Asi před dvaceti lety,kdy se takové hračky ještě tolik nepoužívaly,jsem pracovala v ženském kolektivu a při práci jsme probíraly život.Dělala se mnou paní,která měla muže na montážích a přijel jí jednou za tři týdny domů.Paní bydlela na vesnici,měla tři syny rok po roku,velký dům a pole,ale chyběl jí sex.Byla velmi upřímná,dodnes si pamatuji její slova,jak to řešila:my,holky z dědiny,si musíme umět poradit,jdu na pole,vyberu si takový šikovně rostlý klásek kukuřice,navleču gumu a jaká je to paráda.

Jednou přišla do práce a stěžovala si na bolest hlavy,to zase byl muž doma,vynahrazoval jí svou nepřítomnost a přitom ji přirážel hlavou na noční stolek,ona ho nechtěla vyrušovat,tak nic neříkala.Stalo se taky,že se nemohla opřít o opěradlo židle,to je zase přepadla touha na koberci a ona měla od posunování po koberci spálená záda.Škoda,že jsem na tu paní ztratila kontakt,zajímalo by mne, při jejím sexapetitu,jestli si i dnes vystačí s kukuřičným kláskem,nebo už má sbírku robertků.

SNÍŽEK

Text nebyl redakcí upraven.

Páni, mě by spíš zajímalo, jestli při apetitu svého manžela nakonec neuzavřela výhodné úrazové pojištění.

Dnešní téma: Erotické hračky

Používáte je? Jaký k nim máte vztah? Máte doma nějaké? Máte nějakou zkušenost, či zajímavý příběh s erotickými hračkami v hlavní roli? Napište nám! Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ten nejlepší odměníme. Tentokrát soutěžíme o knihu Tajemství análního sexu.

Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama