Přeju všem veselé úterý!!!

Říká se, že smích je koření života a prý prodlužuje život. Můj taťka vždycky říkal, že já tady budu strašit snad 200 let a nakonec mě budou muset odstřelit.

Ráda se směju. Nevadí mi, když si ze mě někdo vystřelí. Nebo jen vidím něco směšného, dokážu propadnout záchvatům smíchu, které kolemjdoucí nechápou a zírají na mě, jestli jsem se nezbláznila.

V době mých tanečních, na které jsme, s mamkou jako garde, jezdily z pražské Pankráce na Smíchov, jsme si opravdu užily veselých chvilek. Měly jsme kliku na různé "exoty" v MHD.

Ať to byl někdo, kdo si povídal sám se sebou, nebo babka s nákupní taškou uloženou mezi koleny tak, že jí bylo vidět "futro od klobouku", či jen parta mladíků, kteří za každým slovem říkali vole. Tohle mě dokázalo, coby puberťačku, rozesmát k slzám. A máti, když mě viděla, začala se chechtat taky. A čím víc lidí se ohlédlo, tím větší záchvaty jsme měly. Nedalo se to zastavit. Stačilo se na sebe jen podívat a už jsme "v tom" zase lítaly.

Dnes už jsem sama maminkou dvou dcer a věřte, že si neodpustím nějakou tu legrácku. Moc nás baví, když jedeme v metru pod Vltavou. To se na sebe podíváme a společně řekneme: "Pozor, voda"!!! Pak se nadechneme a zacpeme si nosy. Ty pohoršené obličeje některých lidí nás dokážou rozesmát.

Zkrátka, u nás je veselo tak nějak pořád. A věřte, že je to mnohem lepší, než se na svět mračit. Jasně, že máme i problémy, kdo by je neměl? Ale s veselou myslí se řeší nějak snáz.Takže všem přeju hodně veselou mysl. A pro radost posílám beruškovej větrník, který se na nás na chatě usmívá, i když třeba prší.

Peguša


Milá veselá Peguše, děkujeme vám za příspěvek k dnešnímu tématu. Máte pravdu, s úsměvem jde vše lépe. A abyste se i dnes usmívala, posíláme vám dárek ve formě úsměvné kabelky a kazety s relaxační hudbou s mořskou tematikou Neptun, God of the Oceans.
 
Dnešním tématem dne jsou humorné, případně vtipné historky, legrační obrázky, prostě vše, co na našich tvářích vyvolá úsměv, popřípadě nás rozchechtá.
 
Některé příspěvky opět odměníme dárky.
 
Pište a posílejte nám své příspěvky na e-mail:
 
 
 
A nezapomeňte! ještě do 12. hodiny se můžete přihlásit do turnaje v piškvorkách a do 11. hodiny můžete soutěžit a luštit křížovku!
Reklama