Domácnost

Snadné rozdělávání ohně provoněné levandulí s pevnými podpalovači SOLO

Zůstat doma v teple a přesto se cítit jak v Provence, tak to vám splní nový pevný podpalovač SOLO s vůní levandule, typické květiny z tohoto koutu Francie. Kromě této novinky přináší tradiční česká značka SOLO pro usnadnění rozdělávání ohně ještě další dva nové pevné podpalovače – parafinový a petrolejový.

Solo

Zatopení v krbu, kotli, kamnech, zapálení ohníčku na klasický táborák, či rozpálení grilu – u všech těchto situací potřebujeme ovládnout jeden ze čtyř živlů – oheň. Velkým pomocníkem pro snadné a rychlé rozdělání ohně jsou nové pevné podpalovače SOLO, díky kterým oheň rychle vzplane a podpálí i ostatní palivo – ať už dřevo, brikety, či uhlí. Značka SOLO nabízí tyto tři novinky:

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ LEVANDULOVÝ – tento podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kterým nestačí pouhá pomoc při zapálení, ale chtějí ještě něco navíc – nový pevný SOLO podpalovač má totiž příjemnou vůni levandule. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu rukou, který občas nastane při zapalování ohně běžným pevným podpalovačem.  Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. Více na www.solo.cz.

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PARAFINOVÝ – parafínový podpalovač má neutrální vůni a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. Více na www.solo.cz.

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PETROLEJOVÝ – tento podpalovač je na petrolejové bázi a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice novinek pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Více na www.solo.cz.

Solo

   
26.02.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] libuno [*]

  My používáme klasický podpalovač. Nemusí vonět, pro mě je důležité, abych roztopila v kamnech. Navíc jsem nedávno četla, že nás obklopuje spousta vůní, ať už z pracích prášků, úklidových produktů, že nám to otupuje čich. Kéž by to byla jen mýlka.

  superkarma: 0 03.03.2014, 17:07:39
 2. avatar
  [2] simpina [*]

  super nápad Sml67

  superkarma: 0 03.03.2014, 09:50:07
 3. avatar
  [1] kobližka [*]

  Kdykoliv jedu do Sušice,je to pro mě dost smutný pohled na kdysi prosperující a dneska chátrající továrnu,která dokázala zaměstnávat tolik lidí.Značka SOLO byla pojem.Dodneška jsem nepochopila,proč se ta výroba ukončila....navštivte muzeum v Sušici,kde si můžete prohlédnout dávnou výrobu sirek.Doporučuji.

  superkarma: 0 26.02.2014, 09:50:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme