Další vánoční příspěvek nazvala jeho pisatelka: Ježíšek může přijít. A my jen dodáme, že nemusí nic nosit, protože čtenářka s nickem Snížek už všechno nakoupila.

Dárky mám nakoupeny stejně jako každým rokem dopředu. Znám manžela a syna a vím, co by potřebovali nebo co by jim udělalalo radost. Všímám si a neušlo mi že syn má téměř utržený popruh na batohu,takže potřebuje nový. Oba mluvili o spacích pytlech, tak je dostanou.
Taky Mikuláš k nám přijde,přinese rukavice a čepice,každému čokolády které má rád (teda i mně,ale to si musím sama koupit).
Při nákupech mne vždycky napadne, co by moji chlapi doma chtěli a postupně nakupuju, inspiruje mne i prohlížení letáčků.
Když u nás rušili prodejnu s termoprádlem, hned jsem měla tip na kvalitní a levné dárky.
Raději nepočítám kolik utratím za Ježíška, tím že nakupuju postupně a pak mne zase něco zaujme je to určitě dost.
Vánoce u nás byly vždycky štědré a snažím se udělat dárkama radost. Snažím se, aby dárky byly kvalitní, takže raději z kamených obchodů a schovávám si účtenku pro jistotu.
Když se zeptám doma co by chtěli,řeknou, že nic, všechno mají, proto potřebuju čas, abych vypátrala sama, co koupit.
Také každým rokem doplňujeme vánoční výzdobu, letos bude ve zlaté barvě a budeme mít spoustu světýlek pro pohodu a dobrou náladu.

SNÍŽEK

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

To je velmi správný přístup: Vypozorovat, o čem naši blízcí mluví, co by chtěli. Z Vás by si měli brát příkald ti, kteří nakupují na poslední chvíli nesmysly. A že je takových hodně.
Děkuji za vánoční příspěvek, mějte se hezky :)
Saša

Téma dnešního dne: Vánoční nákupy

Jak jste na tom milé Ženy-in?

  • Nakupujete vánoční dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli?
  • A upřednostňujete nákup po internetu nebo v kamenných obchodech (případně na tržnici :)?

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedné z vás menší nákup ušetříme, dostane „pro každého něco“.
Knižní novinku od Rudy z Ostravy pro teenagera, dárkové balení kolekce čajů Pigi pro babičku a vlasové tonikum Gliss Kur (to si zabalte pro sebe :)

darekvanoce

Reklama