Naše čtenář s nickem Lissey na to jde chytře. Jelikož není dvakrát spokojená s kvalitou svých vlasů, nosí na nich všelijaké kloboučky, čepice, šátky. A tak jednou vypadá záhadně, podruhé sexy, jindy zase sportovně

Celý život se pokouším udržet své mizerné vlasy v nějakém rozumném stavu. Je to práce, stojí to čas, námahu i peníze, ale ráda bych měla vlasy tak nějak aspoň trochu „k světu“. A léto, co se vlasů týče, je tvrdý soupeř.

Vyzkoušela jsem už snad každou dostupnou péči na vlasy. Doma i u kadeřnice, ale mám nekvalitní, jemné vlasy a tak přes léto sluníčko jednoznačně vyhrává. V zimě nosím různé čepice a kapuce a naučila jsem se nosit něco na hlavě i v létě. Kšiltovka, klobouček, různé šátky… prostě jsem se naučila brát je jako nezbytnou část mého šatníku a snažím se udělat si z negativa přednost.

Manžel říká, že se mu nikdy neokoukám, že se šátkem ala Hollywood vypadám tajemně, v kšiltovce sportovně a s kloboukem sexy. Možná kecá, ale mě to pomáhá vyrovnat se s tím, že nemám „háro“ jako modelky z reklamy na šampony. Trvá mi pokaždé celý podzim, než dám své létem zasažené vlasy zas trochu do kupy. Zkouším i rady a recepty na domácí masky a zábaly, ale už vím, že to chce čas, než mi vlasy po létě zregenerují. Přívětivý, mírný podzim v Čechách spraví, co napáchalo horké jižní slunce.

Přes to všechno ale nejsem ochotna dát se o dovolenou u moře a na slunci připravit. Za všechno prý se platí a já už dlouho vím, že slunce mým vlasům škodí, ale dělá dobře jiným částem mého těla. Dělá dobře mé duši a mé mysli a polámané vlasy se prostě spraví… jen když se od moře vracíme všichni zdraví, opálení a spokojení. Lissey.

Milá Lissey, to jste mě, jako módní redaktorku potěšila dvojnásob. Už jsem si myslela, že tady nikdo pokrývky hlavy nenosí. Já u moře nedám ránu bez klobouku

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a vlasy o (po) dovolené, milé ženy-in?

  • Jste spokojená s barvou a kvalitou svých vlasů po dovolené?
  • Jak se o ně staráte před a během dovolené? Stejně jako kdykoliv jindy v roce, nebo je necháváte odpočívat?
  • Vozíte s sebou barvu na vlasy, kondicionéry, fény a žehličky? Používáte přípravky proti vysoušení a vyšisování?
  • Máte nějaké speciální prázdninové účesy?
  • Chráníte si vlasy klobouky, šátky, nebo kšiltovkami?
  • Svěřujete své vlasy před dovolenou a po dovolené kadeřnici? Jaké „procedury“si necháváte dělat?
  • Dáváte si vlasy do kupy sama? Máte nějaký recept na domácí zábaly?
  • Už vás někdy prázdninový „účes“inspiroval ke změně image?

Napište mi, pošlete třeba prázdninovou fotku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Na balíček úžasné vlasové kosmetiky značky SYOSS

cena

 

Reklama