Bulvár

SOS! Bojím se jezdit se šéfem v autě, a tak hledám práci

Poraďte!

Doslova volám o pomoc a dělá se mi nevolno, jen co začnu vzpomínat. Mám problém. Začínám se bát, a dokonce hned několika věcí najednou.

Jak to jen napsat? No zkusím to od začátku. Od malička nemám v lásce lidi, kteří lžou. Nerozlišuji, o co se v tom kterém případě jedná, ale nemám to prostě ráda. V poslední době nějak citlivěji vnímám lidi kolem sebe a doslova mám radar na tyhle situace.

Od prosince se vyhýbám kamarádovi Petrovi, protože se zachoval při jednání neeticky. Nebyla jsem přímo u toho, ale pod heslem, že žalovat se nemá, hlásit se musí, mi jeho chování popsali nezávisle na sobě dva lidé. Pozvala jsem kamaráda a chtěla jsem po něm jeho popis té události. Doslova se kroutil jako had a nakonec odcházel s pocitem, že ví, co udělal, ale.... Od té doby mi nezvedá telefon a já ho již ani nevyhledávám.

A teď šéf. Já plně chápu, že je doba největšího poklusu. Do 15. 2. se na úřad s rozšířenou působností podávají hlášení o produkci odpadů a o těkavých látkách. Ale to přeci neznamená, že si budeme lhát. Např. jel se mnou přes obec po zledovatělé silnici 80 km za hod. Já se bála a čím víc jsem se bála, tím větší legraci z toho měl. Když to dnes někomu řeknu, tak si to prý nepamatuje, ono to tak nebylo, vymýšlím si. Je to tvrzení proti tvrzení. Je faktem, že mám řidičák, ale vzhledem k tomu, že jsem roky neměla nikoho, kdo by mi půjčil auto, tak jsem neměla možnost jezdit, a dnes, když vidím, jak se někteří řidiči na silnici chovají bezohledně, tak ani nechci. Jenže, zjistila jsem, že když se ke mně takhle v autě chová, tak se začínám bát jezdit autem i jako spolujezdec.

Již tři týdny jsem chodila do práce s natékající bolavou pravou rukou. Od rána do noci, od pondělí do pátku jsem psala a psala. Jak jinak, když je teď tolik práce. Jenže když jsem si dovolila si postěžovat, tak mi šéf řekl, že si mám vzít neschopenku. Neváhala jsem, otočila jsem se mezi dveřmi a šla jsem si pro ni. Dnes jsem si ji nechala ukončit, a to i přes to, že stav není ideální a na psaní si ji musím stahovat a nesmím tahat nic těžkého. Volala jsem do práce, že v pondělí nastupuji, ale žádné nadšení se nekonalo. Ani se mnou nechtěl mluvit, i když potřebuji vědět, čím mám v pondělí začít.

Jak mu k tomu všemu mám v klidu vysvětlit, že se bojím sednout si s ním do auta? Že to není žert?!? Šéf mi totiž, když jsem si stěžovala, odvětil, že to mám brát jako léčbu šokem a ne se chovat jako kamarádka, která zažila havárku se smrťákem. A já se bojím čím dál tím víc.

A tak nevím, jak dál. Tedy napadá mne jediná možnost

P.S.
Nehledá někdo pracovitou ženskou, která se bojí jezdit autem? Ukončila jsem Gymnázium, Střední pedagogickou školu, obor vychovatelství, a Střední ekonomickou školu, obor všeobecná ekonomika. Na stroji píšu všemi deseti, pracuji na PC i s internetem, jsem zvyklá jednat s klienty od majitelů autodílem po ředitele firem a mám 4 roky praxe v odpadovém hospodářství (za rok mohu dělat i odpadového hospodáře). Abych nemusela dojíždět daleko, tak nejlépe v Olomouci a blízkém okolí.
Když bude nejhůř, tak vezmu zavděk i smetákem a hadrou. Mám dvě děti, které potřebuji sama uživit, a hlavně nechci sedět doma ani se bát


Jamina


Na smetákje brzy, hledejte, Jamino. Jste na internetu, můžete se dívat na inzeráty. Držím palce!
   
03.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [16] Linde [*]

  superkarma: 0 07.02.2006, 07:08:02
 2. avatar
  [15] Meander [*]

  linde: Ty brďo, to je dobrej nápad. Třeba já, když sedím v autě vzadu, uvázaná a hledím jen bočním okénkem, do deseti minut zvracím jak chrlič

  superkarma: 0 06.02.2006, 17:11:54
 3. avatar
  [14] Linde [*]

  zkus Olympii, tam berou pořád,ale za minimum. Vzhledem k tomu, jak se v Olomouckém kraji zaměstnavatelé chovají k podřízeným (zájemci převyšují poptávku), myslím, že je rozumnější skousnout řidiče, sedět v autě vzadu, uvázaná a hledět jen bočním okénkem. Vím o čem mluvím, jinde budeš muset totiž zkousnout šikanu, ponižování, nebo řvaní, takže si asi nepomůžeš...
  Ale rozumím..

  superkarma: 0 06.02.2006, 09:50:17
 4. avatar
  [13] jiti [*]

  Týýjo holka, ty to budeš mít ještě v životě těžký. Vůbec ti nezávidím . Všude je chleba o dvouch kůrkách.

  superkarma: 0 06.02.2006, 09:07:49
 5. avatar
  [11] karlik [*]

  Na univerzitě třetího věku jsou šedesátky a starší ovládající web podstatně lépe než mnohé zde,zavání to diskriminací starších ročníků, jinak bez komentáře!

  superkarma: 0 04.02.2006, 22:01:54
 6. avatar
  [10] monca13 [*]

  paní Marie: nevím, školy na to nemám (řidičák), ale přes obec je povoleno jezdit rychlostí 80 km/hod?

  superkarma: 0 04.02.2006, 16:58:56
 7. avatar
  [7] Blueberry [*]

  Tak s nim v tom aute proste nejezdi! Jinak si taky myslim, ze na to, ze jsi sama s dvema detmi, se ve vecech moc hrabes a prehrabujes. Ja teda bych na takove picicandy cas nemela. Chce to nadhled!

  superkarma: 0 03.02.2006, 19:53:17
 8. [6] smoky [*]

  poprvé aspoň z poloviny se shoduji s názorem "paní Marie".
  Hysteria - já jsem zase přesvědčená, že je to chlap vystupující pod nickem "paní Marie" a snaží se tento babinec krapítek popíchnout. Nedokáži si totiž představit, že nějaká paní důchodového věku jménem Marie s takovýmito názory dokáže ovládat internet . Nebo je tu druhá možnost - je to nějaká žena se super smyslem pro humor, při jejíchž komentářích se já osobně bezva bavím .

  superkarma: 0 03.02.2006, 19:30:23
 9. avatar
  [5] Hysteria [*]

  Já na to asi přišla!Marie neexistuje a je to jen nasazený provokatér redakce!Čekají jak budem reagovat,Tedy já už reagovat nebudu!

  superkarma: 0 03.02.2006, 19:16:11
 10. [2] Majkii [*]

  nehladas pracu na spatnych strankach?

  superkarma: 0 03.02.2006, 15:59:49
 11. avatar
  [1] fialinka [*]

  Proč tolik středních škol? ...

  superkarma: 0 03.02.2006, 15:30:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme