Magie

Snář pro Ženy-in II.

lNáš dnešní abecední seznam snových symbolů, na který jsme poutali ve včerejším prvním dílu snáře je hodně směrován na to, abyste vy sami dokázali porozumět svému podvědomí.

Berte to jako příručku, jako malý slovník nejpoužívanějších výrazů vašeho vnitřního hlasu.

Některé symboly skutečně aspirují na post univerzální, ale je jich málo a samozřejmě nejsou pravidlem.

Moje babička měla (a odkázala mi) velice starý snář snad z počátku minulého století. Už jako dítě jsem do něj nahlížela a hledala významy svých, kolikrát bizarních snů.

Mimochodem moc se toho nezměnilo.

Během noci mám hnedle několik snů a některé by se daly i zfilmovat, jak jsou zajímavé. Ze spaní čile komunikuji, směji se nebo se utápím v slzách. Radek se tím baví. Stále doufá, že když zavede hovor se švitořícím protějškem, něco zajímavého vysonduje. Prozatím se držím. :-))

Jednou se mi jako dospívající zdálo, že si myji nohy v umyvadle. V babiččině snáři jsem se dočetla, že:
„umyvadlo viděti - brzké úmrtí“.
Skoro jsem se pomátla strachy a málem jsem si vypěstovala psychózu ze strachu vůbec vyjít na ulici. A žiju!

To jen na okraj, k těm univerzálním symbolům, kterými se snáře hemží.

A teď k vašim snům.

Pokusila jsem se ty nejfrekventovanější seřadit podle abecedy, ale na druhé, ne-li třetí písmenko už jsem záměrně zapomněla. Tím si dělám alibi dopředu. :-)

Nezapomeňte, že váš sen je v přímé souvislosti s vaší realitou a vaším životem. Je to vaše podvědomí, kdo právě hovoří.

Anděl – Věnujte pozornost tomu, co vám říká nebo ukazuje – mohl by být opravdový. Jemně hmotné energie jsou velmi těžko pojmutelné, a tak se s námi často spojují právě v momentě našeho spánku. Cesta je pro ně schůdnější. Ve snu se totiž nelekneme toho, co racionálně neznáme, a tak jsme přístupnější.

Armáda – Buď bojuje, nebo ne buď jde o váš současný boj, nebo o něm přemýšlíte. Buď vyhrává, nebo prohrává. Nahlédněte do svého života, zda právě neprožíváte něco podobného a zda váš boj má naději na úspěch.

Barvy – Bílá – vesměs pozitivní – nese něco nového.

            Červená – emoce – žhavé novinky.

            Modrá a zelená – je barvou naděje – pokud jste něco začali, je to na dobré cestě, znamená ochranu.

Boty – Často se týkají cesty – ať už životní, nebo fyzické. Přemýšlíte o ní – podívejte se, jak ve snu boty vypadají. Potrhané – cesta nebude snadná, a obráceně. Jestliže vám jedna bota chybí, možná by stálo něco plánované přehodnotit.

Byt – Jakýkoli dům zevnitř jste vy – je prázdný? Polorozpadlý? Krásně zařízený? Tmavý? Prosluněný? Je to váš vnitřní prostor. Nelíbí se vám? – změňte jej.

Bláto a bažiny – Dejte si čas na odpočinek a přemýšlejte, jestli to, co žijete, je to, chcete. Jestli se netrápíte bezmocností a do jaké míry je nutné se něčím špinit.

Cesta – vaše cesta – podívejte se, jak vypadá, jak se vám po ní jde, je plná překážek, nebo příjemná? Líbí se vám? Můžete ji v reálu změnit? Máte o čem přemýšlet. Zde je důležité, jestli jste ve snu dosáhli cíle.

Děti – Vesměs znamenají něco nového. Často nové zprávy. Jaké, to vám napoví opět pocit, který vás snem provázel. Také je to o tom, jak se děti chovaly k vám a jak působily.

uFotografie, fotograf – Zde často chytáte myšlenky druhých. Někdo na vás myslí, má váš obraz ve svém srdci – někdo je zamilovaný do vás. Často pozitivní sen. Obdobný význam má kamera.

Had – Jaký je had? (vyjímám chovatele plazů) – dejte pozor, vaše podvědomí vám radí, že někdo to s vámi nemyslí právě nejlíp. Hodně záleží na tom, jak jste ve snu s hadem naložili.

Hrob – Copak byste ráda ve svém životě pohřbila? Bylo by to správné? Co jste ve snu cítila?

Hůl – Potřebujete oporu nebo pomoc – požádejte o ni.

Jablka – Jsou synonymem lásky, je to Venušin plod. Bacha, pokud jsou shnilá či červivá – červík může být o sokyni. Zdravá – může znamenat i těhotenství.

Jídlo – Jak vám chutnalo? Jestli ano, je to dobré. Pokud ne, zamyslete se – možná zbytečně někomu něco „žvýkáte“.

Vždycky je dobré ve snu jíst ve společnosti někoho dalšího, kdo také má svou porci.

Jahody – Identické s jablky.

Karty – Copak právě řešíte? Je možné s tím, co máte v ruce, uspět? Jak jste dopadli ve snu?

Kanec – Není ve vašem životě prototyp takového člověka?

Krev – Hodně individuální, ale důležité – často se opakuje v souvislosti s něčím. Zapište si ho a příště budete vědět. Moje dcera má tento sen vždy před menstruací a moc jí to pomáhá. Ví, že se má ráno před odchodem již „vybavit“, takže ji nic nepřekvapí.

Klíče – Je to důležitý symbol. Bez klíčů neotevřeme zámek. Věci zůstanou uzamčeny. Je hodně důležité, co se s klíči ve vašem snu stalo.

Kristus – Pokud k vám promluvil, dobře si pamatujte, co řekl. Pokud ne, je to o oběti. Trpěl a zemřel. Obětoval se, přesto zůstal mnohými nepochopen. Děláte něco takového? Pak vězte, JEHO oběť toho lidem mnoho dala.

Lov – Jste lovena, nebo lovíte? Je tomu tak často i v životě. Jak to ve snu dopadlo?

Led – Je spojený s vodou – často znamená citové ochlazení.

Maska – Pozor, byla vaše, nebo ji měl někdo jiný? Symbol platí i v reálu. Je to takový snový vykřičník.

zMost – Spojuje něco s něčím. Jeden břeh od druhého. Je důležité, jak ve vašem snu vypadal a jakou stabilitu měl. Co bylo pod ním, zda jste přešli.

Mravenci – Pokud vám zrovna neleží na nohách váš vlčák, je tento sen o práci. Možná byste měli na chvilku vypnout. Je to zpravidla o psychickém vyčerpání.

Nůž – Je to zbraň nebo pomocník. Jak jste ho použila ve snu? Jak to dopadlo? Bylo to správné?

Nohy – Zase hodně záleží na tom, co se s nimi dělo. Nohy nám dovolují se pohybovat z místa namísto, bez zdravých nohou bychom se špatně pohybovali.

Ostny – Zdá-li se vám o čemkoli, co je zahrocené, věnujte pozornost tomu, co říkáte. Záleží na tom, co jste ve snu prožila. Byla-li jste to vy, kdo se poranil, může se něco podobného stát i v reálu.

Oči – Mají velký význam – přijde na to, co se s nimi dělo, často znamená, že něco nechcete vidět, nebo uvidíte, co jste neměla, či něco „prohlédnete“.

Pes – Pokud psa vlastníte, pravděpodobně jde v přeneseném smyslu o něho. Pokud ne, věnujte pozornost tomu, co se dělo. Bít psa – ať neublížíte nepravému!

                           Nemocný pes – někdo vás potřebuje

                           Kousnutí psa – často zrada přítele

                           Když k vám mluví – kéž byste si pamatovala, co řekl, může to být rada „ze shora“.

Pošta – Jakýkoli dopis je zpráva – odpovídá obsahu dopisu.

Rak – Couváte. Někdy je dobré ustoupit, ale donekonečna to také nejde.

Stopy – Patrně se snažíte něčemu přijít něčemu na kloub a nejspíš na něco přijdete

Stůl – Záleží na tom, jaký byl – prostřený a pěkný může být o pozvání. V opačném případě vám doma něco schází. Například pohoda.

Šíp – Má podobný význam jako hrot, ale někdy může být i Amorův.

Těhotenství – Pokud se jím reálně nezabýváte, čeká vás něco nového.

Vana – Ženám se často tento symbol objevuje – povětšinou znamená úklid. Ať už fyzicky, nebo v životě.

Vlasy – Znamenají často to, co si o sobě myslíte – zde záleží na tom, jakou měly ve snu kvalitu, a jestli šlo o vaše. Pokud ne, jde o to, jak vnímáte okolí.

Víno (jako nápoj) – jestli chutnalo, někdo vám sdělí něco pěkného, když ne, platí opak. Jestli jste ho rozlila, pak dejte pozor, abyste neřekla něco, co jste neměla.

Zastřelit někoho nebo být zastřelena – Často u žen znamená, že se zamilují. Jinak platí, že zbavujeme ve snu něco nebo někoho života. Čili to děláme Z NĚJAKÉHO DŮVODU.

Žebřík – Pokud z něho právě nepadáte, je to pozitivní symbol a znamená vzestup.

Jestli hovoříte s mrtvým, pamatujte, co vám řekl. Pokud rodíte, je to něco nového. Zuby zpravidla znamenají drobný neduh.

Není od věci nahlédnout do snáře. Je ale třeba pořád myslet na fakt, že sen se zdál tomu, kdo snil, a ten má jistě jiné prožitky, priority, potřeby, strachy i bolesti než ten, kdo snář sepisoval. Tak jako je člověk individualitou, je i jeho sen především jeho obrazem.

   
01.09.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [50] wolves13 [*]

  Jen chci dodat, že nevím, jestli to bylo 16:56, nebo 16, 56 nevím..Nejdříve se zmílila na 14,56 pak se opravila..

  superkarma: 0 06.09.2009, 22:30:02
 2. avatar
  [49] wolves13 [*]

  Ahojky Míšo, mě by zajímalo co znamenají čísla ve snu? Nějaká cizí žena na mě zaútočila a křičela číslo 1656 a já taky, ale význam neznám..Nevíš, co by to mohlo být?

  superkarma: 0 06.09.2009, 22:27:38
 3. [48] Nestyda [*]

  Míšo, Tvé snáře jsou krásné. Tvé články mi přes týden moc chybí, ale zatím nemám, k úlevě všem antiNestydům, internet, takže vše hltám o víkendu a je to moc nádherných a zvláštních dojmů najednou. Teď právě přemýšlím, co se mi zdálo, pamatovala jsem si to, ale náhle zapomněla, zbyl jenom pocit, takový zvláštní pocit, kdy cítím střípky ze sna, ale ne a ne si je čistě vybavit. Cítím jen náladu... je smutná...

  Sny mám každý den a většinu si pamatuju, za což jsem moc ráda. Ve svých snech často nacházím pravdu, když se mnou někdo nejedná narovinu, ale musít to být někdo, na kom mi záleží. Možná je pravda, že ve snu mozek zpracovává informace a nálady, které člověk v poslední době přijal a zažil, ale dle mého mají sny hlubší smysl.

  Skrz sen lze vidět do dávné minulosti, ale také do budoucna. Nedávno se mi právě jeden takový vybavil, když se mi tehdy zdál, pobavil mě svým tématem. Nyní se už bavím méně, neb to téma je mým životem. Tehdy jsem kroutila hlavou, proč se mi zdá o nesmyslech, se kterými jsem dosud nepřišla do styku a nyní už vím...

  Miluju, jak některé věci fungují a zároveň mne to děsí. Baví mne magie života, ale v ten samý moment jsem plná obav, co všechno vím... tuším... cítím...

  Děkuju Ti, Míšo, že píšeš tak zajímavé věci a piš dál!

  superkarma: 0 06.09.2009, 10:09:04
 4. [47] Váhy [*]

  Michaela Kudláčková — #35 Mě se zdálo o bílém pavoukovi.Po předsíni mi lezla bílá tarantule.Co by to tak mohlo být? 

  superkarma: 0 03.09.2009, 13:10:04
 5. avatar
  [46] Stes [*]

  Své sny si většinou nepamatuju - nepamatuju si děj, ale občas pamatuju si pocity, které po sobě ten sen zanechá, hlavně ty negativní.

  superkarma: 0 03.09.2009, 13:09:23
 6. avatar
  [45] Stes [*]

  Zdravím všechny, normálně si sny nepamatuju, ale asi před 14 dny se mi zdál sen, který si pamatuju dodnes a nemám z něj dobrý pocit. Zdálo se mi, že jsme stáli s autem před naším domem a  chtěli jsme někam jet (nevím ale kam). Nevím, kdo všechno v autě ještě seděl a kdo řídil, ale já jsem byla také v tom autě a lidí tam bylo víc. Auto se ale nechtělo rozjet. Tak ho brácha začal tlačit, ale začal ho tlačit do kopce. Auto se rozjelo a brácha zůstal sedět uprostřed ulici u našeho domu. Cítila jsem, že není v pořádku, ale jeli jsme pryč. Chtěla jsem se za ním vrátit, ale nějak to nešlo. Nevím, jak to mám pochopit nebo co mi sen naznačuje. Svýho bráchu mám opravdu moc ráda a taky se o něj bojím. V podstatě z mé strany rodiny je to mně nejbližší člověk.Sml15 Mohla bych poprosit o pomoc při vysvětlování. Děkuji.

  superkarma: 0 03.09.2009, 12:55:54
 7. avatar
  [44] RenataP [*]

  No vida.... mrkla  jsem a vidím. dnes podruhé se mi zdálo o hadech... jedovatých, zrádných,fuj,měla jsem pokaždé ve snu strach. Někdo to se mnou nemyslí dobře...hmmm...

  dnešní sen byl síla. odkudsi z písku vylezl načervenalý had, úplně jsem byla posetá husí kůží, manžel ho chytil a syn (4 roky - to je fantas,co) ho zabil... No, takže jak to vysvětlit? Chlapi mě od někoho ochrání???

  superkarma: 0 02.09.2009, 10:54:39
 8. avatar
  [43] barkl2 [*]

  Michaela Kudláčková — #39 Míšo, a co tak dvojitá rakev, někdo už tam leží, vedou tě k ní příbuzní, jsou smutní, a tobe se proste nechce si tam lehnout (tomu druhému mrtvému nevidíš do tváře), když jsi živá...... nebo nejsi? ty víš že žiješ, ale ostatní se dívají jako bys byla mrtvá.....

  superkarma: 0 01.09.2009, 16:19:05
 9. avatar
  [42] kebulkaevulka [*]

  átéčko — #41 Máš pravdu,můj syn je lev a je nádherný

  superkarma: 0 01.09.2009, 16:16:41
 10. avatar
  [41] átéčko [*]

  Michaela Kudláčková — #35 A Lvi krásní jsou!!! nezažila jsem ošklivého Lva, nebo Lvici. Vlastně jo, Parub je prý LevSml24

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #42
  superkarma: 0 01.09.2009, 15:21:48
 11. avatar
  [40] átéčko [*]

  Bébina — #34 Ano to lze, ale příjemná věc není pouze jedna. Můžeš mít to i ono. já si jen létámSml34

  superkarma: 0 01.09.2009, 15:20:10
 12. avatar
  [39] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #38 ...:-) Hele já se to učím stále...taky jsem Lev. Kamarádka, která je astroložka mi poradila jednoduchou věc. "Necpi tam to svý, jen si to otoč".

  Dělám to. Pomáhá to. Dívám se očima druhého - často přijdu na to, že ten člověk funguje úplně jinak a jeho pohled je z naprosto jiného úhlu, než můj. "být v jeho botách s jeho nohama"

  Pak je jednodušší, přijmout jeho chování, z ohledem na jeho povahu, postoj a situaci. Méně tam pak vpasuješ vlatní model :-)

  1. na komentář reaguje barkl2 — #43
  superkarma: 0 01.09.2009, 14:54:19
 13. [38] Anai [*]

  A ještě ráda lidi komanduju a pořád jim mám tendenci domlouvat, aby žili, jednali a vypadali jinak, "po mém", lépe... Akorát v případě snach (jelikož to o sobě vím) se zdržím hoooooooooodně zpátky, abych nebyla ta typická tchýňovská tchýně Sml30. Pořád se v tom smyslu musím hodně krotit a umravňovat i v případě kamarádek.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #39
  superkarma: 0 01.09.2009, 14:46:58
 14. [37] Anai [*]

  Michaela Kudláčková — #36 Díky moc Míšo, chvíli přemýšlím, než mi to hlava vezme.... ale jo, je to tak! Sml59

  superkarma: 0 01.09.2009, 14:44:43
 15. avatar
  [36] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #33 ...máš i odpověď u předchozího článku :-)

  1. na komentář reaguje Anai — #37
  superkarma: 0 01.09.2009, 14:31:46
 16. avatar
  [35] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #33 ...a protože jsi Lvice, budeš mít vždycky tendenci filtrovat věci přes sebe

  "to já bych udělala tohle" "Cítila bych se přesně takhle" "Nikdy bych nemohla"....

  Lev velmi trpí, když se druzí zachovají jinak, než on si umí představit, že by se zachoval sám.

  Jsou lidé, kteří ač oškliví jsou šťastní a připadají si přitažliví. Lev chce být dokonalý. Jako král.

  Pocit, že bys nebyla, řešíš možná víc, než oni. A to jsou ty sny o vlasech, jejich krácení a tím zásah do vizáže. Sml58

  1. na komentář reaguje átéčko — #41
  2. na komentář reaguje Váhy — #47
  superkarma: 0 01.09.2009, 14:23:28
 17. [34] Bébina [*]

  átéčko — #29 A proc letani namisto orgasmu, kdyz lze mit orgasmus ve spanku?

  1. na komentář reaguje átéčko — #40
  superkarma: 0 01.09.2009, 14:00:46
 18. [33] Anai [*]

  Michaela Kudláčková — #22 To je zajímavé, já ve skutečnosti trpím tím, když je někdo méně hezký, než já, nebo méně hezký, než by mohl být, kdyby se změnil. Mám ráda okolo sebe samé krásné a úspěšné lidi, fenomén závisti u mě není asi normální, i když jistě, když se někomu daří, tak "chci taky" (třeba teď zhubnout), ale nikdy si nepřeju, abych něco měla navíc na úkor druhého. To je asi proto, že jsem ta Lvice.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #35
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #36
  superkarma: 0 01.09.2009, 13:59:01
 19. avatar
  [32] kebulkaevulka [*]

  átéčko — #27 Ne, v tom snu mu namlátila moje máma

  superkarma: 0 01.09.2009, 13:13:09
 20. avatar
  [31] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #30 ...budu moc ráda...

  superkarma: 0 01.09.2009, 12:51:51

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Aspiková [*]

  Michaela Kudláčková — #26 A já ti moc děkuju. :-) Sml48Ať to dopadne jakkoliv, tak ti určitě napíšu jak to vlastně dopadlo.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #31
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:46:57
 2. avatar
  [29] átéčko [*]

  Jinak v mých snech je často zvláštní schodiště, žebříky, střechy. Také létání což je prý uvolňující sen namísto orgasmu.Sml24

  Zdává se mi o psech.

  1. na komentář reaguje Bébina — #34
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:37:11
 3. avatar
  [28] átéčko [*]

  Mně se zdály tři sny o zničení světa. Ale nebyly negativní a jedn úplně nejhorší sen, že se mi zabili na motorkách oba synové a manžel. jela jsem tam autem a zrovna je nakládali do rakví.

   Mladší syn na mě mrkl a já si uvědomila, že je to sen a že své sny můžu ovlivnit.

  Ale necítila jsem se příjemně.Sml23

  superkarma: 0 01.09.2009, 12:35:25
 4. avatar
  [27] átéčko [*]

  kebulkaevulka — #25 Vrátilas mu to aspoň?Sml30

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #32
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:32:38
 5. avatar
  [26] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #21 ...máš vzkaz - je to síla. Hodně Ti fandím.Sml79

  1. na komentář reaguje Aspiková — #30
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:31:01
 6. avatar
  [25] kebulkaevulka [*]

  átéčko — #24 Asi obojíSml30

  1. na komentář reaguje átéčko — #27
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:28:45
 7. avatar
  [24] átéčko [*]

  kebulkaevulka — #20 Ale to bylo teda prase. Anebo nějaký urofil.Sml24

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #25
  superkarma: 0 01.09.2009, 12:25:36
 8. avatar
  [23] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #21 jdu..

  superkarma: 0 01.09.2009, 11:56:42
 9. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #19 Vlasy ve snech ženy bývají o celkovém vnímání jejího působení na druhé.

  Pakliže máš takový sen, možná se právě trápíš, tím, jak moc jsi schopna přitahovat opačné pohlaví.

  Něco bys mohla na sobě vnímat jako špatné, jako chybu, často ve srovnání s konkretní druhou osobou.

  "Není ona hezčí, než já" a podobně. :-)

  1. na komentář reaguje Anai — #33
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:56:10
 10. avatar
  [21] Aspiková [*]

  Michaela Kudláčková — #16 No má. Má i manželku.Sml80 Psala jsem ti včera ten vzkaz. Vím, že toho máš kupu, ale kdyby sis ho našla a přečetla si ho, tak by mi to udělalo radost. Kolem mne se děje moc podivných náhod.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #23
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #26
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:51:30
 11. avatar
  [20] kebulkaevulka [*]

  Mě se jednou zdálo,že mě počůral jakýsi muž,co to znamená,jsem doposavad nezjistilaSml16

  1. na komentář reaguje átéčko — #24
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:40:50
 12. [19] Anai [*]

  Ještě k těm vlasům: když se mi zdá o vlasech, tak to, že jsem o ně nějak přišla, někdo mi je ustřihl, zničil a tak... od dětství nesnáším kraťoučké sestříhané.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #22
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:34:31
 13. [18] Anai [*]

  Michaela Kudláčková — #11 Mám to taky tak, jako Holly73, ale ne z koncentr. tábora, odehrává se to v normálním životě, pořád mně někdo pronásleduje, chce ublížit, dokonce se mi zdají úplně detektivky, na konci snu mi zápletka a pointa přijde jako geniální, to už jako vím, že je to sen a chci si to zaznamenat... v těch snech obvykle hraju roli nejdříve oběti a pak pátrám a vyšetřuju, takže jakéhosi pomyslného geniálního detektiva, jaké si Slečny Marplové....

  superkarma: 0 01.09.2009, 11:31:32
 14. avatar
  [17] kebulkaevulka [*]

  átéčko — #15 Tak to jsi mě uklidnila

  superkarma: 0 01.09.2009, 11:31:15
 15. avatar
  [16] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #12 ..a on opravdu nějaká dvojčata  má?

  1. na komentář reaguje Aspiková — #21
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:28:21
 16. avatar
  [15] átéčko [*]

  kebulkaevulka — #14 Sml23 je to jen to, že bude pršet.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #17
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:27:51
 17. avatar
  [14] kebulkaevulka [*]

  Říká se,že když se ti zdá o mrtvích,tak s nimi nesmíš za žádnou cenu odejítSml80Prý to znamená smrt!

  1. na komentář reaguje átéčko — #15
  superkarma: 0 01.09.2009, 10:47:09
 18. [13] janina01 [*]

  Michaela Kudláčková — #7 děkuji, zkusím si to zapamatovat

  superkarma: 0 01.09.2009, 10:44:24
 19. avatar
  [12] Aspiková [*]

  Michaela Kudláčková — #9 Zdálo se mi, že jsem vozila dvojčata  přítele a když jsme byli na mostě, tak mi jedno z nich vypadlo do řeky. Běžela jsem za ním, ale nepodařilo se mi ho vytáhnout. Mezitím někdo unesl to, které zůstalo v kočárku na mostě. Nechci ho připravit o děti, ale ... Do psí prdele.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #16
  superkarma: 0 01.09.2009, 10:14:51
 20. avatar
  [11] Michaela Kudláčková [*]

  Holly73 — #10 ....Existují zážitky, které jsou zasunutou velmi silnou emotivní vzpomínkou. Pobyt na takovém místě je jistě velmi silným traumatem a pokud se Ti "tehdy" stalo něco, co znamenalo konec života, mohla sis to odnést.

  V druhém případě jde o pocit ztráty svobody, útlaku a bezmoci. Pokud nemáš v reálu právě problém například se špatným rodinným zázemím, který fyzicky nejsi schopna momentálně řešit a vymezit se vůči něčemu, což by znamenalo jakési "citové vězení" brala bych tu první ,možnost jako možnou...

  1. na komentář reaguje Anai — #18
  superkarma: 0 01.09.2009, 10:13:38
 21. avatar
  [10] Holly73 [*]

  a co to je ze se mi zda ze jsem v koncentracnim tabore, ze jdu do plynove komory, ze po me strili, ze beham venku jen v kosili a tak... takovy strasny sny a ze me porad nekdo honi.... uz se i bojim chodit spat

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #11
  superkarma: 0 01.09.2009, 10:07:16
 22. avatar
  [9] Michaela Kudláčková [*]

  blesksoft — #8 ..aha tak ono to je to druhé. Čili malé nic nehrozí, sen je patrně odraz jeho obavy o budoucí intezitu citu ze strany dcery. Strach z odcizení, obava, že o ni přijde, že se mu ztratí její láska a přítomnost. Držím palce, ať to dobře dopadne.

  1. na komentář reaguje Aspiková — #12
  superkarma: 0 01.09.2009, 09:53:25
 23. avatar
  [8] blesksoft [*]

  Míšo, moc děkuju ten sen se opakoval i po probuzení a i když po delší době šel znovu spát tak se opakoval. S manželem máme velké problémy a možná to neustojíme tak uvidíme.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #9
  superkarma: 0 01.09.2009, 09:44:09
 24. avatar
  [7] Michaela Kudláčková [*]

  janina01 — #2 ...moje babička za mnou chodí zásadně tehdy, když mám problémy a blíží se jejich vyřešení. Vím to první od ní.

  Je dobré si pamatovat, co Ti říká...

  1. na komentář reaguje janina01 — #13
  superkarma: 0 01.09.2009, 09:32:45
 25. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  blesksoft — #1 ...a to se mu zdál ten stejný sen znovu i po probuzení?

  Nemá smysl se děsit, ale pokud je to tak silné, asi bych na ní dala nějakou dobu pozor. Pro jistotu.

  Jinak bývají tyhle sny drtivou většinou o problému, který může ten kdo sní, s tou druhou osobou vnímat jako citové. Dcerka je ale malá, takže pokud se nerozvádíte, nebo manžel nemá důvod se v reálu obávat, že ji může citově ztratit, že by se mohli odcizit...

  superkarma: 0 01.09.2009, 09:31:30
 26. avatar
  [5] Aspiková [*]

  Míšo, ten vkaz jsem ti včera v noci poslala. Nestačím se divit. Jak jsem ti psala, že jsem viděla holčičku s modrými náušnicemi, tak tu o modrý barvě píšeš ,tak už vím co to znamená. Ale jestli je v mé moci zachovat se správně skutečně nevím.Sml80 Kurňa, život poblblej.

  superkarma: 0 01.09.2009, 09:28:20
 27. avatar
  [4] kuty [*]

  janina01 — #2 mě navštěvuje dědeček,je po smrti už dvanáct let,taky se ho vždycky ptám co tu dělá když umřel,on mi na to odpovídá že neumřel že jen odjel daleko a tedˇse k nám vrátil.Sml80

  superkarma: 0 01.09.2009, 09:24:15
 28. avatar
  [3] femme [*]

  blesksoft — #1  taky jsem měla jednou podobný sen Sml15 když byly mojí nejmladší asi 2 roky, tak se mi zdál sen, že stála na špičkách u otevřeného okna, pak se najednou vyhoupla na parapet a po hlavě vypadla ven ze 4.patra Sml28 od té doby dodnes a je to už víc jak 23 let nesnáším, když se někdo naklání z okna Sml80

  superkarma: 0 01.09.2009, 08:41:58
 29. [2] janina01 [*]

  Mluvím ve snu s babičkou a pak si uvědomím, že už není mezi námi a ptám se jí, jak to, že jsi tady, vždyž jsi umřela? Sml80

  1. na komentář reaguje kuty — #4
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #7
  superkarma: 0 01.09.2009, 08:23:57
 30. avatar
  [1] blesksoft [*]

  Míšo, prosím Vás co to asi znamenalo? Manželovi se zdál hrozný sen a to 3x za sebou během noci až se nakonec

  bál znovu usnout. Dcerka stojí na lávce a pak z ní po zádech padá do

  vody. Manžel za ní skočí a natahuje ruce, ale nepodaří se mu jí

  zachytit. Dcerka se utopí.

  1. na komentář reaguje femme — #3
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #6
  superkarma: 0 01.09.2009, 08:15:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme