Diskuze

Sociální síť PeopleStrings

Máte rádi sociální sítě? Sítě jako facebook, MySpace, ZenZuu, Twitter apod? Rádi si vyměňujete se svými přáteli fotografie, videa, sdílíte své statusy a názory, účastníte se diskusí nebo prostě jen tak chatujete či hledáte nové známé v různých zájmových oblastech, nebo přátele pro Vaše koníčky? >>> Pokud ANO a nevadí Vám být třeba ve dvou nebo více sociálních sítích najednou, pak Vám nabízíme zcela novou nedávno vytvořenou sociální síť, díky které můžete i něco vydělat!

Začátkem roku 2009 se spustila síť, která je napůl zadavatelským systémem pro internetovou reklamu (SEO a PTC) a napůl sociální sítí. PEOPLE STRING spolupracuje s takovými firmami a sítěmi jako facebook, Yahoo, AOL, Google apod.Jak vydělávat prostřednictvím PEOPLE STRING?
People string (dále PS) je sociální síť, jako kterákoli jiná. Najdete zde videa, fotografie, statusy, reklamy, odkazy na obchody atd… prostě všechno takové, co na facebooku, zenzuu, myspace, twitteru apod. znáte. Ale přece jenom zde je něco jiného, co na ostatních nenajdete. Můžete si zde vydělat, kdežto u těch ostatních sítí můžete maximálně získat hodnotné kontakty. Na PS najdete řadu reklam, vedlejších služeb a aktivit, které Vám vydělají nějaký americký centík nebo dolar. Vysvětleme si, jak to funguje:

Můžete si vybrat ze dvou typu členství:

FREE MEMBER (členství zdarma)

MEMBER Entrepreneur (poplatek 200 dolarů)
- 1 -
Free member můžete mít celý život, pokud bude SP existovat (a předpokládáme, že hodně dlouho a můžete vydělávat i bez poplatků. Pokud se ovšem rozhodnete být Entrepreneur (u facebooku je to PREMIUM účet), pak zaplatíte 200 USD a máte i vyšší provize. Pro začátek si ale vyzkoušejte verzi zdarma, kde můžet také hezky vydělat a nemusíte investovat. Proto budeme předpokládat, že budete mít účet ZDARMA. Zaregistrujte se přes registrační odkaz, říká se mu partnerský link:

http://peoplestring.com/?u=figi/


V systému sbíráte tzv. PP body. Vždy, když se přihlásíte získáte 10 bodů. Denně se systém aktualizuje v 6, 12, 18 a 24 hodin. Ale stačí se přihlásit před 12:00 a po 12:00 hod. Takže můžete získat body několikrát denně. Maximálně získáte 200 bodů denně (2 dolary) x počet dní v měsíci. Jen tak, pouze za registraci a přihlášení na Váš profil.

Za co sbíráme body?
÷ pokud se alespoň jednou denně přihlásíte získáte 10 bodů (minimálně 300 bodů měsíčně, pokud jste na síti každý den a jen se přihlásíte). Nejlépe je, se přihlásit 2x denně. Před 12 a po 12 hodině,ale můžete i vícekrát ).
÷ Na PS je hodně reklam a odkazů, které směřují ven ze sítě. Často to jsou nějaké reklamy, skupiny na facebooku a jiných sítí apod. Pokud na takový odkaz kliknete a připojíte se po načtení stránky získáte vždy min. 10 bodů.
÷ 10 bodů získáte za to, že kliknete na položku "mailbox-cashbox". To je taková malá agenda, kde se vám shromažďují body a peníze. Jenom za to, že jí navštívíte dostáváte 10 PP.
÷ 10 bodů získáte za kliknutí u peoplestring na mail na pravé straně a pak na INBOX, kam Vám chodí maily a vzkazy za to získáte také 10 bodů
Touto činností chtějí autoři lidi motivovat, aby se různě pohybovali po svém účtu, sledovali novinky a zprávy, když jim chce systém něco poslat nebo zdůraznit (prostě aby používali PS). Pak slouží PS jako rozcestník pro nakupování. Z této sítě můžete přímo nakupovat po internetu. >>> Klikněte tedy každý den na SHOPPING (na levé straně) a vyberte si ze seznamu nabídky obchodů a klikněte na SHOP NOW (jakoby jste chtěli nakupovat). V momentě, kdy se Vám odkaz připojí získáte taktéž 10 bodů. Nakupovat nemusíte, systém dá provize za návštěvu shopu:-)
Když budete chvilku používat vyhledávač Google , který máte nahoře tak Vám za chvíli připíší také 10 PP bodů. Prostě když budete chvilku denně využívat vše, co tato síť nabízí tak určitě získáte nějaké body a nemusíte se u toho nijak namáhat a nemusíte nikde nic platit. Propojení s Facebookem je také odměměno.

Výplaty
Abyste získali peníze musíte si založit peněženku PayPal. Můžete klidně v průběhu měsíce. Času na první výplatu máte jeden měsíc. Na konci tohoto manuálu máte odkaz. PayPal je elektronická peněženka na mezinárodní úrovni něco jako u nás je PaySec (někteří jej znáte). Tu můžete potom využívat i k jiným platbám.

Pokud jste FREE člen, pak Vám síť PeopleString zašle jednou měsíčně výplatu, pokud nasbíráte 25 dolarů. Pokud ne, převede se Vám kredit do dalšího měsíce a přičte k budoucím penězům a až pak Vám jej zašlou. Z PayPalu si pak můžete za poplatek sražený přímo ze zasílaných peněz poslat dolary už změněné na koruny na Váš účet v české bance (nebo i mezinárodní). PayPal akceptuje většinu platebních a kreditních karet a bank takže zaslat si peníze domů není vůbec problém.
Vždy když Vám SP zašle peníze, připíší Vám je na Váš PayPal do 2 dní. A s PayPalu si zašlete peníze na Váš účet do 3-5 dní. Maximálně tak do 7 dní nejdéle budete mít peníze na Vašem účtu. Pokud si peníze připíšete na kreditní kartu, pak do několika hodin či jednoho dne.

Pokud se stanete PREMIUM členem, zvaným Entrepreneur, (ten je zpoplatněn 200 USD) tak Vám bude systém zasílat na PayPal peníze 2x měsíčně a budete mít i vyšší provize.
Zvláštní bonusy

V rubrice "mailbox-cashbox" najdete dotazník, který když vyplníte získáte 1.5 USD. Ale to jen jednou (na začátku)! Pak když zaregistrujete dalšího uživatele přímo na Váš registrační link na tzv. DIRECT LEVEL, pak za každého dalšího člověka získáte 0.5 USD + 1 spins bod. Najdete zde i rubriku PLAY GAME, kde máte několik her, kde můžete hrát se svými PINS body. Ovšem nedoporučuji toto dělat často, protože můžete vyhrát, ale i prohrát a o body přijít. Já zastávám názor - raději pečlivě bodíky jeden za druhým sbírat a pak je zpeněžit. >>
V levém sloupci si můžete připojit svůj facebook profil, se kterým PS spolupracuje, za to Vám dají 0.15 dolarů.

Odměňovací systém
FREE členové získávají 5% za body uživatelů které registrují z 1.linie a 2% za body z 2-6.té linie. Je zde možnost získat dost velké provize. Uveďme si příklad.:
Dejme tomu, že zaregistrujte 3 uživatele peoplestring. Každý z nich zaregistruje také 3 uživatele a i oni 3 další a tak dále až do 6té úrovně odměn. Každý z nich může měsíčně dosáhnout na 25 dolarů jako Vy. Za to, že dostanou zaplaceno získáte 2%. Takže máte minimálně nárok na 0.5 USD za uživatele (ale výdělek Vašich kamarádů může být i vyšší :-)). A to nepočítáme Vaší účast na reklamách a dalších aktivitách na síti + registrace nových členů. Takže můžete dosáhnout ideální výplaty 500-600 USD měsíčně. To je asi 12.000,- Kč
Takto lze snadno vydělat i bez placeného účtu. Ovšem pokud si zaplatíte 200 USD, pak ze stejné situace můžete vydělávat 20% z první linie a 6% z 2-6 linie.

Jednoduše!
Co Vám tedy může PS dát?

1) Používáte sami svůj profil - pokud chodíte každý den na PeopleString a podíváte se na jejich reklamy a využíváte všech jejich služeb zdarma, pak získáte denně 100-200 bodů. Což je 30dní x 200 bodů, tedy 60000 bodů tedy 60 USD. A těchto 30-60 dolarů získáte sami bez žádných poplatků jen tím, že sami používáte svůj účet a profil v této sociální síti.

2) Doporučujete síť a zvete na PS kamarády - Pokud začnete doporučovat PS síť a lidé se na Vás zaregistrují a také budou na sebe registrovat lidi, čímž Vám budou tvořit síť uživatelů (kteří mohou být všichni Vaši přátelé), pak máte nejen svých 30-60 USD měsíčně, ale navíc i příjmy z Vaší sítě a to 2% z výdělku celé sítě.

3) Jste premium člen u PS Entrepreneur – pak máte svých 30-60 USD + zvýšené příjmy ze sítě, díky svému placenému členství, z čímž se Váže i hodně dalších zvýhodněných služeb.Utváříme jíž česko-slovenskou skupinu ,takže už nebudete muset se proklikávat a pátrat co kde je,já neumím anglicky ani ťuk a přesto jsem do toho šel a opravdu jsem nadšen a těším se každý den až tám vletím.

09.05.2010 - O práci a zaměstnání - autor: Figi

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [15] duro1 [*]

  tesco500

  Věrnostní program...Vše zdarma ... http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/?id=69a9Líbí se vám PestrýJídelníček.cz? Zapojte se do věrnostního programu a získejte zajímavé odměny.(Tesco poukázka 200 Kč,Tesco poukázka 500 Kč) Dosáhněte konečně ideální váhy. Hubněte přirozeně a zdravě. Vyhněte se nepopulárnímu „JoJo” efektu.Vyplňte několik údajů a my vám sestavíme pestrý jídelníček na míru podle vašich potřeb!To vše zdarma a online.http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/?id=69a9

  superkarma: 0 28.06.2015, 15:04:09
 2. [14] gannie [*]

  www.revolucni-prijem.cz/1AE98C[/b]

  superkarma: 0 08.09.2012, 22:05:13
 3. [12] honzovo [*]

  Rozhodně je důležitá seo analýza, než se začne dělat další SEO a budování odkazového profilu. Protože, když není z čeho vycházet, je to zmatečné a neefektivní Sml22

  superkarma: 0 30.05.2012, 09:04:18
 4. [11] Figi [*]

  TOHLE JE VAŠE ŠANCE ,KTEROU JÁ OSOBNĚ NAZÝVÁM ŠANCE

  DESETILETÍ..

  JE TADY

  SPOL. NWA -A to je příležitost pro naplnění vašich snů…

  Od teď se pro vás

  začíná nová éra podnikání. Buďte s námi při tom, kdy se zapíšete do

  historie,

  začněte ji psát s námi. Vyzkoušejte si naše produkty

  a

  Vaše nové

  možnosti.

  CHCETE MÍT VLASTNÍ OBCHODNÍ DŮM JEN ZA 10 €?

  Firma NWA

  rychle expanduje do světa svou bezkonkurenčností.NWA Vám umožňuje

  obchodovat s cenově a kvalitou nepřekonatelnými

  produkty:

  více

  než 50 produktů s vysokým obsahem ALOE VERA pro každého,

  dále kolostrum,

  sladkovodní řasa Spirulina, Léčivé bobule acai a jiné doplňky

  zdraví,

  parfému

  které si můžete vytvořit DLE SEBE VČETNĚ vůně, flakonu I

  ODEBÍRÁNÍ vůně,

  značková káva, světoznámá značka Šperky a módních doplňků,

  rifle, vodní

  filtry,

  péče o zvířata internetový obchod v kterém naleznete

  veškeré OD LETENEK

  přes

  oblečení značek NIKE, KK, DOLCE&GABBANA

  ,Wersace až po spotřební zboží atd.Toto všechno je portfolio jednoho

  MLM systému. Vaše marže je pro

  všechno

  zboží 40%

  Co je vynikající dále?

  Registrace nového

  spolupracovníka je cenově dostupná pouze 9,90 eur, což je

  320Kč ,to je

  konečná částka bez dalších investic! A nyní máte ještě šanci

  dostat

  web

  stránky ZDARMA. Web stojí 240 Kč na rok. A každý ho bude

  potřebovat.

  Tak

  máte další příjem až do 10 line z webu...

  Můžete

  prodávat kromě systému síťového marketingu a kromě internetu i v

  klasických

  kamenných obchodech a firmách po celém světě.

  - Můžete obchodovat i s jinou

  společností.

  - Můžete registrovat libovolný počet rodinných

  příslušníků.

  Partnerství v NWA je svobodně převoditelné na jinou osobu a je

  dediteľné.

  - Velkorysý provizní systém, který není podmíněn osobním nákupem

  ani

  prodejem.

  - Výplata provizí již od 1.Eura

  Dárky, bonusy (kromě 40%

  slevy bonus 3% při nákupu již od 1 Eura) Více na www.job4.nwa-life.eu

  superkarma: 0 22.09.2010, 18:27:01
 5. [10] Figi [*]

  V NWA hodně můžete a nic

  nemusíte. Jak to myslím?

  - Velké množství zboží a

  služeb za velkoobchodní ceny. Nikdo není odkázán na akce a

  výprodeje. Jde většinou o produkty

  denní potřeby - to ušetří každému hodně peněz. Sami si zvolíte, zda

  chcete být jen samospotrebiteľ, nebo máte zájem o aktivní spolupráci

  jako obchodník či manager. Partnerství v NWA je

  svobodně převoditelné na jinou osobu a je dediteľné.

  - Velkorysý provizní

  systém, který není podmíněn osobním nákupem ani prodejem.

  - Výplata provizí již od

  1.Eura   VSTUPTE

  superkarma: 0 22.08.2010, 14:07:47
 6. [9] Figi [*]

  Firma NWA rychle expanduje do světa svou

  bezkonkurenčností,

  nadčasovostí,rozsáhlostí spotřebitelských produktů pro všechny,

  nadstandartní kvalitou a v neposlední řadě i velmi výhodnými

  podmínkami,

  jak pro pasivní odběratele,tak pro aktivní spolupracovníky.

  NWA

  působí již v 16 zemích a od 1.9.2010 zahajuje činnost v dalších 10

  zemích, mezi něž patří Slovensko a Česko. Autorem tohoto nadčasového

  produktu je původní zakladatel, úspěšné firmy LR kosmetik, působící

  ve

  světě více jak 20 let., pan HELMUT SPIKKER. Info na http://job4.nwa-life.eu/

  superkarma: 0 19.08.2010, 19:53:40
 7. [8] Figi [*]

  Firma s celosvětovou působností (v naší republice cirka 10 měsícu) www.raj.dxnczech.cz  je to správne terno jak působít globálně.Díky People Stringu mám reklamu úplně zdarma. http://peoplestring.com/?u=figiSml59

  superkarma: 0 18.07.2010, 12:14:57
 8. [7] Figi [*]

  Kdo máte zájem o  informace k této supr socialní sítí mohu poslat český manual ,,S PeopleString milionářem "  klidně mi pisníte svůj meil,ihned zašlu.Perfektní pomocník.

  superkarma: 0 06.06.2010, 16:10:03
 9. [6] Figi [*]

  Skvělej program pro prácí z domů i propagací vaších aktivit,začínám druhej rok a naprosta spokojenost z výdělku díky webu.Opeavdu se ta malá investice vyplatí.

  Vážení uživatelé affiliate webů,

  dovolte, abychom vás informovali, že nyní máte absolutně

  bezkonkurenční a

  univerzální řešení webu, se kterým můžete vydělávat přes internet v

  České republice, Slovensku a Polsku.

  Na váš affiliate web můžete umístit různé druhy výdělků a nabídnout

  je

  ostatním. Samotnou výhodou affiliate webu je jeho unikátnost. Celý

  komplex webu, můžete nabídnout všem lidem, kteří hledají výdělky,

  pasivní příjmy, maminkám na MD, studentům, podnikatelům i všem co

  kdy

  dělali v síťovém marketingu. Každý si přijde na své. Pořád jsme na

  začátku a dáváme všem možnost zajímavého a opakujícího se příjmu,

  proto

  využijte každý den k propagaci svého webu.

  Za jeden rok práce naši uživatelé affiliate webů vydělali přes

  700.000,-

  Kč na provizích.

  Zapojte do projektu affiliate webů další uživatele, vaše známé a

  přátelé. Pošlete jim e-mail ještě dnes!

  Unikátní je také katalog s velkým množstvím provizních e-shopů,

  který

  máte umístěn na svém affiliate webu, kde svou aktivní činností

  vyděláváte provizemi z nákupů v jednotlivých e-shopech našich

  partnerů.

  Tento systém je jedinečný v celé EU, žádný jiný se takto globálně

  nešíří.

  Neustále inovujeme a chystáme vždy to nejjednodušší řešení. Rádi se

  inspirujeme i Vámi a za všechnu sounáležitost všem děkujeme.

  Jakékoli

  rady nám kdykoliv můžete psát na e-maily viz níže.

  NOVINKY PRO TENTO TÝDEN!

  1) Jsme první v EU, kteří umožnili všem uživatelům affiliate webů

  zvolit

  si neomezené množství domén i koncovek pro váš affiliate web.

  Najdete v

  menu: „Moje domény“.

  2) Pro každou zemi si již nyní můžete zvolit jiný design – zde je

  nutné

  mít však i druhou doménu pro tento stát, kterou si zvolíte v menu:

  „Moje

  domény“ ZDARMA

  3) Zjednodušili jsme vám administrační prostředí a přidali do

  každého

  menu vlajky Česka, Slovenka a Polska. Hranice jsou nyní otevřené a

  při

  úpravě webu v zahraničí, stačí kliknout na vlajku. Pro každý stát si

  zvolte opět druhou doménu zdarma. Nová doména (y) se vám objeví pod

  vlajkami pro lepší orientaci.

  4) Zjednodušili jsme i administrační prostředí ve vašem katalogu

  provizních e-shopů. Doporučujeme se podívat do vaší administrace a

  seznámit se s novým prostředím.

  5) Rádi bychom připomněli, že každý z vás má neomezenou kapacitu

  webu,

  proto na web můžete umístit neomezené množství dat (textů), obázků,

  videí, bannerů apod..

  Info i možnost registrace na http://www.job.wpenize.cz

  superkarma: 0 20.05.2010, 08:04:42
 10. [5] Figi [*]

  Jak si vydělat denně 2 dolárky

  Tipy na získání bodů:

  4x denně můžete získat 50bodů (4x 0,5 USD)takto:

  - přihlášením na svůj účet

  - prohlédněte si příchozí e-maily skrz

  Mailbox-Cashbox (střed stránky)

  - použijte vyhledávač Gogole (vpravo nahoře)- kliknutím na jakoukoliv reklamu nebo navštěvou eshopu- zahrajte si PeopleLotto (co 4 hodiny

  můžete vyhrát až 1000 PS-bodů).

   http://peoplestring.com/?u=figi

  superkarma: 0 16.05.2010, 17:35:44
 11. [4] Figi [*]

  Toto je důležité kvůli penězům.

  1) PS změnili peněženku. už Vám peníze nepošlou na PayPal, ale na

  AlertPay. Nevíme proč se tomu tak stalo, právě to hledám na internetu

  vypadá, že změnili platební smlouvu s payment systémy, proto přelši jako

  celý systém na AlertPay. Mě to nevadí mám téměř všechny peněženky,

  protože investuji na internetu v off-shore fondech, které potřebují

  peněženky. Pro Vás všechny je důležité abyste si zaregistrovali AlertPay

  je to uživatelsky a grafický příjemný účet a směnárna pro cizí měny.

  Uděláte si zde účet personal a myslím, že do výše 2.000 usd měsíčně nebo

  tak nějak, ještě upřesním je zde možnost přijímat hotovost. Má veškerý

  komfort jako měl PayPal dokonce o 2 dolary je levnější na masových

  platebních příkazech a má některé další výhody, proto to prosím sdělte i

  svým lidem u PeopleString nebo jim překopírujte tuto zprávu.

  2) Prosím dejte na mě svým lidem kontakt, kteří mne nemají v

  přátelích budu chtít po Vás všech nějaký pracovní email a pošlu co

  nejvíce čechům a slovákům pracovním manuál, který se kvůli těmto

  detailům zpodzil o jeden týden. Jsou zde i někteří, kteří by mohli

  přijít o výplaty kvůli zanedbání nějaké drobnosti, protože u PS jsou i

  členové, kteří nepobírají bonusy a to je škoda. Už mám ověřené, že síť

  má něco okolo 30.000 členů v základním poštu ovšem denně je jen několik

  stovek, asi do tisíce aktivních. Je to tím, že síť je stará jen rok a že

  ji lidé málo znají. Už příští týden Vám zašlu příručku, ve které bude

  vše podstatné a kterou budete moci se svým partnerským odkazem posílat

  dalším lidem. PS je první systém, který nabízí pravidelný výdělek bez

  investice. Co pracuji  v oblasti MLM žádný MLM nenabídnul

  skutečně seriozní výdělek bez Vašich vkladů. PS je zatím jediným, který

  má stovky spokojených ohlasů na diskusích, proto se mu nyní věnuji plně.

  Přešlete prosím toto avízo svým lidem. Přeji Vám hodně úspěchu.

  Účet je možne si vytvořít zde,

  https://www.alertpay.com/?0VIKsePCTAr%2fo75TT6Hpdg%3d%3d

  superkarma: 0 14.05.2010, 18:02:45
 12. [3] Figi [*]

  Nebojte se ,lidičky to zajíma a je to vidět na registrování do naší skupiny.Sml59People Strings to je radost  z nových přátel,zdokonalení své práce s počitačem, angličtinou a v budoucnu fixní příjem.Jenže to musí člověk ze sebou chtít něco udělát a jít si za tím a nespoléhat se kdo mu co dá.Já mám 4 roky do důchodu a už se na něj moooooc těším i díky People StringsSml59Sml60

  superkarma: 0 14.05.2010, 06:20:52
 13. avatar
  [2] Tanzi [*]

  neSml52

  superkarma: 0 13.05.2010, 22:32:02
 14. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  On nekdo tu sracku precetl? Sml14

  superkarma: 0 12.05.2010, 18:43:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Rodina

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme