedostatkem financí všech babiček a dědečků, tak jsem si z toho vzala ponaučení, myslím, že Sonya neuveřejní kolik jim je let, a pokud sem přece jen napíše, tak bude pěkně kecat.

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:16:57
 12. [115] a.... [*]

  tak kolik ti je????Řekni!!!
  Když bych odhlédla od těch zmínek o sexu a alkoholu sázela bych na 13- podobný problémy probíraj kamarádky mý dcery tohohle věku-kdo se na koho koukl, kdo komu co řekl...tak taky řekni!!!

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:12:06
 13. avatar
  [114] Odemětobě [*]

  Sonya: Klukovi je 16,ale snad má tolik rozumu,aby nechodil s holkou,která si neváží sama sebe a nechá se ponižovat od pomatence,který si na ní léčí své mindráky. Zřejmě tě tak duševně vysává,že nejsi schopné ani stručně formulovat svůj problém,aby se ostatní ženy-in dokázaly zorientovat.Seber se a postav na vlastní nohy,kolik let chceš ještě se svým"přítelem" ztratit?

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:00:46
 14. avatar
  [113] L_B [*]

  floo: no coz o to - sporit na duchod od utleho detstvi by ted snad meli uz vsichni nehlede na dalsi studia - ale to je do jine diskuze...
  kazdopadne by me zajimalo, jestli tady Sonya zverejni, kolik ze jim to opravdu je tech biologickych let...

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:00:22
 15. avatar
  [111] floo [*]

  L_B: některá individua počínají spořiti na důchod již v útlém věku neboť jejich šance na studia jsou po absolvování 1. stupně základní školy zcela mizivé...

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:51:30
 16. avatar
  [110] L_B [*]

  tyrkys: to jsem tam bohuzel nenasla - a znovu se mi tim prokousavat opravdu nechce...
  Baronka z Kratihájů: no a nebo mladinka na brigade a k tomu navic jeste blbounka...

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:42:55
 17. avatar
  [107] tyrkys [*]

  a jste si jistí, že to nevymyslela redakce? Spousta reakcí potažmo dobrý kšeft

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:35:36

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [106] Viv [*]

  Sonya: pokud se nechces furt dohadovat, omlouvat a resit kazdy pohled, kterej kazdy z vas udela, tak jdete od sebe a to hodne rychle... nikdy se spolu nedomluvite, za chvili si budete vycitat, ze ten druhy dycha a ze ma barvu oci takovou jakou ma...
  najdi sama sebe, udelej si jasno v tom co chces, delej co te tesi a na kluky se nejakou dobu vykasli...
  A neboj, kdyz si dobra partie, jak rikas, urcite nezustanes sama
  ... nez to co popisujes tak radeji nic..

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:33:26
 2. avatar
  [104] Tanousek [*]

  No mu by snad mělo být 18, když dělá v baru, ne? Tak Sonyo prozraď, nebo se zase ozveš, až tě někdo pořádně naštve?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:30:00
 3. avatar
  [101] tyrkys [*]

  L_B: a říkala, co dělá?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:27:20
 4. avatar
  [100] L_B [*]

  no...ale pise, ze pracuje, tak to asi nebude tak mladinka

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:26:16
 5. avatar
  [99] Tanousek [*]

  miju: no ono to asi děti ještě jsou

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:25:40
 6. avatar
  [98] tyrkys [*]

  max 13. Ale stejně pochybuju, že to řekne. A i kdyby, bude kecat

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:25:33
 7. avatar
  [97] Aktij [*]

  Mě hlava nebere, proč taková milá, hodná, chytrá a šikovná dívčina (vztaženo na ten popsaný opak ) sedí po nocích s jakýmsi tvorem u něj v práci na baru, to jako aby ji měl pěkně pod dohledem

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:25:27
 8. avatar
  [95] sara.l [*]

  Jájja: tipuju občanka jooo,ale více ani ťuk..a přítel asi 18

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:23:20
 9. avatar
  [94] Jájja [*]

  floo: tipuju 17

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:22:02
 10. avatar
  [93] floo [*]

  no tak Sonyo, už nás nenapínej a prozraď kolik ti je, nebo se za chvíli začneme sázet...

