Poslední dobou mi připadá, že už se spíš jen usmívám, než směju, ale největším zdrojem trochu bouřlivějšího veselí je pro mě Žena-in.

Někdy se vyvede naše porada a my se tu řehtáme nad různými hláškami, jindy předhazujeme své životní příběhy, což občas vydá taky na nějakou tu molekulu serotoninu navíc. Když ale uvažuji o posledních pár týdnech, nejvíc mě pobavila a fakt až k slzám rozesmála léčebná  videa bohnického primáře Karla Nešpora z kubova rozhovoru ZDE. Z počátku jsem myslela, že už mu ta psychiatrie vlezla na mozek a on se regulérně zbláznil a zírala jsem na ně v němém úžasu.

Poté, co jsem si na netu našla pár informací o účelu jeho hereckých etud, které mají sloužit alkoholikům a narkomanům k „léčbě smíchem“, jsem se zbláznila já. Etudy jsem si tu přehrávala stále dokola a pořád se jim smála jako cvok. Škoda, že nejsem narkomanka, tahle vystoupení bych chtěla vidět na vlastní oči. Asi bych měla sebrat nějaké podpisy do petice a vyzvat Karla Nešpora, aby svá vystoupení provozoval na prknech divadel. Určitě by měl vyprodáno.

Přišly byste se podívat?

Simona Škodávková

Protože jsme téměř všichni pod předvánočním tlakem, usoudila jsem, že potřebujeme chvilku oddychu. A nejlepším způsobem relexace je smích. Proto si dnes celý den budeme povídat o tom, co vás naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama