Vztahy

SOS!!! Brečím a brečím! Nechce už sex!

 

Milé čtenářky,

předem se omlouvám za tu délku mého příběhu....

Pochybuji ,že aspoň některá z vás to dočte až dokonce... a jestli ano, tak pochybuji, že mi napíše, co si o tom myslí nebo nějakou radu, ale já si aspoň trochu ulehčím, třeba..

 

Chtěla bych pomoci, poradit...

Už jsem zoufalá ;-(

Je to kvůli mému příteli. Náš vztah byl vždy trochu "Itálie", ale posledního čtvrt roku to bylo krásné i přes menší problémy a malé hádky..

Stále jsme se museli líbat, objímat, bylo nám po sobě smutno, když jsme se neviděli jen pár minutek, stále jsme měli na sebe chuť, psali si zamilované sms  každou chvíli, prokecali hodiny v telefonu, v restauracích jsme od sebe neodtrhli oči ani ruce.. No zkrátka jako kdybychom se do sebe znovu zamilovali (i když jsme spolu jen 1,5 roku teprve ), ale teď nevím, co se stalo..

Můj přítel je barman, dělá v jiném městě než já a taky tam bydlí. Vidíme se vždy, když má volno (krátký/dlouhý týden a samo že každý víkend, i když dělá), no a stalo se to, že má již měsíc novou kolegyni, milá 18letá holka, sice trochu při těle, ale má pětky a dlouhé červené vlasy (mému příteli se mimochodem červené vlasy líbí - já je ale nemám).. A řekla bych, že od jejího nástupu začal problém..

Nevím, jestli je jeho typ, ale prsa jsou prsa, že.. A taky když jste s někým od rána do rána, za jedním barem, večer jdete společně spát a ráno společně vstáváte (v hospodě jsou pokoje i pro služebnictvo)... tak si oblíbíte člověka, který se Vám třeba zpočátku ani moc nelíbil (v opačném případě ho začnete nesnášet)...

No, nic méně k těmto směnám ještě přibyla dovolená kolegy z druhé směny a oni spolu dělali celý týden, 20 hodin denně celý týden.. Já byla čím dál nervóznější, začala jsem mít v noci pocity, že mě podvádí, začala jsem mít divné sny o jeho nevěře a nebylo mi z toho ani trochu dobře... ale přišel pátek, já celá natěšená přišla za ním na večer do baru.

Když mě viděl, objal mě přes bar a vlepil pusu, tak jsem byla v celku ráda - do té doby než do minuty se obrátil, úsměv mu spadl a ona na mě od baru hodila vyloženě vynucený úsměv (dřív jsme se dost bavily, byla fajn, a teď tohle... jako kdybych jí vadila, že jsem přišla.., jako kdyby se jí honilo hlavou, a je konec..)

 

Přítel se však do půl hodiny zas vrátil do dobré nálady a odvlekl si mě na chvíli do ústraní, aby se ke mně chvíli tulil.

No, po zbytek večera jsem je pozorovala. Vůbec spolu nemluvili oproti normálu, a dokonce mi ona s kámošem ve vtipu prohodili, jak ráno přišla dolů za bar jen v ručníku, protože tričko si tam nechala!!!

:-(

Co dodat... myšlenky o nevěře začaly nabírat na obrátkách..

Druhý den bylo vše super, on i ona na mě byli milí a byl to fajn večer..

On v pondělí přijel, a po "snad týdenním půstu" se na mě hned mezi dveřmi vrhnul a i já na něj, ale nebyl!!!

 

On nebyl... on který o proti mně je do 5 minut a to k tomu nepotřebuje žádný "půst"..(promiňte, že jsem tak intimní, ale dost to souvisí), já začala být ještě nervóznější.

A v úterý jsme se jednou pomilovali a v noci (prvně) nic nebylo...(chtěla bych dodat, že on je velice náruživý, já už se to taky naučila, takže se milujeme prům. 3-4x denně, když jsme spolu) a teď po týdnu 2x za 2 dny:-(  ...bylo mi z toho divně, nemohla jsem spát, on spal a já na něj koukala a brečela, když jsem oči zavřela, měla jsem sen o jeho nevěře... hrozný..

Ráno se oblékl navoněl, nageloval a poprvé BEZ řečí, že se mu ode mě nechce do práce, odcházel a já za ním se slzami v očích zavolala: MILUJI TĚ.. a on se otočil a řekl: Proč si smutná?? Nechápu... tak čau... já tebe taky..

Pak napsal sms, že ho mrzí, že jsem smutná a že nic neudělal, a jestli ano, ať mu řeknu co.. Napsala jsem, že je vše v pohodě, že mám jen špatné sny... Celý den nenapsal... jen já jemu a nebo jsem mu zavolala... poprvé jsem si neměli co říct.. poprvé jsme neměli téma..

 

V noci ani nenapsal na dobrou noc (což znamená u nás, už jsem v posteli), ve čtvrtek taky nepsal, jen to, že se těší na milování páteční... a co myslíte... byli jsme v hospodě, a když já se ho jen dotkla a řekla jestli nechce na chvíli zmizet tak na mě zvýšil hlas: "A proč? Co ti vadí?"

A já se jen stáhla, sklopila oči a byla ticho a on na mě zařval: Co je?!!! Tak teda promiň, že se dneeees neechcii milovat!!!! ... a bylo po večeru..

Honilo se mi hlavou vše možné... jen ne nic pozitivního... měla jsem slzy v očích, které nešly zadržet, ale on si jich nevšiml.. Nakonec z toho vznikla jednostranná hádka z jeho strany..jak mu kazím náladu, že jsem naštvaná a já nevím co ještě. Nakonec jsem se mu omlouvala – donekonečna - až jsme se usmířili a já šla trochu klidnější domu spát, i když jsem brečela už jak krokodýl cestou domů...
   

Druhý den byl v klidu, ale zas nic nebylo, sem tam polibek, sem tam mě chytl za ruku, v neděli mě jednou objal, jinak jsme hodiny seděli potichu vedle sebe, a pak jsme jeli ke mně domu, lehli si na sedačku, já ho začala hladit, ale on mě odtáhl ruku, tak jsem s ním koukala na TV a tekly mě slzy, on se najednou na mě otočil a seřval mě: Proč brečíš?!!! No řekni mně proč brečíš,no?!!!

Já ze sebe jen vysoukala: "Chybíš mi.."

On: „Coooožeee?!!! Vždyť sedím vedle tebe..!!“

Já: „Hmm, ale duchem si jinde... nevím, co se s tebou děje, co  tě trápí..“

On: "Mně nic není!! Jdem si udělat tu vanu!!"

Jsme si ji udělali, nechtělo se mi se ani svléknout, ale nakonec jsem k němu vlezla a on mě začal mazlit, ale jen ručně... normálně bych to neřešila, ale po týdnu mi z toho bylo jen smutno..vylezl z vany a já ještě zůstala a už brečela..(já, která normálně vůbec nebrečím jsem za poslední dny brečela jak blbá už tolikrát, že jsem to ani nechápala, ale srdci se nedá poroučet....).. Najednou přišel a ptal se, co dělám, a já že nic.

A on: „Chceš ze mě dělat debila?? Brečíš, to vidím!!“

Já: „Ne,nebrečím..“

On: „Tak ne!! A odešel..“

Za chvíli jsem vylezla a lehla si k němu k TV a on mě pohladil jednou, po druhé a celý večer mě pozoroval. Asi proto, jestli zas nebrečím, ale proč... bylo mi hezky aspoň trochu se to podobalo zas našemu normálu..

Pak jsme si šli lehnout, on se přitulil jako vždy a najednou se odtáhl se slovy: takhle teda neusnu..! A otočil se zády.

A já na to: hmm, tak teda dobrou,-- zas bez sexu - pomyslela jsem si a začala přemýšlet, že je asi konec.

 

Plakala jsem po tichu a přemýšlela, co budu dělat.. ;-( On si všiml, že pláču, a opět na mě vyjel a já odešla do koupelny. Vrátila se a on mě jemně pohladil a já řekla:nastavím budík o půl hodky dřív, třeba to ráno stihnem a on:když mě i sebe probudíš.. Hmm  a usnuli jsme..

Ráno jsem se sice probudila, ale on byl zády a vstal až 5 minut před odchodem, vstala jsem, on koukal z okna, pak ke mně přišel políbil mě, objal a řekl: Zas si nespala, co!!

Já: Spala..

On: Hmm, ale asi s otevřenýma očima.. Pak řekl, že musí už..

 

Já už řvala ve dveřích...nevím, co to je, ale moje tělo to chápe více než já... ;-(

Děkuji Ti, Ženo-in.cz a vám všem čtenářům, že si snad trochu ulehčím...a odpusťte, že vás obtěžuji svými problémy.....

 

 

 

Poznámka redakce: Čtenářka si přála zůstat zcela v anonymitě....

 

   
15.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [58] Radka JS [*]

  Nečetla jsem reakce, ale můj názo je. Krize, prostě se vloudí do každého vztahu. Možná se do ní zamiloval, ale nechce se s Tebou rozejít. Rozhoduje se. Nezbývá, než ho nechat rozhodnout se. Na Tvém místě bych se smířila s tím, že ho ztrácím. To, že se třeba rozhodne s Tebou zůstat může být příjemný bonus. Snaž se ze situace vytěžit co nejvíc (čas na vyrovnání se se situací, trávení více času s přáteli, navazování nových kontaktů). Hlavně před ním nebreč! I pro něho je to složité a tímhle ho spíš od sebe odháníš!
  Držím pěsti a rozmysli si, jestli chceš s takovým mužem být!

  superkarma: 0 16.08.2005, 13:55:26
 2. avatar
  [56] Avilka [*]

  Sonya - a nie je to aj o tom že ťa tie myšlienky o nevere celú pohltili a si si domyslela nejakú domienku, ktorej sa držíš? Možno si tak upätá na tú neveru, že vidíš "muchy" v každom pohľade, geste, slove..
  Nenapadlo ťa, že po 20 hod. šichte za celý týždeň bude tak akurát mysleť na spánok a nie sex?

  superkarma: 0 15.08.2005, 20:47:17
 3. avatar
  [53] Aprilka1 [*]

  připadá mi, že se bojíš zeptat aby to náhodou nebyla pravda.
  ale zeptej se !

  superkarma: 0 15.08.2005, 16:50:31
 4. avatar
  [51] Avilka [*]

  bookcase: viď.18.

  superkarma: 0 15.08.2005, 16:02:09
 5. avatar
  [50] bookcase [*]

  Ifankar: pod tímhle článkem? Tak to jsem přehlídla

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:57:32
 6. avatar
  [49] Avilka [*]

  *Kotě*:

  Neviem prečo si niektoré dámy myslia, že keď budú slziť a strúhať utrápené tváre, že chlapovi docvakne, kde ich tlačí bota a čo sa im honí v hlave.
  Keby to vedel,tak si nezarába ako barman ale ako psychológ.

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:47:01
 7. avatar
  [48] floo [*]

  Ifankar: ne nemýlíš....

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:29:22

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [47] Ifankar [*]

  bookcase: Ale ano, uz jednou ano.
  Pokud se nemylim.

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:26:57
 2. avatar
  [46] bookcase [*]

  *Kotě*: tahle ale ještě nereagovala

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:24:29
 3. avatar
  [45] Boubel [*]

  Něco podobnýho jsem do nedávna prožívala taky.Musím pravdivě podotknout,že jsem se tak "pitomě" chovala taky.Byla jsem nešťastná jak Šafářův dvoreček.Jen s tím rozdílem,že jsem vdaná už delší dobu a máme děti.Připadala jsem si škaredá a nepotřebná(pro manžela).Promluvili jsme si na rovinu.Výsledkem bylo ujišťování,že je vše v naprostém pořádku a vidím problém tam kde není.Je pravda,že chlapi to berou všechno jinak a někdy naše myšlenkový pochody absolutně nechápou.Hodila jsem se do klidu,přestala nad vším moc přemýšlet a vida,jde to.Jen se víc snažím o sebe pečovat a nedůležitý věci přestávám řešit.A moje rada: když se chlap zblázní do jiné tak už nic nepomůže.A můžeš brečet,řvát,nadávat...

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:16:41
 4. avatar
  [44] catcat [*]

  kotě:

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:16:09
 5. avatar
  [43] *Kotě* [*]

  K obsahu článku nemám komentáře... ale vždycky mě pobaví, jak si "čtenářka přeje zůstat v naprosté anonymitě" a pak jí to nedá a vrhne se po hlavě do reagování pod článkem

  superkarma: 0 15.08.2005, 15:09:59
 6. avatar
  [42] Majdinka [*]

  Promluvit si na rovinu, řekni mu, co tě trápí. I když oni to někdy nechápou. Ten můj odjel na služebku a já měla svátek. Celej den čekám SMS a nic! Pak si přijede, vytlemenej, s flaškou, že to oslavíme. A nemohl pochopit, že já čekala na jednu pitomou SMS (jak řekl). Říká, že napsat můžeš cokoliv, důležité je, co za tím opravdu je a to mi přece nemusí psát, to mi šeptá do ucha. Pak se v tom vyznejte! Takže zkus si s ním promluvit, aby pochopil tvoje pocity, myšlenky, snad to bude umět. Přeji hodně

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:51:21
 7. avatar
  [40] bookcase [*]

  přestaň brečet a říkat, že se nic neděje, zeptej se ho na rovinu - co se děje, jestli se s tou kolegyní zapletl. Pokud to neuděláš, nic se nedozvíš. Slzy ti nepomůžou, spíš naopak, chlapi je moc nemusí, akorát se mu zprotivíš ještě víc. Držím palce

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:23:03
 8. avatar
  [38] pajda [*]

  37. Karol: ale oni se vídali jenom o víkendu nebo o den/dva víc podle jeho směn...to zdaleka není sex 3x denně každý den, ale celkem běžný výkon...aspoň soudě dle mých zkušeností - když to celý týden nemáme, tak o víkendu taky "jedem", ovšem nesmíme být utahaní. A on nepochybně utahaný je...jedna věc je mimořádná směna jednou za čas a druhá věc je delší záskok.

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:12:57
 9. avatar
  [36] *modrá [*]

  Pisatelka má trochu rozhozené hormony jako by byla těhotná jestli dělá příteli takové scénky s brekem tak se mu ani nedivím že je podrážděný a do sexu se mu nechce. Možná opravdu vůbec netuší co se děje! Komunikace je moc důležitá! Měla by mu svěřit svou obavu z nevěry, vyříkat si všechno a bude klid.

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:08:29
 10. avatar
  [34] floo [*]

  david.lister: to je dobrý jen co odešlu reakci tak se tu objevíš ty! vybíráš si samý zajímavý témata...

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:03:36
 11. avatar
  [33] floo [*]

  pajda: souhlasím, člověk si může tu nevěru prostě jen namlouvat, cítí ohrožení od prsaté kolegyně, tak znejístí až začne být hysterická, v takové chvíli jí přijde podezřelé všechno...ale na druhou stranu je to (alespoň podle mě) hodně pravděpodobné...přinejmenším za rok a půl takovouhle šichtu určitě neměl poprvé, tak by věděla že je to kvůli přepracování, takže je to trochu divné, že se to děje od té doby co nastoupila...

  superkarma: 0 15.08.2005, 14:01:07
 12. avatar
  [31] pajda [*]

  Manx: nemůžu než souhlasit - podle toho, co se píše v článku, měla pisatelka od začátku pocit, že s novou kolegyní "bude určitě problém" a je otázka, kdo ten problém vyvolal...když chlap zaskakuje za kolegu a stojí celý den na nohách a pak má doma ubrečenou a mírně hysterickou hromádku neštěstí, musel by být kouzelník, aby mu stál. Asi bych se v první řadě zamyslela nad tím, že unavení můžou být oba, můžou toho mít plný zuby, pak nad tím, s kolika kolegy jsi ty ve styku celý (i když jen pracovní den) a pak bych si s ním promluvila na rovinu. Divoké sny dokážou člověka parádně rozhodit a je nesmysl je přenášet dál.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:55:03
 13. avatar
  [29] okolinka [*]

  ja byt tebou tak se hezky obleknu namaluju, ale tak aby si to neprehnala. S klidem bych do ty hospody za nim prisla jako obvykle a skvele se bavila i kdyz chapu, ze to nepujde tak snadno tak bych to proste predstirala no a pak bys videla jak to dopadne. Rozhodne bych pred nim nebrecela tuhle chybu jsem udelala jednou a od te doby jsem se poucila

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:45:14
 14. avatar
  [28] zuzinka [*]

  také se tvému příteli nedivím, že to už nechce pořád. Až budeš mít jednou děti a celý noci k nim budeš vstávat a pak celý dny kolem nich lítat, pak budeš ráda, když tě chlap nechá vyspat a nebude po tobě pořád chtít sex. Nakonec jestli bude mít stejnou povahu jako ty, tak bude zase on řešit proč nechceš už sex a že si ho nevšímáš apodobně. Chce to trochu víc tolerance. Chlap, který maká několik dní 20 hodin v kuse toho většinou v posteli moc nepředvede a ještě by jsi to chtěla několikrát za sebou

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:41:24
 15. [26] a.... [*]

  když seš takhle žárlivá, měla by sis najít partnera s klidnějším povoláním, při týhle jeho práci budeš mít podněty k hysterčení každou chvíli.Podle mě to neustojíš, pokud se ti nepodaří změnit přístup a mít chladnou hlavu. Hlavně plačtivý scény už ne!!!

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:32:03
 16. avatar
  [25] Maartya [*]

  Ó jak mi to něco připomíná... . Taky jsem "něco" tušila, začala jsem se vyptávat, nic jsem se nedozvěděla, ale JÁ jsem byla ta protivná a nespokojená, JÁ jsem se změnila... konečně byl důvod se rozejít... Samozřejmě, že můj radar nelhal a v té době už byl měsíc s někým jiným.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:31:24
 17. [24] Jipa [*]

  Sonya: promiň, ale chlácholit bychom tě taky mohli...ale pomohlo by Ti to? možná na chvilku...a stejně jde jen o názory- realitu si musíš odžít sama a recht maj holky, které říkají PROMLUVTE SI.....

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:29:17
 18. avatar
  [22] marcellina* [*]

  tezko rict, jestli ma neco s tou prsatou rudovlaskou, ale tim,ze budete, mila pisatelko, porad brecet jako zelva , tak ho naprosto otravite a od sebe odezenete. Jak se tu porad dokola pise, chlapi nemaji radi potize a neprijemnosti... takze se rozmyslete, co vlastne chcete a neodpovidejte na otazky: "Uz zas brecis" jako rozmazlene dite, ze nebrecite atd... Kdyz uz, tak si brecte doma a nebo jeste lip, misto toho si nekam vyjdete sama, s kamaradkama a nebo taky s nejakym kamosem. Nejhorsi je, kdyz se v tom zalu clovek utapi doma sam a nechava se nahlodavat pochybnostmi

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:25:49
 19. avatar
  [21] floo [*]

  souhlasím se sonikem,
  asi s ní něco má, když píšeš, že jste se před tím spolu normálně bavily, a jen co s ním stráví víc času, tak je odtažitá, stejně tak on.
  Být na tvém místě, tak bych se ještě víc neponižovala tím, že před ním začneš brečet, musíš být silná. Zeptej se ho na to rovnou, myslím, že pokud by se jeho chování k tobě nezměnilo, tak nemá cenu s ním zůstávat dál. Je to sice těžké, ale věř mi, že se z toho dostaneš, párkrát si pobrečíš a bude líp.
  Tak ti přeju hodně štěstí a pevné nervy...a když to nevyjde, tak nezapomeň, že na světě je určitě hodně skvělých chlapů, kteří tě budou nosit na rukou!!!

