Světlo solných lamp vnáší do našich domovů zvláštní atmosféru. Navozuje pocit harmonie a pohody a navíc má i léčivé schopnosti.  

Co lampa, to originál

Solné lampy se opracovávají ručně, každá lampa je proto originálním výrobkem. Zpravidla jsou vytvarovány do oválu, který slouží jako svícen pro čajovou svíčku.

lampa

Léčivé účinky

Solný krystal, z něhož jsou lampy vyrobeny, funguje jako ionizátor vzduchu, to znamená, že do ovzduší vypouští ionty, které jsou obsaženy v mořském vzduchu. Pokud dojde k zahřátí krystalu čajovou svíčkou, síla iontů se zesílí.  

Léčivé účinky solných lamp jsou velmi dobře prokazatelné zejména při špatných dýchacích potížích, dobře se osvědčily také při problémech s oběhovým systémem, oslabení organismu, ztrátě energie, malátnosti nebo psychické slabosti.

Pro svoje léčivé schopnosti, ale i nevšední design, mohou být solné lampy umístěny prakticky kdekoliv v interiéru.

Pozor při koupi

Při koupi solných lamp bychom měli být velice ostražití, jelikož se na našem trhu objevují napodobeniny pravých lamp z himalájských krystalů. Plagiáty poznáme především podle váhy! Oproti těžkým originálům jsou mnohem lehčí.

Nešetřete tam, kde se to nevyplatí. Udělejte si radost a kupte si originál solnou lampu z himálajských krystalů. K dostání jsou téměř všude, jen si ji před placením ještě pořádně prohlédněte a potěžkejte.

lampicky

zdroj: wikipedia

O solných lampách jsme na ženě-in už napsali:

Reklama