Veronika Gajerová se 7. října v Divadle Rokoko představí jako zpěvačka. Spolu se svými hosty Veronikou Kubařovou, Martinem Písaříkem, Hanušem Borem nebo Zbigniewem Kalinou zazpívá písně z divadelních představení, ale také skladby z pera Jiřího Janoucha.

Soirée Veroniky Gajerové odstartuje novinku Městských divadel pražských, cyklus divadelních setkání, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představí v poněkud netradičních rolích, jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech.

veronika

Jako první se role hostitelky ujme Veronika Gajerová. Není žádným tajemstvím, že Veronika miluje hudební divadlo a je skvělou zpěvačkou. Dokazuje to již řadu let, a to nejen na své domovské scéně, ale také v jiných pražských divadlech. V Městských divadlech pražských si v posledních letech zazpívala například v inscenacích Šakalí léta, Pan Kaplan má třídu rád, Bedřich Smetana: The Greatest Hits či Sen čarovné noci. A právě písně z divadelních představení budou základem večera šansonů a písní, který pro vás Veronika Gajerová připravila. Tento repertoár bude doplněn o písně z pera Jiřího Janoucha, který s Veronikou dlouhodobě spolupracuje a doprovází ji na klavír a klávesové nástroje. Nově zhudebnil texty básníků Jaroslava Vrchlického, Františka Gellnera a dalších. Diváci se tak mohou těšit na hudebně velmi pestrý a zajímavý večer.

Na 23. listopadu je v Divadle Rokoko plánováno Soirée Jitky Smutné.

Vstupenky v ceně 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na

www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

 Zdroj TZ Městských Divadel Pražských

Reklama