Milá redakce,
rozhodla jsem se, že na toto téma taky přispěji troškou do mlýna. :-)

O víkendu jsem se přemohla hned dvojnásob. Za prvé, abych nezabila svého přítele, a za druhé, abych se nepoblinkala.

Měla jsem zrovna menstruaci a chuť na sex, takže jsme se s přítelem mazlili a došlo na orální sex. Tento akt mám ráda a nedělá mi problémy tímto způsobek přivést svého miláčka k vyvrcholení. Ovšem co už nesnesu, je to, aby se mi můj přítel "udělal" do pusy, o čemž on moc dobře ví.

Tentokrát se mu to ovšem líbilo natolik, že mě jaksi nestihl upozornit, že už bude. V okamžiku, kdy jsem ucítila, že mi tato tekutina vnikla do pusy, vystřelila jsem jak šíp, což mělo za následek, že jsem se hodně silně udeřila do hlavy o pelest postele. Když jsem přestala vidět hvězdičky, odplivla jsem si do kapesníku a chystala se svého broučka zabít. On ovšem dostal takový záchvat smíchu z mého akrobatického kousku, že se mu až kutálely z očí slzy jako hrachy. Nevydržela jsem a vybuchla jsem smíchy taky. Vysypala jsem ze sebe pár výhružek, že už mu nikdy "šmudlu" líbat nebudu, načež mě vzal do náručí a pofoukal mi bouli na čele. A oba jsme věděli, že stejně jen vyhrožuju.


Pokoušíme se o miminko, takže pokud se nám to podaří, v pokročilém stadiu těhotenství a několik týdnů po porodu, to bude jeden z mála způsobů, jak ho budu moct uspokojit.

Je to docela choulostivý příběh, tak se nezlobte, když se podepíšu jen ...

ANONYM


Milý anonyme, ať se vám to miminko zadaří!!!

redakce@zena-in.cz

Dnešním tématem dne je "Jak jsem se přemohla"

Reklama