Přečtěte si další zajímavý příspěvek od čtenářky s nickem Snížek, která se svým způsobem do práce už i těší. No, ani se ji nedivím...

UŽ JE ČAS PRACOVAT
Všeho jsem si doma užila, nákupů, shánění, úklidu a vaření. Těšila jsem se na pohádky, ale bylo jich až moc a už mne to fakt nebavilo,šla jsem raději ven.Nové pohádky jsem si nenechala ujít, ale chyběla mi nová od Trošky,copak už nemá inspiraci?
Saxánku jsem sledovala, ale první díl byl lepší.O dvanácti měsíčkách se mi taky víc líbila původní verze. Ty staré všechny znám,takže dívala jsem se,ale ne pořád .Zato manžel ani nešel ven že by mu utekly pohádky. Neukecala jsem ho ani aby se mnou šel na půlnoční mši, nikdy tam nebyl,raději si usnul u televize. Moc srandy si s ním neužiju po 31 letech a potřebuju si pokecat s kamarádkama z práce, to se vždycky tolik nasmějeme.
Takže probereme vánoce,máme na to celou noc, 12 hodinovou směnu. Docela se do práce těším, jsem už odpočatá, vyspaná, i po obědě jsem si byla schrupnout. Budu mít větší klid než doma,kde manžel marodí a je nevrlý, syn nemá práci a prudí.
Jeden je senilní a druhý asi ještě nevylezl z puberty.
Moje největší přání do nového roku je aby měli oba práci a já klid. Synovi by prospělo pracovat někde dál aby si víc vážil rodiny a sám si už vytvořil svou vlastní. Takhle jsou jako dva kohouti na jednom smetišti a nebaví mne je pořád uklidňovat a usměrňovat.
Mám jenom ty dva a nedělá mi dobře že se nedokáží rozumně domluvit. Proto je mi v práci nejlíp, přijdu na jiné myšlenky. Zítra v noci budu mít klid, nebudu řešit žádné žabomyší hádky. Jako by nestačilo že mi v prosinci zemřela sestra a deset dnů po ní její manžel. Manžel se synem na to neberou ohled, nic jim nedochází, že je jednou může mrzet jak se chovali a už bude pozdě.Nikdo neví kolik mu zbývá času.
Proto by se měli lidé k sobě chovat hezky pořád, aby si neměli jednou co vyčítat. Už by nemuseli stihnout říct někomu, že ho mají rádi a jestli nepotřebuje s něčím pomoct.
SNÍŽEK

Pozn.red.:Text nebyl redakčně upraven

________________________

Naše milá čtenářko, přeji Vám, aby nadcházející rok s číslem 13 byl pro vás, ale hlavně pro ty dva, které máte doma, rokem více šťastným a úspěšnějším. Abyste nemusela „utíkat“ do práce za kamarádkami.
Vážím si toho, že jste napsala.
Děkuji
Saša

Téma dnešního dne zní prostě: Jsem v práci

A my si toto téma můžeme buď zpříjemnit, nebo také znepříjemnit.

Jakými prostředky, to nechám na vás...

  • můžete mi posílat příspěvky v podobě „pracovních“ příběhů v době mezi svátky
  • můžete posílat básničky
  • fotografie z Vánoc
  • můžeme poslat nějakou písničku
  • klip, ukázku z filmu či pohádky

Je to opravdu úplně jedno...
Prostě dnešním tematickým úkolem je udělat sobě i vám hezký den.

Pište a posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze spřízněných dušiček odměním pěkným dárkem (takový opožděný Ježíšek): Diářem pro rok 2013 a sypaným Čajem pro štěstí

diar

Reklama