Magie

Snář pro Ženy-in

k

Sen. Bezvýznamná hra odpočívajícího mozku, nebo seriózní, ale zakódovaná informace našeho vlastního podvědomí? „B“ je správně! Je dobré alespoň tušit, co naše podvědomí říká. Snad vám přijde vhod snář, do kterého můžete na Ženě-in kdykoli nahlédnout a případně se svěřit...

Snová realita má mnoho společného s tou opravdovou a naučit se jí porozumět znamená v mnoha případech velice důležité propojení s vlastním nitrem i obohacení života.

Já žádné sny nemám!

Omyl. Sny mají i ti, kteří zarytě tvrdí, že se jim nikdy nic nezdá. Je to jinak. Zdá, jenže si to nepamatují. A to je zajímavé. Někdo dokáže do detailu vyprávět, co se mu zdálo, kdo tam byl, co říkal, jaké barvy vnímal.

Bude emotivně hovořit o pocitech, vzdálených místech, krajinách, chutích, vůních, zvucích... a jiný na něj bude koukat jako Hurvínek.

Kdo z těch dvou je normálnější, je otázka. Co je vlastně normální, je také otázka. Řekla bych, že normální jsme všichni. Jen každý jinak. A v bambulárnách je pořád místa dost.

V každém případě, pokud si člověk dokáže popovídat sám se sebou a vyhodnotit, jak tu kterou věc, situaci, jiného člověka vnímá ryze podvědomě, bez filtru té racionální části bytosti, která může zkreslovat v zájmu čehokoli, je na tom lépe, protože v ten moment má k dispozici dva rozdílné úhly pohledu, dvě hodnocení dvou na sobě závislých subjektů.

Naslouchej mi, jsem ty!

Ten, kdo si umí alespoň částečně své sny vyložit, je ve výhodě. Má totiž otevřený informační kanál k sobě samému. A to k té části sebe, která je jaksi pocitově čistá.

Je to část naší bytosti, kde jsou uloženy ryzí pocity. Jde o prostředí, kde neexistuje hranice mezi možným a nemožným (ona není ani v reálu, ale tam nám tlačí mantinely racionálno). Není tu žádné „musím, nesmím, nelze, zakázáno“ a podobně.

Je tu to hlavní – cítím a prožívám – a to v absolutně ryzí formě.

p

Je mnoho snářů a možností výkladů snů. Ať už starých, nebo moderních, freudovských, keltských, indických, mayských a jiných... Je jich bezpočet. Nejlepší byli asi Egypťané.

Ovšem – všechno jsou to jenom obecné modely. Hlavní je pocit, který nás snem doprovázel.

Protože ten je VŽDY autentický a nelze jej naprogramovat. Je jen toho, čí je sen.

Významy snů

nPochopitelně jiný význam bude mít například sen o pavoucích pro člověka trpícího arachnofobií a jiný pro toho, komu jsou celkem lhostejní. A tak je to s mnoha „zaručenými“ symboly.

Ve vlastních snech bychom se měli naučit orientovat sami. Jsou to jenom naše sny, naše podvědomí, naše hodnocení, naše prožitky, naše pocity a hovoří zase jenom k nám.

Je dobré alespoň tušit, co naše podvědomí říká. Některé symboly ale i tak zobecnit lze. Některé jsou univerzální, ale zase jen jako vodítko.

Co živel, to energie

Tohle zobecnit lze, protože v tom se pohybujeme. Je to univerzální stavební materiál celé existence toho, co známe.

Na živlech stojí všechno, co nás obklopuje. Života jako takového.  

 • Voda – pokud se vám zdá o vodě, jsou ve hře city – platí, že jak se ve snu ve vodě cítíte, jaká je, co se vám v ní děje, takový je váš momentální citový život.

Je snadné si ráno uvědomit, že když se vám zdálo, že plavete ve špinavé vodě, kde jste se necítili dobře, že váš citový život zřejmě prochází obdobím, kdy vás city trápí, kdy s nimi není všechno v pořádku, a tím, že si to uvědomíte, jste připraveni to změnit. Člověk musí problém pojmenovat, teprve pak jej může řešit.

 • Oheň – to jsou vášně a emoce – může být spalující, ubližovat nebo příjemně hřát. Tak je to s vašimi projevy vášní, vzteku, takového hodně emotivního chování a cítění. Je dobré věnovat pozornost snům, kdy do ohně něco házíte – zapamatujte si co, nebo dokonce koho jste chtěli spálit – je to důležité.
  o

 • Vzduch – zastupuje oblast myšlení, intelektu, toho, co vás zaměstnává na úrovni myšlenkové, co se ještě nedostalo do vašeho fyzického jednání. Opět – vichřice má samozřejmě jiný dopad než svěží, příjemný, teplý vánek.

Veškeré sny o létání jsou o potřebě se od něčeho osvobodit, získat nadhled, potřeba věci vidět z širšího hlediska, opět je důležité, jak se ve snu cítíte. (Tady by se na mě pan Freud asi hodně zlobil – dle něho jsou „létací sny" o sexu).

 • Země – patří sem jak sny o hlíně, kamení, kopcích, schodech, ale i o penězích, věcech a pod. Tedy o tom, co je hmotné, předmětech, které vás obklopují... To jsou vesměs ty symboly, které nacházíme v našich snářích. Je to zpravidla taková loterie. Vyjde – nevyjde.

Lejno viděti…

Ve většině snářů znamená peníze, výhru, bohatství, prosperitu a kdoví kolik tun štěstí. Čím více hovínek, tím lépe.

V mém případě to ovšem znamená, že stejný „produkt“ na mě čeká i v reálu. Mám to vyzkoušené.

Peníze dostávám, když se mi zdá, že běžím. Pokaždé. Ráda bych ve snech běhala často...

Když se ale zamyslíme, co je vlastně takové lejno, musíme dojít k tomu, že jde o odpad. Něco co je potřeba uklidit, co se nám nelíbí a hlavně to už nepotřebujeme. Tedy hovínka zastupují všechno, co odchází, nebo by mělo odejít. Tyto sny bývají hlavně o úklidu uvnitř nás.

Je to takový věrný pes…

Zvířata jsou často ve snu konkrétní lidé.

Lidské podvědomí má tendenci přiřadit si člověka ke zvířeti. Určitě to znáte...  

„On je takový ustrašený zajíc, vychytralá liška, poddajná ovce, lstivý had, věrný pes, mlčenlivá, studená ryba...“Děláme to všichni, ale za bdění tomu věnujeme málo pozornosti, protože se to děje v podvědomí.

A právě ve snech máme jedinečnou příležitost si s vlastním podvědomím promluvit. Jeho názor nezahrnuje racionální a praktické uvažování. „Vidí" povahu člověka a spravedlivě jí přiřadí patřičnou energii. Je to informace, na kterou těžko máme v reálu čas.

Zvířata a cizí intervence

kNaši předkové a dokonce i řada soudobých psychologů jsou názoru, že zvířata ve snech nám mohou v některých případech přinášet i intervenci cizí energie. Není to bez zajímavosti. Informace našeho podvědomí je tady zakódována tak, abychom se v ní vyznali na základě reálných zkušeností.

 • Had – zpravidla symbolizuje osobu k nám nepřátelskou a záludnou. Jakkoli je had sympatický živočich, jeho pohyby jsou nenápadné a jeho útok nečekaný. Tak se chová, je to jeho způsob lovu i boje. Hada neslyšíte a jeho přítomnost si často oběť uvědomí pozdě. Tedy pozor, někdo čeká v záloze. Důležité je, jak si s ním poradíte ve snu. Bude to mít hodně společného s reálem. Máte na něj?
 • Pes – Je symbolem věrnosti a přátelství. Důležité bude, jak se ve snu chová. Dobrý kamarád na vás nebude útočit. Ten, komu jste dali důvěru, a on si ji nezaslouží, ale ano. Štěkající pes může znamenat varování – naslouchejte názoru kamaráda na nějakou věc.
 • Kočka – Její energie je energie svobodného tvora, který není úplatný. Chování kočky nezná bezděčnou náklonnost. Pokaždé je to o „Ty mě klidně a já, když budu chtít“. Kočka pečuje, projeví účast, pomazlí, olízne, ale odejde, a ani se neotočí ve chvíli, kdy usoudí, že to tak chce ona. A můžete ji nutit, jak chcete.

  V reálu – možná se chováte zištně. Pozor na podobné chování od někoho druhého. Něco není, jak se to tváří, a jedná se o něčí projev náklonnosti.
 • Včela – Je to o vás. Když se podíváte, co dělá včela v reálu, je to předně o práci a jejích plodech. Budou sladké, ovšem neobejde se to bez únavy a možná i vyčerpání. Mělo by to ale přinést efekt.
 • Vosa – Jednoznačně pozor! Ve vašem okolí je někdo, kdo vám rozhodně nebude milý. Může vás zranit a má k tomu blízko. Může se jednat o protivného jedince, který neustále „bzučí a otravuje“. Pozor na něj, může zranit. Zkuste to diplomaticky, protože jak se začněte ohánět, bude ještě zuřivější. Důležité je, jak sen s vosou dopadl. Píchla?

Řeč těla

Mravenci – Dejte si „voraz“. V drtivé většině případů je tenhle sen varováním vaší nervové soustavy. „Už je toho na mě moc, jsem na zhroucení!“

Další obecné snové symboly, již abecedně řazené, najdete v zítřejším pokračování. 

   
31.08.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [74] átéčko [*]

  Zdálo se mi, že jsem měla strašně moc peněz v takových balících. Měla jsem je poschovávané v lednici a v troubě. To bude nějaký blbý význam.Sml54

  superkarma: 0 10.11.2009, 12:20:53
 2. [73] magies [*]

  Když se mi zdá o zubech a bolej vždy někdo blízký zemřel a když nebolí tak je to někdo  vzdalený

  superkarma: 0 09.11.2009, 16:05:45
 3. [72] Andrea2509 [*]

  no mě když se zdá kalné vodě-tak vždycky do týdne onemocním-není to zvlláštní?Sml80

  superkarma: 0 23.10.2009, 17:35:01
 4. [71] Nestyda [*]

  Athenais — #42 To je nádherný... Já chci taky... Proč se mi tohle vyhýbá?

  superkarma: 0 06.09.2009, 12:33:17
 5. [70] Nestyda [*]

  Aspiková — #34 Tohle mě BAVÍ... Tváře... Holky, já bych tak utekla z reality, nějak mi přijde, že sem nepatřím, že to neumím...

  superkarma: 0 06.09.2009, 12:31:33
 6. [69] Nestyda [*]

  Laliari — #25 Athenais — #22 Holky, o zubech mívám děsné sny. někdy jen tak vypadnou, někdy jsou zkažené, někdy vyhnívají... fuj, zubosny nemám ráda.

  superkarma: 0 06.09.2009, 12:28:55
 7. [68] Nestyda [*]

  Athenais — #24 Athenais — #22 Alka1 — #21 Holky, naše dlouhé ukazováčky na noze jsou jenom důkazem, že jsme krásné a dokonalé. Já zase slyšela, že dominantní lidé mají delší palec, vůdčí prst... Sml80 Těžko říct Sml16

  superkarma: 0 06.09.2009, 12:27:23
 8. [67] Nestyda [*]

  Alka1 — #15 Tak se chci taky zapsat na seznam. Sny o záchodech jsou hrozné. Vždycky tak moc potřebuju, ale vždycky je tam nějaký zádrhel, prostě se v klidu nevyčůrám... o to hůř, když se mi chce ve snu kakat... :-) Na dnes se mi zase pro změnu zdálo o tom, že jsem se chtěla vysprchovat, ale byla tam spousta lidí a já to nakonec vzdala a nesprchovala se.

  superkarma: 0 06.09.2009, 12:24:21
 9. avatar
  [66] Myškomedvídek [*]

  Anai — #63 nejsou konkrétní,nevím kdo to jejsem zmatená a nevím co si mám mysletSml22

  superkarma: 0 01.09.2009, 21:17:20
 10. avatar
  [65] átéčko [*]

  Anai — #60 Já už na ty katastrofické filmy koukám takto.

   Byl tam oheň? Fajn, oheň je dobrý.

   Horší je kouř.

  superkarma: 0 01.09.2009, 15:18:03
 11. avatar
  [64] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #60 ...nemyslím, že jsou to sny fakticky o mimozemšťanech.

  Víš, ono útok z vesmíru si nevědomí přehrává jako něco, co vědomě nemůžeš ovlivnit. Je to neznámé a silnější.

  Je to tvůj strach z něčeho, co je reálné, jen máš asi dojem, že je to neřešitelné, že to není ve Tvých silách eliminovat. Proto Ti nevědomí podstrčí mimozenšťany. Protože jsou silnější a odjinud. Jejich technologie je vyspělá a náme na ni.

  Děje se něco, co vnímáš jako zásah shora? Obáváš se něčeho takového? Osud se tomu říká - mimozemšťan je tu logický - neznámá moc. Mocná.

  superkarma: 0 01.09.2009, 14:30:55
 12. [63] Anai [*]

  Myškomedvídek — #62 Oni nejsou konkrétní? Tedy nijak nevypadají? Nejsou to tvoji konkrétní zemřelí příbuzní? Já je mám jako položivé polomrtvé i vizuálně, jak jako ztuhlé, jako málo se pohybují.

  1. na komentář reaguje Myškomedvídek — #66
  superkarma: 0 01.09.2009, 13:55:15
 13. avatar
  [62] Myškomedvídek [*]

  Anai — #58 PŘESNĚ TAKOVÝ POCIT MÁM TAKÉ,JE TO NEPŘÍJEMNÉ,ALE NEUBLIŽUJÍ MĚ,TAK SI MYSLÍM ŽE JE TO MĚKDO Z RODINNY.Sml57

  1. na komentář reaguje Anai — #63
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:52:23
 14. [61] Anai [*]

  Michaela Kudláčková — #52 Míšo, je možné, že v těch svých hnusných realistických snech (často pak za odměnu létám, to je moc krásné) prožívám jakousi katarzi, jakože se vyrovnávám s ošklivými zážitky, že je to jako zdravé? Něco takového mi říkal můj lékař....

  superkarma: 0 01.09.2009, 11:25:33

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [60] Anai [*]

  Juana — #54 Já mám taky sny jako film, bohužel velmi často katastrofický - vidím jasně útoky z nebe, obvykle vím, že je to z vesmíru, my lidé jsme bezbranní, pocit naprosté bezmocnosti, prostě nemůžeme nic dělat, jen čekat na smrt ... takové sny mám taky tak jednou týdně. Míšo, jestli tohle ještě čteš - včera jsem se na tohle nedostala - co s tím? Trošku tyhle sny pominuly, když jsem viděla kdysi film Den nezávislosti v kině, zírala jsem, nějaký scénárista měl zřejmě sny úplně stejné... Sml30 No a samozřejmě taky klasika: jsem někde v uzavřeném domě, bytě a útočí útočník, opět pocit bezmocnosti, nemožnosti svůj osud změnit. Tohle taky asi jednou týdně. Takže sny o tom, že chodím na ulici nedostatečně oblečená, či pořád nemohu něco udělat (třeba prostřít stůl, když má přijít návštěva, atd., atd.), jsou proti těm prvním vlastně moc hezké! Sml30

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #64
  2. na komentář reaguje átéčko — #65
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:23:28
 2. [59] Anai [*]

  omluva: zombie, tak je to snad správně - nebo zoombie?

  superkarma: 0 01.09.2009, 11:16:51
 3. [58] Anai [*]

  Myškomedvídek — #56 Mně taky, přesně tak, jsou to jakýsi zoobie, prostě jsou tam, v místnosti obvykle, ale není možné je kontaktovat, jako se s nimi "nepočítá", mám z nich v tom snu nepříjemný pocit... někdy se stane, že zobie obživne a už je zase "mezi námi", vnímám to, jako že byl ten člověk (obvykle je to babička či dědeček) byl předtím jako jinde, nebo jako hodně těžce nemocný....někde mezi životem a smrtí. Divný, tyto sny mám desítky let, vlastně celý život, minimálně jednou týdně.

  1. na komentář reaguje Myškomedvídek — #62
  superkarma: 0 01.09.2009, 11:16:12
 4. [57] Rikina [*]

  Patřím k těm, co se jim "nic nezdá". Když spím, tak spím a neřeším. Sml57 Beztak spím málo, a ještě si to budu rušit sny. Těch několik výjimek, snů, které si tu a tam zapamatuji, to nestojí ani za řeč. Exmanžel mívá velmi živé sny, kdy chodí, mluví a koná různé zábavné věci, přičemž ho z toho stavu lze jen velmi obtížně probudit. A pak si nic nepamatoval. Užila jsem si s ním hodně legrace. Zdá se, že to není dědičné, potomci nic takového neprovozují. Sml80

  superkarma: 0 01.09.2009, 01:15:31
 5. avatar
  [56] Myškomedvídek [*]

  Michaela Kudláčková — #52 Míšo často se mě zdá o ledech co už dávno zemřeli,nikdy s nimi nemluvím a ani jim nevidím do tváře,ale zdá se mě že je znám.Nic nedělají jen tak okolo mě chodějí,docela mám z těchto VĚCÍ STRACH.Sml57Sml22

  1. na komentář reaguje Anai — #58
  superkarma: 0 01.09.2009, 00:23:13
 6. avatar
  [55] Aspiková [*]

  Michaela Kudláčková — #52 Ach Míšo, kdyby ty jsi věděla ... Je to na dlouho a určitě pouze tobě osobně do vzkazu. Jinak jsem Beran. Teda spíš Beránek. O růžky jsem přišla v dětství.

  superkarma: 0 31.08.2009, 21:42:49
 7. avatar
  [54] Juana [*]

  Mívám velice realistické živé sny, jako film, po probuzení mnohdy nevím, zda je to, co se mi zdálo, reálné či ne, trvá mi někdy dlouho, než se ujistím, že to byl jen sen. Občas se mi  zdá, že chodím opět na gymnázium, že maturuju, občas se ve snech vyskytuju nahá na ulici  nebo i v té škole - to je pak úleva, když zjistím, že to byl jen sen.Sml30 Občas se mi zdají hororové sny, pak jsem šťastná za realitu všedního dne. Někdy mám erotické sny, s muži, které znám teď, nebo kteří v minulosti mým životem prošli /někdy prošli i postelí/.

  1. na komentář reaguje Anai — #60
  superkarma: 0 31.08.2009, 20:11:04
 8. [53] Leidy [*]

  Míšo moc děkuji Sml22

  superkarma: 0 31.08.2009, 19:22:11
 9. avatar
  [52] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #34 Jinak lidé, kteří hůř stírají rozdíl mezi snem a relalitou, že to déle trvá, mají zpravidla blízko k magii. Je to o imaginaci - silná schopnost prožívat nějakou paralelní realitu a současně je prolínat..

  Můžeš toho využít. (rozumně). Mohla by se Ti tak snadno plnit přání :-)

  1. na komentář reaguje Aspiková — #55
  2. na komentář reaguje Myškomedvídek — #56
  3. na komentář reaguje Anai — #61
  superkarma: 0 31.08.2009, 16:18:39
 10. avatar
  [51] Michaela Kudláčková [*]

  Aspiková — #34 a V JAKÉM JSI ZNAMENÍ NAROZENÁ?

  Blíženec?

  superkarma: 0 31.08.2009, 16:16:33
 11. [50] Ariela [*]

  Zdál se mi sen o zaměstnání, nerozuměla jsem si s vedoucím, chodila jsem po jiných cestách a místnostech, než on. Nakonec jsem se vrátila k němu a on se podivil, kde že jsem, tak dlouho byla. A dneska jsem nezaměstnaná. Tak nevím, co měl ten snový návrat znamenat?Sml15

  superkarma: 0 31.08.2009, 15:41:14
 12. avatar
  [49] kebulkaevulka [*]

  Aspiková — #48 Já takySml30

  superkarma: 0 31.08.2009, 15:09:30
 13. avatar
  [48] Aspiková [*]

  Lyoness — #47 Ježiši, četla jsem, že má krásnou holčičku a až když jsem došla k tomu, že je kastrovaná, tak mi to bylo nějaký divný. :-)

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #49
  superkarma: 0 31.08.2009, 14:53:16
 14. [47] Lyoness [*]

  Me se sny zdaji, ale malokdy si je pamatuju... obcas si pamatuju takovy "pocit" a vim, ze se mi neco zdalo...

  Ale ted o vikendu se mi zdal sen: kamaradka ma krasnou kocicku - je kastrovana. A me se zdalo, ze se ji narodila kotatka - pet cernobilych kotat. Kazde jine, nektere vic cerne, nektere vic bile... A nechala moji fenku, aby se k nim priblizila, olizla je, nosila... proste se s ni kamaradila. Sml22 Vesele vzhledem k tomu, ze na ni koukala max pres okno Sml16

  A ted, co si z toho mam prebrat ?

  Ten sen mel jeste nejake jine casti, ale tohle je jedine, co si pamatuju..

  1. na komentář reaguje Aspiková — #48
  superkarma: 0 31.08.2009, 14:47:06
 15. avatar
  [46] Luciiiik [*]

  hovadinySml57

  superkarma: -2 31.08.2009, 14:25:21
 16. avatar
  [45] Athenais [*]

  Aspiková — #44 No on má právě to samé, asi jsem to špatně napsala. Probudí se, posadí, normálně se mnou komunikuje, ale o úplných nesmyslech. Nebo chodí po bytě, něco hledá, něco přemisťuje, ale ráno o tom neví. Kolikrát je to docela sranda, teda když zrovna nevidí postavy.

  superkarma: 0 31.08.2009, 14:05:18
 17. avatar
  [44] Aspiková [*]

  Athenais — #42 Ale já právě nespím. Ze spaní se posadím a plácám nesmysly. Ráno si to pamatuju. Kolikrát se přistihnu, že už jsem v chodbě na cestě za dětma, abych se jich zeptala co chtějí k večeři. U mne je to spíš tím, že neumím vypnout a řeším nejrůznější problémy.

  1. na komentář reaguje Athenais — #45
  superkarma: 0 31.08.2009, 14:01:13
 18. [43] Kapradina [*]

  Mně se celý dospělý život zdá o tom, že jedu autobusem nebo výtahem. Furt se někam přesouvám. V reálu trávím denně v MHD 1 a půl až dvě hodiny denně. To mám asi z toho.

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:54:28
 19. avatar
  [42] Athenais [*]

  Aspiková — #34 Docela mně zajímá, co na to Míša odpoví. Tohle má totiž i můj manžel.

  Něco povídá ze spaní, i když v tu chvíli vlastně nespí a ráno si to

  nepamatuje. A taky vidí postavy, popraskané zdi, a tak.

  1. na komentář reaguje Aspiková — #44
  2. na komentář reaguje Nestyda — #71
  superkarma: 0 31.08.2009, 13:51:51
 20. avatar
  [41] kebulkaevulka [*]

  Aspiková — #40 Tak to je dobře,strašně ráda bych viděla ducha,ještě jsem to štěstí neměla,tak zkus ty lidi,oni zjistí co ti chtějí a potom bych pátrala,po hystorii tvého bytu,jestli tam náhodou někdo neumřel,atd.......

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:45:09
 21. avatar
  [40] Aspiková [*]

  kebulkaevulka — #37 Jestli mám, tak jsou mírumilovný. :-)  Spíš mne trápí, že mi třeba něco chtějí sdělit a já nevím co.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #41
  superkarma: 0 31.08.2009, 13:39:29
 22. avatar
  [39] blesksoft [*]

  manželovi se zdál hrozný sen a to 3x za sebou během noci až se nakonec bál znovu usnout. Dcerka stojí na lávce a pak z ní po zádech padá do vody. Manžel za ní skočí a natahuje ruce, ale nepodaří se mu jí zachytit. Dcerka se utopí. - Hrozný sen až jsem měla strach mu jí nechávat na hlídání.

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:38:47
 23. avatar
  [38] Milala [*]

  Taky mívám záchodové sny,ale na rozdíl od vás ten záchod vždy najdu a chci čůrat a ono to nejde.Hrozně chci a nejde to spustit,pak se většinou probudím a musím opravdu na ten záchod jítSml30

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:38:03
 24. avatar
  [37] kebulkaevulka [*]

  Aspiková — #34 To je zajímavý,spíš než doktora bych vyhledala,ted nevím jak se ti lidé jmenují,ale zabívají se duchařinou,mě to připadá,že máš doma duchy!Ale nechci tě strašit

  1. na komentář reaguje Aspiková — #40
  superkarma: 0 31.08.2009, 13:37:02
 25. avatar
  [36] vladka006 [*]

  Aspiková — #34 V pohodě, mě se ráno přítel ptal, kam jsem dala tu tlačenku, pro kterou jsem byla ještě večer ve večerce. U nás žádná večerka není Sml45

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:34:36
 26. avatar
  [35] kebulkaevulka [*]

  vladka006 — #29 Sml67Sml30Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:31:21
 27. avatar
  [34] Aspiková [*]

  Míšo, dost často se mi stává,že se přistihnu jak sedím na posteli a zřetelně vidím ,že mne někdo pozoruje. Prostě vidím tváře. Po chvilce se obraz rozplyne a já si řeknu, že zase blázním a tak si  lehnu a pokračuju ve spánku. Mám občas dost neklidný spaní, protože jsem řešič a furt mi to v hlavě šrotuje. Potom dělám ze spaní bláznivý věci. Jednou jsem vzbudila přítele a ptala se ho kam dal ten obraz. Na zdi přitom nikdy žádnej nevisel. Zrovna nedávno jsem se ho ptala kde jsou ?? A on : Kdo jako... no přece ty z druhý řady . :-) Asi bych měla vyhledat přinejmenším psychologa. :-)

  1. na komentář reaguje vladka006 — #36
  2. na komentář reaguje kebulkaevulka — #37
  3. na komentář reaguje Athenais — #42
  4. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #51
  5. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #52
  6. na komentář reaguje Nestyda — #70
  superkarma: 0 31.08.2009, 13:30:49
 28. avatar
  [33] kebulkaevulka [*]

  Michaela Kudláčková — #32 A ha tak už jsem zase o něco chytřejší,dík

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:30:48
 29. avatar
  [32] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #16 ...může to znamenat - i nějakou novou věc, nápad, nabídku, informaci - víš :-)

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #33
  superkarma: 0 31.08.2009, 13:25:33
 30. avatar
  [31] Michaela Kudláčková [*]

  Leidy — #26 ..Nemusí. Pokud se hodně zabýváš obavou o něho, můžeto být ryze Tvoje. Zrcadlí se tak to, co v reálku nechceš ani vyslovit.

  Jsou ale i sny věštěcké, ovšem je jich minimum....

  Výklad plánuji na začátek příštího týdne, nebo konec tohoto. :-)

  superkarma: 0 31.08.2009, 13:24:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme