Nádherný, s hlubokou myšlenkou a nádechem tajemna sepsaný příspěvek, poslala čtenářka Snížek. Stačí jen kliknout a jedním dechem číst.

Naši učitelé
Věřím tomu, že život a v dokonalejší formě je i na jiných planetách. Z vesmíru se k nám vracejí vesmírní lidé aby nás něco naučili a pomohli nám,taky nás hlídají aby jsme si totálně nezničili planetu. Při výbuchu atomové elektrárny v Rusku bylo vidět mnoho UFO,nějak ji chladili,jinak by následky výbuchu byly katastrofální. Obrazy s ukřižováním Krista jsou namalované i s UFO na obloze. Pyramidy postavili taky oni,naučili nás hodně,aby jsme byli vyspělejší a pokrok se pohnul kupředu. Obrazy v obilí jsou vzkazem pro nás,jen ne vždy rozumíme. Archeologické nálezy jsou tak staré že člověk ještě nebyl na tak vysokém stupni vývoje aby je byl schopen vytvořit. Naše myšlení není tak vyspělé aby jsme pro ně nebyli hrozbou,jsme proti nim primitivní.V dokumentu o pyramidách bylo, že končí doba temna a nastane zlatý věk,kdy budeme chránit přírodu a změní se naše myšlení k dobrému.Tak to už je nejvyšší čas,než bude pozdě a zničíme planetu i sebe.

Vesmírné lidi si představuju zdravé, krásné a velmi laskavé,dokonalé,na mnohem vyšším stupni vývoje než jsme my. Možná jsou to i naši předci,kteří se vrací do minulosti, aby nás zachránili. Historie Země je tak stará, že mohli být lidé tak dokonalí, že osídlili novou planetu,ale nezapomněli na matičku Zemi. Moc ráda o všem čtu a možné je všechno. Na tu změnu 21.12.2012 se těším.
SNÍŽEK

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak to jste mě uklidnila, ani nevíte jak. Já se toho data tak trochu bojím.
A jinak je váš příspěvek nádherný, tajemný, velmi moudrý. Je vidět, že vás tyto věci zajímají.
Pěkný den a opravdu děkuji, že jste se k dnešnímu tématu vyjádřila.
Saša

Téma dnešního dne: Jsme ve vesmíru sami?

  • Věříte na mimozemskou civilizaci?
  • Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
  • Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
  • Pokud nevěříte, proč ne?
  • Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
  • „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru?

Na toto záhadné téma pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem, knihou nakladatelství Fragment: Bájná pečeť / Věk magie

kniha

 

Reklama