Domácnost

Snížení cholesterolu s garancí


Víte, zda máte zvýšenou hladinu cholesterolu?


Říkáte si, že Vás se zaručeně riziko zvýšené hladiny cholesterolu netýká, protože jste mladá, štíhlá a cítíte se dobře? Zákeřností zvýšené hladiny cholesterolu je to, že „nebolí“ ani vás jinak neobtěžuje až do momentu, kdy může způsobit infarkt či mozkovou mrtvici.

Srdeční a cévní onemocnění stále vedou žebříček úmrtnosti nejen u nás, ale i v ostatních vyspělých zemích a tato onemocnění postihují lidi ve stále nižším věku. Až z devadesáti procent můžeme zdraví svého srdíčka a cév ovlivnit tím, že se budeme zdravě stravovat, více pohybovat, méně stresovat a hlavně nekouřit.

Dodržování některých zásad zdravého životního stylu je snadnější, u jiných to jde hůře. Zařazení potravin obohacených rostlinnými steroly je jednoduchou změnou jídelníčku, a pokud máte zvýšenou hladinu cholesterolu, můžete si nyní vyzkoušet, zda to opravdu funguje!
 

Snížení hladiny cholesterolu možná nepocítíte. Ale můžete si ho změřit.

Snížení hladiny cholesterolu možná nepocítíte. Ale můžete si ho změřit. Garantujeme snížení hladiny cholesterolu. Garantujeme skutečně měřitelný efekt.

Je klinicky prokázáno, že rostlinné steroly obsažené ve výrobcích Flora pro.activ sníží hladinu LDL cholesterolu v průměru o 10 % během tří týdnů, v kombinaci s úpravou životosprávy až o 15 %.

Flora pro.activ je na trhu k dostání v podobě rostlinného tuku, probiotických minidrinků, odtučněného mléka a jogurtů obohacených o rostlinné steroly.

Pro optimální snížení hladiny cholesterolu je doporučeno konzumovat 2 g rostlinných sterolů denně, které odpovídají 1 minidrinku nebo 3 porcím výrobků Flora pro.activ - kombinovat můžete rostlinný tuk, mléko a jogurt s rostlinnými steroly (jedna porce je plátek chleba namazaný rostlinným tukem (cca 10 g), jeden kelímek jogurtu (150 g) nebo sklenice mléka Flora pro.activ (250 ml).

Garantujeme snížení vašeho cholesterolu nebo vrácení peněz!

Pokud si chcete ověřit snížení vašeho cholesterolu s Florou pro.activ, prostudujte nejprve podmínky akce a nechte si lékařem změřit hladinu svého cholesterolu. Po třítýdenní konzumaci výrobků Flora pro.activ v doporučené denní dávce si opětovně nechte hladinu cholesterolu přeměřit.

Pokud se vaše hladina cholesterolu nesníží a splníte všechny podmínky akce, po zaslání garanční kartičky s vyplněnými osobními údaji, výsledky obou měření potvrzené lékařem a dokladů o nákupu odpovídajícího množství výrobků Flora pro.activ, vám vrátíme vaše peníze.

Akce probíhá do 31. 3. 2006. Více na www.flora.cz

   
20.02.2006 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Vivian [*]

  kosmokosmo: Žížala: to není máslo, to je margarín

  Evalota: protože to asi není jen životosprávou...

  superkarma: 0 20.02.2006, 15:04:33
 2. avatar
  [4] pujka [*]

  Před rokem mi zjistili hodně vysokou hladinu cholesterolu...vysadila jsem antikocepci a vše je už v normě Babička tyhle produkty pravidelně baští a musím říct, že po provedených testech jí jde chol. dolu

  superkarma: 0 20.02.2006, 11:54:39
 3. [3] Evalota [*]

  Každý čtvrtrok si nechávám měřit cholesterol.Večer před spaním si lupnu lék na snížení cholesterolu..Přední zuby se mi už mění na hlodáky,protože se živím mrkví a jinou zeleninou.Nemlsám,nesnáším tučné věci,týrám tělo pohybem a přesto nemám cholesterol pořád v normě.Údajně ho mám dědičný.Dceři,přestože je štíhlá jako proutek,zjistili ve třetí třídě taktéž vyšší cholesterol... a teď ženo-in raď !

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:14:51
 4. avatar
  [2] Žížala [*]

  Jasně že sníží, protože na ostatní potraviny nebudeš mít peníze, to máslo stojí kolem sedmdesáti korun

  superkarma: 0 20.02.2006, 06:54:24
 5. avatar
  [1] kosmokosmo [*]

  Janse, maslo nebo jogurt vam zarucene snizi cholesterol! Jen dal a houst

  superkarma: 0 20.02.2006, 02:39:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme