Rodina

Snažíte se o miminko? Tohle vyzkoušejte!

Některé ženy otěhotní hned napoprvé, jiným to ale trvá třeba i několik měsíců. Právě pro ty z vás, které se s partnerem snaží o miminko už delší dobu, jsme připravili pár tipů, jak čápovi pomoci najít cestu k vám domů.

Sportem k těhotenství

Fertility BlendPravidelný pohyb významně zvýší vaše šance na miminko. Nic se ale nemá přehánět. Nadměrné nebo příliš intenzivní cvičení vede spíše ke snížení plodnosti. Proto zvolte třeba jógu, která protáhne a uvolní svaly kolem pánve, a tak může v této oblasti dojít k lepšímu prokrvování. Stačí půlhodinka třikrát týdně.

Zpomalte

Relaxace a odpočinek je klíčem k vašemu zdraví. Neexistuje sice žádná statistika, která by prokazovala přímou souvislost mezi relaxací a úspěšným otěhotněním, odpočinek a meditace vám však může pomoci vyrovnat se se stresem a úzkostí, jež provázejí snahu o početí. Nejen vaše mysl, ale také vaše tělo pocítí s relaxací uvolnění, které tak potřebuje.

Podívejte se do lékárny

Na plodnost má vliv i celá řada látek přijímaných z potravy, ale i dodávaných formou extraktů či jako doplňková výživa. Jejich blahodárné účinky potvrzují nejmodernější výzkumy, které organizují známé lékařské instituty po celém světě.

Nejsilnější osvědčený produkt Fertility Blend® pro ženy je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinky jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine (USA, 2006).

Fertility Blend

Tento doplněk stravy obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jenž přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko psychicky náročná, nabízí Fertility Blend® pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. A k dostání je také varianta pro páry.

Nyní speciální akce! Do neděle 14. 9. 2014 máte možnost nakoupit Fertility Blend® za výhodné internetové ceny, navíc s poštovným zdarma. Stačí na www.zlekarny.cz nakoupit 3x Fertility Blend pro ženy (odpovídá doporučované době užívání – tři měsíce), nebo 2x Fertility Blend pro páry, a zadat unikátní kód ZN22.
   
08.09.2014 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] klarika1983 [*]

  Já myslím, že jste k tomu moc skeptičtí. Já jsem Fertility Blend brala něco málo přes 3 měsíce když mi doktorka oznámila, žee jsem těhotná a to jsme se o miminko snažili asi rok a půl a pořád se nám nedařilo.. takže věty typu: Z Ameriky radši nic nebrat" jsou pro mě tabu, mám vyzkoušených hodně věcí, které vyrobili v USA a vždycky jsem byla spokojená a stejně tak to je i s Fertility Blend!

  superkarma: 0 07.11.2014, 12:47:20
 2. [4] zwiki [*]

  Z Ameriky radši nic nebrat.Za čas se ukáže ,že to škodí zdraví.No práškama "nahánět" děti?Sml23Sml30

  superkarma: 0 10.09.2014, 12:27:17
 3. [3] januliiiik [*]

  bonda:jaká je prosím ta dieta na holčičku? :)

  superkarma: 0 08.09.2014, 22:47:25
 4. avatar
  [2] bonda [*]

  Já jsemdržela specielní dietu půl roku před početím, která měla ovlivnit, aby se narodil chlapec (obsahovala hodně draslíku). Fungovalo to. Dneska bych si vybrala spíš tu holčičkovou s hořčíkem...

  superkarma: 0 08.09.2014, 14:46:42
 5. [1] manislava [*]

  já už ne -přenechám to mladším

  superkarma: 0 08.09.2014, 08:47:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme