holmes

Tuto sobotu jsme pořádali další úspěšnou akci pro vás, čtenářky magazínu Žena-in. Na základě soutěže, která probíhala v minulých týdnech na našich webových stránkách, jsme vybrali 25 výherkyň. Vyhrály účast na super akci v pražském smíchovském klubu Holmes Place (www.holmesplace.cz). Partnerem celého relaxačního dne byla značka Bebe Dobré ráno spolu se stránkami www.hnutizadobrousnidani.cz.

holmes

holmes

Aktivní dopoledne začalo zumbou, oblíbeným skupinovým cvičením v rytmu latinsko-americké hudby. Pro většinu žen to bylo první seznámení s tímto druhem cvičením. Zpočátku to vypadalo jako docela snadné příjemné tanečky.

To, že to však byla opravdu poctivá hodina tance se vším všudy, dokazovala na konci hodiny propocená trička a rudé, prokrvené tváře. Převážné většině přítomných se to však moc líbilo - bylo to jejich první seznámení se zumbou.

holmes

Na druhé hodině jsme si při pilates pěkně protáhly svaly, celá hodina byla ve větším klidu, i když i tady byly některé posilovací prvky náročnější.

holmes

Mezi oběma hodinami jsme si daly malou přestávku, během které nám paní nutricionistka Karolína Hlavatá řekla něco o správné výživě, a těm, které měly zájem, změřila množství podkožního tuku a vypočítala BMI.

holmes

Ještě před začátkem zumby jsme pro všechny účastnice připravili hezkou soutěž. Soutěžní úkol byl snadný. Napsat na papír představu svého „Rána snů“. Do soutěže zapojily úplně všichni a po ukončení cvičení byly vylosovány tři výherkyně, které získaly hezkou cenu - mikinu od značky NORD BLANC. Soutěž „Ráno snů“ najdete také na webu značky Bebe Dobré ráno zde.

holmes

Po cvičení byla pro všechny připravena relaxační zóna, kde byla možnost zaplavat si v bazénu, využít vířivky nebo sauny. Kdo měl hlad, mohl se občerstvit - připraveny byly bagetky, ovoce a nápoje všeho druhu.

holmes

Podle ohlasu účastnic myslím, že akce byla velmi příjemná. Hezky jsme si zacvičily, něco jsme se dozvěděly a také jsme se vzájemně zase trochu více poznaly. Těšíme se, že vás budeme moci spolu se značkou Bebe Dobré ráno zase příště pozvat na podobnou akci.

Reklama