Reklama

Jste rádi, když používáte něco kvalitního, na co se můžete spolehnout? Pak vám chceme oznámit, že značka Somat si připsala velký spěch! Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power je nejlepším na českém trhu.

Externí test čistícího výkonu nového tekutého gelu do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power byl realizován v institutu TensioConsult na základě nejnovější testovací metody vypracované sdružením IKW (německé sdružení výrobců a distributorů kosmetiky, toaletních potřeb, parfumerie, pracích a čisticích prostředků). Výsledky testu potvrzují lepší výkon v boji proti žloutkům a výrazně lepší výsledek na mletém mase oproti shodným prostředkům konkurenčních značek. Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power je tak nejlepším na českém trhu.

K dispozici jsou dvě varianty novinky Somat Multi-Perfect Gel Express Power:

  • SomatSomat Multi-Perfect Gel Express Power Anti Grease – zajišťuje nejen perfektní čistotu a neodolatelný lesk, ale jedná se také o vysoce účinný odmašťovač.V rámci inovované ergonomické lahve je v jedné části zelená složka zvyšující odmašťující účinek a ve druhé je tmavě modrý čisticí přípravek. Jednoduše se dávkuje, rychle a beze zbytku se rozpouští. Je účinný okamžitě po zahájení mycího programu, a díky tomu je ideálním řešením i pro krátké mycí programy. Zahrnuje v sobě všechny funkce novodobého mycího prostředku, tzn. funkci soli, oplachovače, ochranu skla a lesk nerezového nádobí.
  • SomatSomat Multi-Perfect Gel Express Power Vinegar – zajišťuje perfektní čistotu, neodolatelný lesk a odstraňuje také případný zápach. Inovovaná ergonomická lahev obsahuje mycí prostředek v jedné komoře a posilovač mycí síly ve druhé komoře. Jednoduše se dávkuje, rychle a beze zbytku se rozpouští. Je účinný okamžitě po zahájení mycího programu a díky tomu je i ideálním řešením pro krátké mycí programy. Zahrnuje v sobě všechny funkce novodobého mycího prostředku, tzn. funkci soli, oplachovače, ochranu skla a lesk nerezového nádobí.

Nové tekuté gely do myček nádobí Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power se na pultech obchodů objevily v září 2012 ve velikostech: M balení (650 ml, 26 dávek)  za 199,90 Kč, XL balení (2 x 650 ml, 52 dávek) za 359,90 Kč a Mega Pack (2 x 975 ml, 78 dávek) za 499,90 Kč.

Stačí nalít tekutý gel do zásobníku myčky jako vždy, zavřít dvířka a nový tekutý gel Somat se postará o všechnu těžkou práci. Více na www.somat.cz