Po sobotní akci, kdy jsme cvičily ve fitness centru, jsme v sobotu 20. 7. 2013 zrealizovaly spolu s projektem Bebevýzva www.bebevyzva.cz další skvělou akci. Sice některé z vybraných čtenářek potrápilo horké počasí a musely kvůli němu účast zrušit, daly tak ale díky včasné omluvě šanci dalším zájemkyním. Takže nás v sobotu cvičilo celkem dvacet jedna. A neodradily nás ani vysoké teploty.

cviceni4

Sešly jsme se v devět ráno ve Stromovce u Planetária, všechny hned v počátku dostaly praktické dárky od značky Rexona a Dove – antiperspiranty a deosprej – kdo chtěl, mohl hned aplikovat, protože míra zpocení se ten den dala očekávat opravdu maximální.

cviceni2

Chvíli po deváté jsme se přesunuly na louku chráněnou stromy, které vytvářely příjemný stín a chládek. Tady jsme si pod vedením Radky Vandasové užily energií nabitou hodinku cvičení.

cviceni1

Bylo to velmi příjemné, protože cvičení venku v přírodě má jinou atmosféru než v uzavřené místnosti. Všechny byly z této pohody nadšené a bez problémů odcvičily všechny cviky a posilovací sestavy.

cviceni3

Po cvičení nás čekala vydatná svačina v podobě ovoce, bílých jogurtů a nápojů Activia a sušenek Bebe Dobré ráno.

cviceni5

Vše bylo dobře načasované, když jsme docvičily, už bylo tak teplo, že mnohé z nás zamířily k vodě. Všechny jsme ale měly samy ze sebe skvělý pocit, jak jsme si sobotní dopoledne aktivně užily a jak jsme se nastartovaly do celého dne. Jak je vidět na snímcích, nálada byla opravdu velmi pozitivní.

Jak se akce vydařila? Zde jsou postřehy některých účastnic:

„Trochu jsem se bála toho vedra, ale nakonec to bylo skvělé, ještě nikdy jsem takhle necvičila venku na louce. Sice mě asi budou bolet nohy ze dřepů a výpadů, ale to zvládnu, hlavně, že byla dobrá nálada,“ říká Helena Pelikánová.

„Mně se to líbilo moc, pravidelně cvičím, a když je hezky, tak i venku. Takže jsem moc ráda, že jsem se mohla této akce od Bebevýzvy zúčastnit,“ říká Mirka z Prahy.

Partnerem sobotního cvičení byl projekt www.bebevyzva.cz – už jste se zapojily?

Článek o předchozí sobotní akci, která se konala ve fitness centru, si přečtěte zde: 

Ještě jste se do www.bebevyzva.cz nezapojily?

Možná ještě váháte nebo hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení... my jsme to taky zvládly a baví nás to!

Všechny články o projektu Bebevyzva a o příjemném snídání najdete v naší sekci http://zena-in.cz/kategorie/prijemne-vstavani

bebe

Reklama