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:20:58
 11. avatar
  [91] janato [*]

  To je ale kravina

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:16:29
 12. avatar
  [90] sara.l [*]

  mozaikaa: tak to neříkej víš jak jsem to schytla u prvního SOS..když jsem napsala totéž... ..názoru jsem stejného

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:16:07
 13. avatar
  [88] sara.l [*]

  Baronka z Kratihájů: Velvet: jo už našla

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:12:01
 14. avatar
  [87] sara.l [*]

  Baronka z Kratihájů: co se tady válíš já sem to nenašla musím být důslednější

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:11:30
 15. avatar
  [86] sara.l [*]

  Sonya: no já teda tomu moc nevěřím jaká mamka taková dcera páč my dvě jsme naprosto rozdílné a zaplať pánbů za to a myslet si o sobě,že jsem dobrá partie tak to by mě nenapadla ani v době puberty

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:10:40
 16. avatar
  [84] nikinik [*]

  Velvet:

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:09:38
 17. avatar
  [83] tyrkys [*]

  Sonya: a neřekne a neřekne

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:09:03
 18. avatar
  [81] Ťapina [*]

  Já jsem to nějak nedokázala přečíst A to jsem si myslela, kdo ví jak dobře na tom nejsem s funkční gramotností

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:07:18
 19. avatar
  [77] floo [*]

  Sonya: teda já se v tobě nevyznám, píšeš nebo přemýšlíš jak patnáctka, ale na druhou stranu se bojíš abys nezůstala sama jako když ti už před barákem čekají pohřebáci...tak jak to s tebou vlastně je?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:06:05
 20. avatar
  [76] tyrkys [*]

  Velvet:

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:05:57
 21. avatar
  [74] tyrkys [*]

  už včera jsem se ptala "kolik vám je?". Proč neodpovídáš?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:04:39
 22. avatar
  [73] Velvet [*]

  Nerozcházet se!!! V žádném případě se nerozcházet! Prokážete tím velkou službu svým dalším potencionálním partnerům

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:04:34
 23. avatar
  [72] nikinik [*]

  jako, kdybych se vrátila do svých 16-ti let. Prosím Tě, co řešíš? Vždyť se chová, jak trouba, po světě běhá spousta hodnejch kluků, takže otevři oči a hlavně srdce někomu, kdo za to stojí a to, že mu SKORO VUBEC NEVOLÁŠ a VČERA TI TO NEZVEDAL, tak voláš nebo nevoláš??? nech ho chvilku vydusit, pokud bez něj nemůžeš být

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:04:14
 24. avatar
  [70] Jájja [*]

  sonya: a není lepší být sama než s někýn takovým? A mmch on je jediný na světě?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:02:02
 25. avatar
  [65] *Kotě* [*]

  Pane Bože, do čehos to duši dal

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:57:30
 26. avatar
  [62] floo [*]

  no tak když ti to vadí, tak proč s ním seš???
  On ti vynadá, že jsi venku? to se ti zdá normální? prohraje ti 10 tisíc????holka podle mě to ani jeden nemáte v hlavě v pořádku.

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:54:19
 27. avatar
  [60] Mylady [*]

  Nějaký zmatený.

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:49:50
 28. avatar
  [58] floo [*]

  hele prostě ho kopni do prdele a hotovo, nevím co tady furt řešíš...

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:48:05
 29. avatar
  [57] Žábina [*]

  Fiona: no já nevím ale na začátku píše že když neseděla u něj u baru ale jinde u stolu tak jí zas vynadal že si ho nevšímá

  já osobně si myslím, že je to blb, kterej si potřebuje dokazovat, jak je dobrej a že když jí poníží tak má z toho radost a požitek
  s takovým idiotem já bych nebyla ani minutu, ne minutu ani vteřinu

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:43:01
 30. avatar
  [55] Ryta [*]

  No já jsem z toho teda moudrá každopádně mi vyplývá z příběhu jedna věc - měli byste oba mít dostatek kreditu, protože bombardovat se zprávama co nemaj hlavu ani patu je sakra drahá věc. Nejspíš bys měla sebrat zbytek sil a jít se poohlídnout po jiné partii, protože tohle nebude to prvavé ořechové. A je taky dost možný, že jednou už nebude jen sprostý, ale taký násilnický. Každopádně by mě docela zajímalo kolik vám je let.

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:41:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme