Mám velké přání, on to je spíše sen.

Jsem servírka a jsem jí ráda, ale chtěla bych mít velký sportovně - relaxační areál s restaurací. Dokonce mám i zemědělskou usedlost a pozemky, ale bohužel nemám odvahu vzít si úvěr.
Usedlost je nedaleko mezi Ostravou a Beskydami na klidném místě mimo hlavní ulici (bezpečnost pro běhající děti).

Jako hosty ve vybudovaném areálu bych ráda viděla hlavně rodiny s dětmi, a to buď zdravé, nebo pravidelné pořádání pobytů pro rodiče s dětmi s různým postižením.
Aby se hosté nenudili, měla bych v areálu spoustu atrakcí, např. kuželky, minigolf, pískoviště, hřiště, halu na squash, vnitřní bazén se zimní zahradou, lezeckou stěnu, půjčovnu kol, bruslí apod.
V létě se dají využívat cyklistické stezky, v zimě běžky.

Ráda bych pomohla lidem - párům (minimálně dvěma, aby nebyli sami) s menším tělesným postižením. Na vedlejším pozemku bych postavila menší domek pro „Chráněné bydlení" a těmto obyvatelům poskytla práci, a to buď jako zahradník nebo pomocná síla v kuchyni - studená kuchyně nebo přílohy.

Takže, jak říkám, jen sen.

Je to zvlaštní, takhle to napsat a nemít to jen v hlavě.
Děkuji
honuska


Panečku, tohle není  jen tak obyčejný příspěvek, to je přímo podnikatelský záměr! Moc se mi líbí, jak to máte skvěle promyšlené do detailů, a s jakou láskou a zaujetím o svých plánech píšete.

Jak moc riskantní je vzít si úvěr, to nedokážu posoudit, ekonomika opravdu není můj obor. Četla jsem ale nějakou zprávu, která hodnotila trendy v cestování a trávení dovolené. Vyplývalo z ní, že Češi začínají znovu objevovat kouzlo vlastní země - obliba tuzemských pobytů pomalu, ale vytrvale roste, zvlášť když je možnost aktivní dovolené se sportováním apod.
Tak ještě neházejte flintu do žita, doba vám přeje! :-)

Reklama