Čtenářka Martina zaslala aktuální zážitek s dopravní nehodou. Ke zranění naštěstí nedošlo, ale chování pojišťovny i Policie je na pováženou...

Máte nějakou zkušenost s dopravní nehodou? Čtenářka Martina bourala nedávno a ačkoli nic nezavinila, na nehodu velice doplácí.

Martino, držte se a všechno dobře vyřešte, hlavní je, že se Vám nic nestalo. Posílám pro posilnění a zlepšení nálady jednu „cestovní“ písničku...


Vážená redakce.
Omlouvám se za téma, které není zrovna v programu. Dnes jsem zažila po mnoha letech dopravní nehedodu. Vím, že to je banální téma, ale mně dočista zaskočilo. Jezdím 42 let tak už mám praxi a vyježděné kilometry. Boužel byly jsme dvě ženy, jak je možné tak se řekne no dvě ženské, ale nejsem bondýna a fakt jezdím těch 42 let. Každý rok najedu tak 25 tisíc km a nejsem blondýna. Vyjela jsem na oblíbené trase a proti mně a podotýkám , že v mém pruhu jela slečna a jak to dopadlo to je fakt hrozné. Moje autíčko ,které mělo 9 let a bylo pěkně opečovávané je naprosto k odpisu. Moje zkušednosti z této nehody jsou tyto: volala jsem na Čs. pojišťovnu a kde jsem leta pojištěna. Volání do sítě stojí 20 kč/za minutu. To bylo první na co mně upozornili, odtahovku jsem si musela zavolat sama a stálo mně to 2,5 tisíce kč. Policie ta mi zase řekla když se mi něco nestalo a není škoda nad 100 tisíc tak nepřijedou. No moc zajímavá zkušenost. Nakonec když jsem to nechala dovézt do servisu kam chodím tak mi bylo ž¨řečeno, že to je totálka. Jsem opradu zvědavá jak to dopadne a kolik dostanu peněz.Navíc jsem závsilá na autě a jsem zvědavá na kolik mně to přide peněz. A pojišťovna mi zaplatí jenom to co musí a to je to nejnutnější. Chudák já.

Marianaant

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Ale teď již zpátky k dnešnímu tématu...

Téma dne 1. 10. 2012: Obětavost

  • Jak vnímáte obětavost?
  • Je to, podle vás, kladná vlastnost?
  • Stal se ve vašem okolí nějaký případ extrémní obětavosti?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte nejpozději 1.10.2012 do 15.00 hodin a e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete, aby váš příspěvek měl větší šanci na uveřejnění a tím i na možné získání sladkého dárku, ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec textu, lépe delší. Tím sladkým dárkem bude tentokrát velké balení čokolády Merci.

merci

Reklama