O kom je řeč? Ano, o vnoučkovi, kterého má čtenářka lidicka. A jak píše, je to její sluníčko, které často hlídá.

Vy musíte být skvělá babička, milá lidicko. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den, připojuji se k dnešnímu tématu.

Babičky mi bohužel nepomáhaly, jedna 250 km na východ a druhá přesně tolik na západ. Byla jsem na vše sama, a ještě v novém bydlišti, kde jsem nikoho neznala, manžel pracoval od nevidím do nevidím. Dcera akorát k nim pak, když byla větší jezdila na prázdniny. Já sama jsem teď babičkou a snažím se s vnoučkem trávit co nejvíce času. Donedávna bydlela dcera s malým u nás, takže jsem ho měla denně na starosti (dcera taky studovala VŠ). Teď ho o víkendech taky mívám, dohodly jsme se s dcerou, že o víkendech ho můžu hlídat, jak se jí to bude hodit. Bývá u nás buď od pátku večera do soboty večera, nebo od soboty do neděle večer. Stalo se i to, že byl úplně celý víkend u nás. Je to moje sluníčko, a když ho nevidím jeden - dva dny už mi hrozně chybí.

lidicka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak vám pomáhá babička?

  • Bydlí babička s vámi nebo nedaleko vás?
  • A pomáhá vám?
  • Pokud ano, s čím nejvíc?
  • Obešli byste se bez ní?
  • Nebo vám víc pomáhá děda?

babiNapište mi, budu se těšit! Jedna z vás získá úžasnou knížku Babičko, vyprávěj, kam se dají vpisovat babiččiny vzpomínky.

A ještě tu mám speciální dárek pro druhou z vás - dvě vstupenky v hodnotě 249 Kč na příjemný večer: Vánoční posezení s Halinou Pawlovskou, které se koná 8. prosince v 18 hodin v kině Lucerna (vstupenky budou k vyzvednutí na jméno v pokladně Lucerny půl hodiny před pořadem). To zní dobře, ne?

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je BABIČKA. Hezký den!

babi

 

Reklama