Čtenářce Heligoně zvedá náladu její oblíbený prstýnek. Dostal se k ní nejspíš náhodou, i když Heligona má jedno romantické vysvětlení. Jaké? Přečtěte si tuto novinku k tématu „posilovače sebevědomí".

Co vám zvedne sebevědomí? To je otázka o kterou dnes kráčí. Čtenářka Heligona má jasno - je to prstýnek takřka snubní. Proč „takřka"? To se dozvíte v jejím příběhu...


Hezký den!

Věcí, které mi zvednou náladu, mám spoustu. Měkký a hřejivý šátek přesně v té mojí barvě, sukni, která se mnou byla na všech dovolených, šaty, do kterých se i po deseti letech s přehledem vlezu, flitrové "topíčky" z diskotékové éry, halenku, kterou mi poprvé nesměle rozepnul můj přítel, nebo moje oblíbené "šťastné" kalhotky.

Hned v první chvíli jsem si však vzpomněla na svůj „snubák".

Byli jsme s přítelem na naší první společné dovolené ve Španělsku. Poslední den jsme ještě dokupovali suvenýry a pak jsme si zašli na jahodový dort a kávu. Ponořila jsem se do tašek zrevidovat, co komu povezem. Vějíř pro babičku, mamce malovaný talířek, ségře tričko.... když v tom se na dně tašky něco zalesklo. Ruka po tom automaticky hrábla.

snubak

„Jé, tys mi koupil prstýnek."
„Já? Blázníš? Ukaž, co to máš."
Jak ho znám, spíš by mi spíš koupil klobásu s hořčicí a tu by ještě okousal. Ale šperky?
„Je to prstýnek. A byl v té tašce, kterou si nesl. Jak by se tam asi dostal? Musels ho koupit."
„Asi tam spadl omylem, půjdem ho vrátit."
„Neblbni, tak si ho aspoň zkusím."

Sedl přesně na levý prsteníček, jako na zakázku. Nikdo mi nevymluví, že mi ve spaní tajně změřil prst a pak koupil prsten. Není však síly, která by ho donutila k přiznání.

Tak nějak tuším, že je to tretka, kterou milý prodavač přihodil k nákupu jako dárek. Pro mě to však nadále bude můj snubák.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama