Jste rádi, když používáte něco kvalitního, na co se můžete spolehnout? Pak vám chceme oznámit, že značka Somat si připsala velký spěch! Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power je nejlepším na českém trhu.

Externí test čistícího výkonu nového tekutého gelu do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power byl realizován v institutu TensioConsult na základě nejnovější testovací metody vypracované sdružením IKW (německé sdružení výrobců a distributorů kosmetiky, toaletních potřeb, parfumerie, pracích a čisticích prostředků). Výsledky testu potvrzují lepší výkon v boji proti žloutkům a výrazně lepší výsledek na mletém mase oproti shodným prostředkům konkurenčních značek. Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power je tak nejlepším na českém trhu.

K dispozici jsou dvě varianty novinky Somat Multi-Perfect Gel Express Power:

  • SomatSomat Multi-Perfect Gel Express Power Anti Grease – zajišťuje nejen perfektní čistotu a neodolatelný lesk, ale jedná se také o vysoce účinný odmašťovač.V rámci inovované ergonomické lahve je v jedné části zelená složka zvyšující odmašťující účinek a ve druhé je tmavě modrý čisticí přípravek. Jednoduše se dávkuje, rychle a beze zbytku se rozpouští. Je účinný okamžitě po zahájení mycího programu, a díky tomu je ideálním řešením i pro krátké mycí programy. Zahrnuje v sobě všechny funkce novodobého mycího prostředku, tzn. funkci soli, oplachovače, ochranu skla a lesk nerezového nádobí.
  • SomatSomat Multi-Perfect Gel Express Power Vinegar – zajišťuje perfektní čistotu, neodolatelný lesk a odstraňuje také případný zápach. Inovovaná ergonomická lahev obsahuje mycí prostředek v jedné komoře a posilovač mycí síly ve druhé komoře. Jednoduše se dávkuje, rychle a beze zbytku se rozpouští. Je účinný okamžitě po zahájení mycího programu a díky tomu je i ideálním řešením pro krátké mycí programy. Zahrnuje v sobě všechny funkce novodobého mycího prostředku, tzn. funkci soli, oplachovače, ochranu skla a lesk nerezového nádobí.

Nové tekuté gely do myček nádobí Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power se na pultech obchodů objevily v září 2012 ve velikostech: M balení (650 ml, 26 dávek)  za 199,90 Kč, XL balení (2 x 650 ml, 52 dávek) za 359,90 Kč a Mega Pack (2 x 975 ml, 78 dávek) za 499,90 Kč.

Stačí nalít tekutý gel do zásobníku myčky jako vždy, zavřít dvířka a nový tekutý gel Somat se postará o všechnu těžkou práci. Více na www.somat.cz

Reklama