píše čtenářka s nickem Mamina73 a vzpomíná na doby, kdy dostávala pohlednice a mohla si je doma vystavit. Teď vyrábí péefky a různá přáníčka doma s dětmi a osobně je rozdává. Ukázku jedné z nich poslala i k nám do redakce

Posílám různá přáníčka během celého roku, přijde mi to mnohem osobnější než sms, navíc s textem, který mi přijde během Štědrého dne a Silvestra asi 10x stejný. Přáníčka s dětmi vyrábíme během celého roku různá - k narozeninám, svátkům, Velikonocům, Valentýnky, teď vánoční, těch uděláme spoustu, protože je rozdávám v práci, děti ve školách, na kroužcích.

Jedno z těch vánočních posílám na ukázku, je vyšívané, zabere to jen chviličku a udělá velkou radost.

pf

Navíc k rozesílání využíváme vánoční poštu na Božím Daru, kam pošlu kolem 20 obálek a adresáti to dostanou orazítkované krásným razítkem. Jedno přáníčko si takto z Božího Daru necháváme poslat i domů, máme alespoň na památku.

Ráda vzpomínám na dobu, kdy nám chodilo spousta pohledů a měli jsme je vystavené doma velmi dlouho. Dneska dostaneme tak 5 různých papírových přáníček, ostatní jen sms, které si těžko někde vystavím.

Mamina73

Milá Mamino 73, máte pravdu, je to jednoduché a přitom hezké

Také si samy vyrábíte péefky, milé ženy-in? Kde berete inspiraci? Pošlete nám také nějaké na ukázku?

redakce@zena-in.cz

Reklama