Čtenářka mdvori1 se rozhodla poprvé přispět k tématu dne. A hned se pochlubila zdravým synem. Je radost dívat se na naše budoucí tvůrce HDP a důchodů.

Dobrý den,

přispěji poprvě do diskuse a dnes je opravdu pěkné téma-dobré zprávy.

Dnes je to přesně rok,co se mi narodil syn Tobias,vážil 4270 g a byl narozen císařským řezem v Novém Městě na Moravě.Je to sice hrozně neposedné miminko-tedy teď už batole,ale táák šíleně rád se mazlí,lehne si na bok a čeká,že ho budu hladit a já ho hladím po zádíčkách,po hlavičce a on si lebedí,takže to je pro mě dneska dobrá zpráva,že je zdravý a doufám,že se brzy i budeme moct vyspat celou noc,stále se budí a to je opravdu zničující,to by byla zase další dobrá zpráva pro mě.

malý chlapecek

Teď už váží 12 kg a snaží se dělat první krůčky.

mdvori1
Text nebyl redakčně upraven


Milá mdvori1, tato zpráva je pro vás jistě dobrá, děkuji za ni, ale přiznávám bez mučení, že takhle jsem si dnešní příspěvky k tématu nepředstavoval. I když mne to mohlo napadnout. Gratuluji ke zdravému synovi! A vlastně je to dobrá zpráva, lidi se ještě chtějí množit a vychovávat naše budoucí pracovité lidi, kteří tuto zem povedou k prosperitě a blahobytu!

A co vy?

Máte nějakou dobrou zprávu?

  • O stavu světa?
  • O dobrém skutku?
  • O vzácném člověku?
  • O úžasné akci?
  • O píli a snaze?

Napište nám ji na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

A pod dobrou zprávu napište, komu mám poslat 1 000,- v případě, že váš příspěvek kolem 16. hodiny ocením jako pro mne nejzajímavější.  Komu mám sdělit dobrou zprávu…

Reklama