.

Sobotní 16. ročník FESTIVALU OKOŘ zahájí ve 14:00 koncertem Ewa Farná, dále zahrají Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další

Novinky

Sobotní 16. ročník FESTIVALU OKOŘ zahájí ve 14:00 koncertem Ewa Farná, dále zahrají Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další

16. ročníku legendárního Festivalu Okoř slibuje předpověď krásné letní počasí. Vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji, omezený počet se bude prodávat i na místě.

Už jen několik dní a otevřou se festivalové brány letošního 16. ročníku Open Air Festivalu Okoř, jednoho z nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás.

Stane se tak již tuto sobotu 20. srpna.

Festivalový areál se návštěvníkům otevře úderem poledne, hudební program začne koncertem Ewy Farné v 14:00. Poté přijdou na řadu vystoupení Jaroslava Uhlíře, Báry Polákové, skupiny Jelen, Xindla X, Davida Kollera a kapel Tata Bojs a Mandrage.  

Unikátní časosběrný dokument, jak se připravuje FESTIVAL OKOŘ na místě, můžete zhlédnout:

Jak se dostat na Okoř? Bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový výletní Cyklohráček, či případně dopravu vlastní.

Stejně jako každým rokem je připravena celá řada doprovodných aktivit určených zejména dětem (zorbing v bazénu, dětský koutek, malování na obličej) a pestrý výběr občerstvení, z něhož si přijdou na své i vegetariáni, příznivci hamburgerů, raclette, palačinek, domácích limonád či dobře chlazeného piva.

okoř

Připraveny budou stany značek kvality Klasa a Regionální potravina. Formou soutěží a zajímavých vzdělávacích atrakcí se mohou návštěvníci dozvědět více o kvalitních potravinách. Malí návštěvníci se mohou těšit na dětský koutek, kde si mohou malovat, vybarvovat a soutěžit a také poznávat potraviny a pochutiny. I pro dospělé je připravena zábava za drobné odměny a odpočinková zóna. Program doplní atraktivní kuchařská show s festivalovým menu, které připraví šéfkuchař Luboš Týle a to celkem čtyřikrát během dne.

Pokud nechcete na 16. ročníku hudebního FESTIVALu OKOŘ chybět, nezapomeňte si pořídit vstupenky co nejdříve. Několik posledních ročníků bylo dopředu vyprodáno. Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky. Na časté prosby návštěvníků bude letos prodej omezeného počtu vstupenek i na místě.

Nově se dají koupit vstupenky přímo prostřednictvím festivalových webových stránek WWW.FESTIVALOKOR.CZ, kde také naleznete i další informace včetně rozhovorů a videí s účinkujícími, jízdní řády, mapy, atd.

Ceny vstupenek:

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor

   
15.08.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme