Jak se říká, láska kvete v každém věku a já dodávám, a nejhezčí je ta dětská. Na tu se vzpomíná s nostalgií. Já jsem si ji prožila v mateřské škole. Bylo mi pět let a u nás ve třídě se objevil nový klučík - Davídek.

Byl černovlasý, s hnědýma očima, no prostě mě zaujal na první pohled, ale hlavně tím, že měl naruby punčocháčky. Dovolila jsem si ho na to upozornit, což on s nelibostí vzal a na oplátku mě praštil autíčkem. Takto jsme se denně pošťuchovali až do zimy. Napadl sníh a bylo ho opravdu hodně. Se třídou jsme šli ven, že si postavíme sněhuláka.

Celá třída, kromě mě a Davida, stavěla na jedné straně zahrady. Mě David vzal za ruku, odvedl mě na druhou stranu zahrady a povídá: "Hele, holka, když už se samou láskou pořád mydlíme, já ti na usmířenou postavím sněhuláka jenom pro tebe, jo?"

Udiveně jsem souhlasila, a tak vedle jednoho velkého třídního stál kousek vedle "jen můj" o trochu menší. Místo hrnce měl na hlavě Davidovu čepici, kolem krku jeho šálu a kolem něho ušlapané srdíčko. S Davidem jsem spolu absolvovali ještě celou základku, od té doby o něm nic nevím.

Zbyla jen ta první dětská "sněhuláková" láska.

Januše.

Milá Januše, děkujeme za Váš nostalgický příspěvek. Která z nás se může chlubit něčím tak čistě nezištným, jako je sněhulák z lásky na zahradě mateřské školky? Jestlipak David od té doby nějaké postavil z lásky sněhuláka? Spíš nějaké postavil dům, že?

Jaký znak měla vaše první láska na věšáčku v šatně školky? Jablíčko? Hrušku? Kolečko? Sněhuláka? Nebo raději vzpomínáte na rande na vysoké škole? Napište nám o vašem vnitřním pnutí na rande! Které to bylo, je na vás!

Vy, co si s námi dáte rande, máte šanci získat prima dárek. Prozradím jen, že oba dárečky zkrášlí vašeho manžela/přítele/kamaráda. Jednou něco na sebe a jednou něco pro voňavé tělíčko...

 

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama