malibuMalibu se na nadcházející vánoční svátky připravilo opravdu originálně a v karibském stylu. V předvánočním období přichází na trh s novinkou - zimní limitovanou edicí Malibu, která světově oblíbený likér na bázi karibského rumu s příchutí kokosu obohatila o poletující kokosové sněhové vločky! Zimní limitovaná edice Malibu bude k dostání v běžné maloobchodní síti od října 2011 (349 Kč/ 0,7l)

„Pouze zimní limitovaná edice Malibu vám přináší současně to nejlepší z karibského léta a to nejkouzelnější ze zimního období. Z této limitované edice byly připraveny dva koktejly Alešem Půtou z Hemingway baru - Malibu Apple Breeze a Malibu Snowy Shot,“ říká brand manažerka Malibu Martina Pitrunová.

Design této limitované edice kombinuje motivy zimy - led a sníh - s typickými symboly karibského léta - kokosovými palmami. Novinkou této lahve je také průhled dovnitř na nápoj, ve kterém poletují kousky kokosu evokující sněhové vločky. Zajímavostí je, že kousky kokosu nepadnou ke dnu ani ve sklenici, ve které si připravíte váš oblíbený drink z Malibu. Tato edice je k dostání v omezeném množství a je nejen originálním vánočním dárkem, ale také určitě nezbytnou součástí zimních party včetně oblíbeného silvestrovského večírku.

Koktejly ze zimní limitované edice Malibu

  • malibuMalibu Snowy Shot

Do skleničky nalijte 4 cl Malibu Winter Edition, zastříkněte šlehačkou a ozdobte pomerančovou kůrou. K přípravě Malibu Snowy Shot můžete také použít tekutou smetanu.

  • Malibu Apple Breeze

malibuAž si o vánočních svátcích budete rozkrajovat jablko, abyste věděli, co vás příští rok čeká, nezapomeňte ho hned správně využít! Do skleničky nalijte 4 cl Malibu Winter Edition, dolijte jablečnou šťávou a ozdobte kouskem čerstvého jablka.

 

Reklama