Normálně před Mikulášem už si děláme vánoční výzdobu,věnečky,zvonečky a andílky máme úplně v každé místnosti,včetně záchodu,no co i tam se má člověk cítit příjemně a svátečně naladěn.Když je tak týden před vánoci,stále zvrdím,že je čas si nastrojit stromeček a dokončit výzdobu.Zjistím si,kdy bude manžel v práci,abych si to mohla udělat po svém.Musím být rychlejší,pokud dělá výzdobu on,nelíbí se mi,děsně všechno přeplácá.Takhle přijde a sice můj styl ho většinou neuchvátí,ale nechá to tak.

Přece geniální je pouze to,co vytvoří sám,no ne?Když byli naši kluci malí,šli sáňkovat a já jsem měla nápad,že než se vrátí,dáme na stolek bílý ubrus,byl až po zem,na něj stromeček a pod něj schováme všechny dárky,bylo jich hodně a máme vystarané.Jo,to jsme teda měli,sice jsme všechno stihli,jen jsme podcenili zvídavost a inteligenci synů.

Jen přišli,jako by něco tušili,už nakoukli pod ubrus.To bylo jásání,že u nás už Ježíšek nechal dárky a ještě dřív než měl.Já jsem stála jako solný sloup a nevěděla,co teď,manžel jen řekl-vidíš,já jsem to říkal.Vymyslela jsem si,že Ježíšek toho měl moc,tolik dětí a těžké dárky,tak si to u nás odložil a je to průšvih,že to našli,aby je ani nenapadlo to rozbalovat,nebo jak se Ježíšek vrátí,naštvalo by ho to a všechno jim zase vzal.Opravdu to nerozbalili a vydrželi do nadílky,uvěřili mi.S malými dětmi jsou ty nejkrásnější vánoce,naprosto neopakovatelné.Užijte si je,nikdo dospělý se nedokáže tak radovat jako děti.Zdraví SNÍŽEK.

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

Reklama