Po přečtení Vašich příspěvků jak nenávidíte svého otce jsem se rozhodla napsat co trápí mě a poprosit o radu.
 Přítelova sestřenice nesnáší jeho otce. Kdykoliv ho vidí tak utíká a vyhýbá se mu.

Máme spolu dvouletou holčičku která se svého dědy od malička bála. Jana vždycky říkala, že je to dobře. Jsme si věkově blízké mě je 21 a jí 17. Když jsme se víc sblížili svěřila se mi, že jí můj tchán v 17 letech kdy spolu zůstali chvilku na baráku nabídl, že jí sexuálně zaučí, ale nesmí to nikomu říct.

Hodně jí to rozrušilo a vyburcovalo její paměť ke vzpomínce: jednou když byla malá s nim zůstala sama a on jí ukázal přirození a chtěl aby ho hladila atd. Ona utekla do pokoje zamkla se. On jí vyhrožoval, že přijede policie jestli neotevře.

Potom s nim už nikdy nebyla sama. Tajila to před mámou, ale před 2 měsíci jí to řekla. Nikdo jiný to neví. Máma nic neudělala a baví se s manželem své sestry dál.

Mám strach o dceru. On je hodný, ale pořád ve mě hlodá ten malý červíček strachu. Co mám dělat? Nechci aby byla u nich beze mě! A co když bude starší a děda se pokusí o něco?

Poraďte mi prosím jak by jste to řešili vy? Přítel nechápe proč nechci, aby malá chodila k nim beze mě a říct mu to nemůžu.

Děkuji Vám, že jsem to mohla napsat. Prosím neuvádějte moje jméno.


Tvou žádost o nezveřejnění jména plníme. Ale jestli správně chápu, tak tu nabídku jí udělal přednedávnem.

To znamená, že je stále aktivní - v tom případě bych to okamžitě řekl svému příteli a na rovinu si to s dědečkem vyříkal. I když do vašich rodinných vztahů nevidím. Děda je nejspíš pedofil a jako takový by měl jít k lékaři, aby mu pomohl jeho problém řešit. Ale to si ho musí nejdříve sám uvědomit...

A co vy? Taky vás napadla brokovnice namířená na to správné místo?

I vy si můžete nechat poradit na

 sos@zena-in.cz

Reklama