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:23:29
 20. avatar
  [19] Léňa [*]

  Proboha tak mu to řekni a je to. Když budeš jen řvát tak se to asi těžko dozvíš a takovýhle hysterický výlevy povedou akorát k tomu, že tě opravdu začne podvádět.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:22:11
 21. avatar
  [17] malenina [*]

  david.lister: přesně tak, zřejmě moc mladinká dcérečka, že na to ještě nepřišla. z vlastní zkušenosti vím, že když chlapovi řeknu, že se nic neděje, tak to tak taky berou. a maj recht

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:19:25
 22. avatar
  [16] malenina [*]

  Rikina: To má pravdu, do hlavy nikdo nikomu nevidí a chlapům takové ubrečené chování dost vadí. Když se ho zeptá rovnou, MOŽNÁ se dozví, jak je na tom se s vým

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:16:45
 23. avatar
  [12] Smajlinka [*]

  Holka, místo brečení bys to měla řešit. Tak si s ním pořádně a otevřeně promluv. Brekem si nepomůžeš, spíš naopak. Nečekej, že se ti k něčemu přizná (ale možná že jo), jen uvidíš, jak reaguje na to, o čem budete mluvit. Hlavně neřvi, tím ho rozčiluješ, chlapi pro to nemají moc pochopení!
  Ale pravdou je - že prsa jsou prsa, stát se to mýmu příteli, bude to zrovna tak... tím jsem si jistá. Holt, co nadělám.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:16:12
 24. [11] Rikina [*]

  Spíš bych řekla, že mládenec naprosto nechápe, proč je přítelkyně najednou protivná a ubrečená, vůbec netuší, co se jí honí hlavou, a ona mu nic neřekne v domnění, že on snad umí číst myšlenky. To je velice častá chyba, co ženy dělají - nemluví a brečí. Na odstřel.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:13:44
 25. avatar
  [9] Zdendula [*]

  Já si taky myslím že nemá čisté svědomí. Já jsem vdaná 12 let a jsme s manželem spolu i v práci, asi před rokem si začal psát s nějakou ženou na internetu, je blázen do cyklistiky a ona měla stejný koníček, nevadilo mi to ale jen do chvíle než si založil vlastní poštovní schránku a naprosto se změnilo jeho chování. Nikdy jsem mu poštu nekontrolovala a le tehdy jsem to udělala a věděla jsem s určitostí že tam najdu to co jsem si myslela, bohužel jsem se nepletla.
  takže jestli se opravdu chová tak strašně jnak únava z přepracování v tom jistě jenom nebude.

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:11:42
 26. avatar
  [8] skolacka [*]

  co takhle se ho zeptat na férovku a nebo jen začít rozhovor o té kolegyni? Uvidíš jak zareaguje... a není třeba jen unavený z práce?

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:10:46
 27. avatar
  [5] benynka [*]

  souhlasím s Jipou...

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:05:27
 28. avatar
  [4] Trinitty20 [*]

  Vše naznačuje nevěru

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:04:58
 29. [2] Jipa [*]

  A není podstatné, jestli Ti je nebo byl nevěrný.....

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:02:28
 30. [1] Jipa [*]

  Nechci Ti ještě přidělávat slzy, ale podle mě se Tě snaží vyprovokovat, abys to ukončila Ty ( aby měl "čisté" svědomí), protože rozhodně o pokračování vztahu s Tebou nestojí....

  superkarma: 0 15.08.2005, 13:01:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme