Bulvár

Soňa: Rok od roku jsem lepší

Milá redakce! Sms přáním k Vánocům se vyhýbám a popravděje i nerada dostávám. Neustále se omílají ty samé a není v nich nic, co by pramenilo přímo ze srdce odesílatele.

Každý rok ručně vyrábím přání ubrouskovou technikou, dovnitř nalepím fotku celé naší rodiny včetně všech zvířat, napíši rýmované přání a podepisujeme se tímto stylem: pětiletá dcera na všech 37 příní podepíše sebe a rok a půl starého brášku, já podepisuji všechny členy domácnosti ženského rodu a budoucí manžel všechny "chlapy" rodiny. Takže na přáníčku je plno jmen a u některých je namalovaná packa, kočičí hlava či podkova.

To aby všichni věděli, kdo je kdo. A jelikož je pošta drahá a těch 37 přání, které posíláme i za moře, se prodraží, dělám ještě přání počítačové, které mailem rozesíláme všem přátelům a známým.

Nejhorší je, vzpomenout si za ten rok, jak jsem vlastně přání dělala.

Když už celou prezentaci mám, zjistím, že je moc velká a nemohu ji odeslat. Takže zase zmenšuji všechny fotky a vkládám je tam znovu. No rok od roku jsem lepší a trvá mi to čím dál méně času:).

Na závěr posílám redakci naše Vánoční přání a přeji jí a všem čtenářkám hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a dobrou práci!
Soňa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


A my Ti přejeme to samé a hodně hodně úspěchů a štěstí. Přáníčko je krásné, nechápu, proč jsi ho nechtěla zveřejnit, ale Tvé příní respektuji. :-) Míša

Patříte k těm, kteří ještě pošlou na Vánoce klasický pohled? To je vcelku obsáhlé téma pro vaše e-maily, na které se dnes těším na redakce@zena-in.cz

Jinak vás samozřejmě čeká i chcípák a borec, vyhodnocené dvě minulé soutěže a hodně vašich veselých i vážných příspěvků.

   
21.12.2010 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  ze začátku jsem všem psala,už píšu jen tomu,kdo odpověděl.Sml80

  superkarma: 0 21.12.2010, 14:59:34
 2. [2] tindi [*]

  nancy0 — #1 Ahojda nancy0! Já bych se styděla, ukazovat ho tady všem. Příští rok Ti další zase pošlu. Co cukroví, už ho máš hotové? A naplánuj ty langoše. Papa a těším se navi!Sml16

  superkarma: 0 21.12.2010, 12:59:46
 3. [1] nancy0 [*]

  Ano je to  škoda, je opravdu nádherné:-)

  1. na komentář reaguje tindi — #2
  superkarma: 0 21.12.2010, 12:36:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme