Jak to měla se sexuální výchovou čtenářka Marie a jaké legrace si užila s krabičkou kondomů, to si už přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Téma má dnes opravdu velký ohlas. Bavíme se o tom, jak jste se dozvěděly o sexu, milé čtenářky. Následující příspěvek zaslala čtenářka Marie...


Mám starší sestru, ale ta byla na téma sex stydlín. Mamka nás zásobovala ,,moudrými knihami“ (pamatuji si jednu-děvčátko na slovíčko) a ve škole o tom mleli neustále. Pouštěli nám videa, dávali nám nekončící přednášky. Jedna paní učitelka zašla tak daleko, že nám pouštěla někde v 6-7 třídě video, Němý výkřik se to myslím jmenovalo, o potratu a jak je to hrozné, abychom na to nikdy nešli... Moudrosti jsme si samozřejmě vyměňovali i s kamarádkami.
Mám o několik let mladšího bratra. Jednou jsme ho vyzvedávali z družiny, to mu bylo 9. V ruce žmoulal jakousi krabičku a že nám ji ukáže v autě. Taky ukázal. Byl den AIDS a děvčata ze střední rozdávala letáčky a krabičky kondomů. Vyfasoval je i můj malý bratr. Celou cestu domů jsme se řezali smíchy... Musel nám přečíst návod a pak kladl kontrolní otázky, jestli víme co je to žalud a tak, protože on to ví, s kamarády to důkladně probrali. Kondomy skončily jako balónky a bratr si odnesl do budoucna jak se chránit před početím a pohlavně přenosnými chorobami.

Marie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama