Novinky

Snažím se udělat si z negativa přednost.

Naše čtenář s nickem Lissey na to jde chytře. Jelikož není dvakrát spokojená s kvalitou svých vlasů, nosí na nich všelijaké kloboučky, čepice, šátky. A tak jednou vypadá záhadně, podruhé sexy, jindy zase sportovně

Celý život se pokouším udržet své mizerné vlasy v nějakém rozumném stavu. Je to práce, stojí to čas, námahu i peníze, ale ráda bych měla vlasy tak nějak aspoň trochu „k světu“. A léto, co se vlasů týče, je tvrdý soupeř.

Vyzkoušela jsem už snad každou dostupnou péči na vlasy. Doma i u kadeřnice, ale mám nekvalitní, jemné vlasy a tak přes léto sluníčko jednoznačně vyhrává. V zimě nosím různé čepice a kapuce a naučila jsem se nosit něco na hlavě i v létě. Kšiltovka, klobouček, různé šátky… prostě jsem se naučila brát je jako nezbytnou část mého šatníku a snažím se udělat si z negativa přednost.

Manžel říká, že se mu nikdy neokoukám, že se šátkem ala Hollywood vypadám tajemně, v kšiltovce sportovně a s kloboukem sexy. Možná kecá, ale mě to pomáhá vyrovnat se s tím, že nemám „háro“ jako modelky z reklamy na šampony. Trvá mi pokaždé celý podzim, než dám své létem zasažené vlasy zas trochu do kupy. Zkouším i rady a recepty na domácí masky a zábaly, ale už vím, že to chce čas, než mi vlasy po létě zregenerují. Přívětivý, mírný podzim v Čechách spraví, co napáchalo horké jižní slunce.

Přes to všechno ale nejsem ochotna dát se o dovolenou u moře a na slunci připravit. Za všechno prý se platí a já už dlouho vím, že slunce mým vlasům škodí, ale dělá dobře jiným částem mého těla. Dělá dobře mé duši a mé mysli a polámané vlasy se prostě spraví… jen když se od moře vracíme všichni zdraví, opálení a spokojení. Lissey.

Milá Lissey, to jste mě, jako módní redaktorku potěšila dvojnásob. Už jsem si myslela, že tady nikdo pokrývky hlavy nenosí. Já u moře nedám ránu bez klobouku

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a vlasy o (po) dovolené, milé ženy-in?

 • Jste spokojená s barvou a kvalitou svých vlasů po dovolené?
 • Jak se o ně staráte před a během dovolené? Stejně jako kdykoliv jindy v roce, nebo je necháváte odpočívat?
 • Vozíte s sebou barvu na vlasy, kondicionéry, fény a žehličky? Používáte přípravky proti vysoušení a vyšisování?
 • Máte nějaké speciální prázdninové účesy?
 • Chráníte si vlasy klobouky, šátky, nebo kšiltovkami?
 • Svěřujete své vlasy před dovolenou a po dovolené kadeřnici? Jaké „procedury“si necháváte dělat?
 • Dáváte si vlasy do kupy sama? Máte nějaký recept na domácí zábaly?
 • Už vás někdy prázdninový „účes“inspiroval ke změně image?

Napište mi, pošlete třeba prázdninovou fotku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Na balíček úžasné vlasové kosmetiky značky SYOSS

cena

 

   
26.08.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] dadma [*]

  MaVy — #3 Máš pravdu. Moje dcera má vlasy po mě i když jako dítě měla pěkně husté, ale po porodu jí také prořídly a nosí účes na ježka.Než by měla nějaké ocásky, tak to má úplně na krátko.

  superkarma: 0 26.08.2013, 17:37:36
 2. [3] MaVy [*]

  zkuste se odvázat a třeba 2x za sebou vlasy ostříhat úplně na krátko,švagrové to nesmírně pomohlo

  1. na komentář reaguje dadma — #4
  superkarma: 0 26.08.2013, 16:10:47
 3. [2] lissey [*]

  To jsem si krásně početlaSml16, děkuji..

  superkarma: 0 26.08.2013, 13:14:21
 4. [1] dadma [*]

  Milá Lissey,jsme na tom stejně.Ale myslím, že z těch modelek předvádějící vlasovou kosmetiku,to také ve většině případů nejsou jejich vlasy.Dnes vlasy nastaví ,přidají....a udělají různá kouzla.

  Mám také jemné vlasy a po porodu mě ještě ve předu prořídly,prostě žádná sláva.Chodím ke kadeřnici ,která je na tom stejně,takže už ví co s mými vlasy udělat,aby vypadaly trochu k něčemu.Vždy si spolu zanadáváme ,jak je to nespravedlivé,bereme to jako legraci.Jsou daleko horší věci ,než vlasy.Samozřejmě, když má někdo pěkné vlasy je to ozdoba,ale každý nemůže mít všechno.

  superkarma: 0 26.08.2013, 12:58:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme