Nedávno probíhala na Žena-in soutěž, ve které jste mohly vyhrát účast na sobotním snídaňovém setkání. Tuto zajímavou akci jsme se rozhodli zrealizovat díky tomu, že vám pravidelně, každé úterý, přinášíme ve vydání články na téma snídání, zdravé snídání, skladba jídelníčku… Proč tedy neposnídat někde v příjemném prostředí a nepopovídat si nad vyváženou snídaní?

Soutěž byla velmi úspěšná, po vyhodnocení jsme vybrali 25 čtenářek, které jsme pozvali na snídaňovou „party“ do pražské restaurace Dynamo. Akce se konala v sobotu dopoledne tak, aby si výherkyně udělaly v klidu čas a nemusely spěchat zpátky do práce.

Sešli jsme se všichni  včas a v rámci příjemné snídaně začal zajímavý seminář o tom, jak máme snídat, jakou skladbu by měla mít naše snídaně, jaké jsou zajímavosti a čeho bychom se měli vyvarovat, pokud chceme zdravě jíst a udržovat si štíhlou linii. Nutricionistka Karolína Hlavatá po své hodinové přednášce ještě nabídla všem zúčastněným osobní konzultace a využití přístroje, který s sebou přinesla – pro měření procentuálního vyjádření tuků v těle.  Konzultace měly velký úspěch, probrat svou postavu a vhodný jídelníček přišly snad úplně všichni, kteří se akce zúčastnili.

Zatímco paní nutricionistka radila, jak na zdravou výživu, na druhém konci místnosti paní vizážistka Míša předváděla vzorové líčení na jedné smělé dobrovolnici a dávala rady ostatním, jak se právně odlíčit, jak zakrýt vrásky…prostě probíralo se vše, co se týká líčení a krásy. S názornými ukázkami.

Skoro tři hodiny, které jsme v Dynamu naplánovali, utekly jako voda a nastal čas pro loučení. Všechny výherkyně dostaly jako pozornost při odchodu tašku plnou dárků od firmy Opavia-LU a od Ženy-in. Spokojenost spolu s úsměvy byla vidět na všech tvářích, nadšení bylo popsáno v e-mailech, které nám pak udělaly radost.

Zde si můžete přečíst některé z nich:

Děkuji vám za výhru a moc příjemné sobotní dopoledne. Snídaně byla úžasná, přednáška paní doktorky taky. Ráda se zúčastním podobné akce, pokud mě tedy vyberete.“  Katka

„Hezký den, výhrou na sobotní akci jste mi udělali velkou radost. Je to moje třetí výhra na žena-in a musím říct, že nejlepší. Více takových akcí. Ještě jednou díky." Jana M.

 

„Milá redakce, děkuji za hezké sobotní dopoledne! Bylo to moc zajímavé, ráda zase přijdu.“

„Dobrý den. Na snídani se mi velmi líbilo. Jídla byla velmi chutná a výběr veliký. Přednáška o výživě mne velmi zaujala. Také se mi velmi líbilo, že tam bylo možné změřit tuk a dozvědět se něco nového o trendech v líčení. Hodně štěstí do nového roku a krásné svátky vánoční, prožité v klidu, pohodě a ve zdraví přeje Martina Kyznarová.“

Partnerem akce byla značka oblíbených sušenek BeBe Dobré ráno a Hnutí za dobrou snídani http://www.hnutizadobrousnidani.cz/

Určitě se v příštích měsících můžete těšit na podobné akce, sledujte soutěže a články v příloze Zdravá snídaně.
Reklama