Kdo se v roce 2014 vdal a kdo se oženil? Připravili jsme pro vás malé ohlédnutí, kdo ze slavných osobností uzavřel v tomto roce sňatek se svou drahou polovičkou. Podívejte se.

svatba

George Clooney a Amal Alamuddinová
Známý herec všechny překvapil, když požádal o ruku svou přítelkyni, právničku Amal Alamudinovou. Pompézní svatba se konala v italských Benátkách, nevěsta se vdávala v róbě návrháře jménem Oscar de la Renta a na svatebním obřadu nechyběli prominentní hosté jako například modelka Cindy Crawfordová s manželem, Matt Damon nebo Emily Bluntová. Clooney potkal právničku loni v září a do roka byla svatba.

svatba1

Ashlee Simpsonová a Evan Ross
Americká zpěvačka Ashlee Simpsonová řekla „Ano“ snoubenci Evanu Rossovi v září. Svatba proběhla na zahradě jeho matky, známé zpěvačky Diany Rossové v Connecticutu. Zasnoubení páru proběhlo letos v lednu. Simpsonová má již šestiletého syna z předchozího manželství.

svatba2

Angelina Jolie a Brad Pitt
Snad nejsledovanější pár zahraničního showbyznysu Angelina Jolie a Brad Pitt se po letech spekulací letos v srpnu konečně vzali. Svatba proběhla za přísného utajení na zámku Miraval, ve vesnici Correns na jihu Francie. Angelinu vedli k oltáři její nejstarší synové, adoptivní Maddox a Pax. Dcery Vivienne a Zahara házely po červeném koberci okvětní lístky, Siloh s Knoxem donesli novomanželům svatební prsteny. Děti se zároveň podílely na tvorbě svatebního dortu, jejich kresby zdobily i dlouhý závoj Angeliny.

Angelina&Brad

Marta Jandová a Miroslav Verner
Pod čepec vlezla zpěvačka Marta Jandová, která se vdala za známého porodníka Miroslava Vernera. Svatba proběhla v utajení v červnu v Třebotově v kostele sv. Martina. Páru se narodila loni v srpnu holčička Maruška.

Martina Navrátilová a Julie Lemigovová
Letos se stihla vdát také legendární tenistka Martina Navrátilová. V prosinci si vzala svou dlouholetou partnerku Julii Lemigovovou. Svatba proběhla v New Yorku.

Andrea Kalivodová a Radek Tögel
V červenci se provdala opěrní pěvkyně Andrea Kalivodová, jejím manželem se stal Radek Tögel. Svatební obřad měli manželé na pražské Malé straně, kde nechyběli známí hosté jako Jaroslav Svěcený nebo herec Roman Vojtek. Pěvkyně se vdávala ve vysokém stupni těhotenství, pár má spolu nyní syna.

andrea

Michaela Jílková a Michal Voráček
Na konci června měla svatbu také moderátorka Michaela Jílková, ta si vzala po dvanácti letech vztahu miliardáře Michala Voráčka. Na svatbě byla přítomná i jejich devítiletá dcera Maruška a šestnáctiletý syn Michaely Jílkové z prvního manželství.

Foto: Facebook a Instgram

Reklama