Společnost SodaStream představuje pro nadcházející sezónu nové sirupy s vůní léta. Těšte se na Bezový květ, Borůvku s bezinkou nebo Hroznové víno. Všechny vás příjemně osvěží.

Znovuobjevený bezový květ

sirup1Bez černý je mocnou rostlinkou, jelikož všechny její části mají na lidský organismus blahodárné účinky. Zejména v minulosti byl bez hojně využíván v lidovém léčitelství.
V potravinářství jeho uplatnění najdete dodnes.

Oblíbená chuť limonády z bezového květu vám určitě připomene bezstarostný čas léta, sluníčka a pohodových dní, strávených na prázdninách nebo na dovolené. V novém sirupu SodaStream Bezový květ je znovuobjevená chuť doplněna o bublinky, jejichž počet je díky výrobníku SodaStream čistě vaší volbou. Nyní si limonádu s chutí této oblíbené bylinky připravíte jednoduše i doma.

Léto plné chutí s hroznovým vínem nebo borůvkou

Limonáda z hroznového vína je typickou českou chutí. Baví nás kombinace sladké a kyselé chuti, navíc doplněná o bublinky. Vůni lesa a atmosféru letních prázdnin strávených v přírodě vám připomene další příchuť nové edice sirupů SodaStream. Osvěžte se skvělou kombinací borůvky a bezinky.

Sodastream

Užijte si léto plné chuti se sirupy Bezový květ, Borůvka s bezinkou nebo Hroznové víno. Z jednoho sirupu můžete vyrobit až 12 litrů domácí limonády. Sirupy o objemu 500 ml jsou k dostání v maloobchodní síti a u vybraných internetových prodejců za cenu 129 Kč.


Co je SodaStream? SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí na 60-80l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců (za cenu plynu - 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.

 

Více informací najdete na www.sodastream.cz/citrus .

Reklama