Nadčasový design a především nové funkce posouvají výrobu sycených nápojů na zcela novou úroveň.

Sodastream

SodaStream Revolution je to pravé pro milovníky moderních technologií, kteří ocení elegantní ovládání i LED displej, díky němuž budou mít vždy přehled o aktuálním stavu připravovaného nápoje (o míře nasycení připravovaného nápoje a stavu CO2 v bombičce). Revolution navíc urychlí přípravu limonády, mimo jiné i díky automatickému uchycení lahve do výrobníku.

Společnost SodaStream, přední výrobce systémů pro přípravu domácí perlivé limonády, přináší revoluční novinku. Přístroj Revolution vyniká hned několika nadčasovými technologickými prvky. Jako jediný z výrobníků SodaStream je vybaven elektrickým napájením a nabízí zajímavé funkce, které vám usnadní přípravu domácího syceného nápoje ještě více, než kdy předtím.

Sodastream

Jednoznačným pokrokem je aktivace sycení díky jedinému doteku na ovládacím panelu. Díky němu si každý příznivec ochucených perlivých limonád nastaví intenzitu sycení ve čtyřech úrovních: mírné, střední, vysoké a super silné. Místo zdlouhavého mechanického nastavování tak stačí zmáčknout jediné tlačítko a nápoj podle vašich představ bude hotov během okamžiku.

Oproti běžným přístrojům je SodaStream Revolution revoluční také ve způsobu uchycení karbonační lahve. Ta je v něm zachycena automaticky, nemusíte ji šroubovat, stačí pouhé zacvaknutí. Příprava nápoje pro každodenní osvěžení nebo společenské události tak pro vás bude ještě rychlejší a automatické.

Sodastream

Třešničkou na dortu je elegantní LED displej zobrazující i průběh sycení. Díky němu se vždy včas dozvíte, jaké je dostupné množství plynu CO2 v bombičce. Sofistikovaný přístroj SodaStream Revolution tedy potěší každého, kdo chce mít ve své kuchyni technologický skvost, díky kterému si vychutná lahodný nápoj.

www.sodastream.com.

Reklama