Vztahy

Smáčely nás proudy vody

   

Říká se – co je v domě, není pro mě. Já tohle pravidlo porušila, ale nelituji toho.

Pracuji v jedné reklamní agentuře, která je poměrně dost vzdálená od místa, kde bydlím stále ještě se svými rodiči. Pro mě a podobně “postižené” kolegy náš zaměstnavatel pronajal větší pokoj v soukromém penzionu. Směny máme střídavé, přesto se poměrně často stává, že se na pokoji sejdeme dva až tři. Jakožto jediná žena tak občas přespávám se svými kolegy, ale nijak moc mi to nevadí – jsme dobrá parta a kluky beru jako své bratry, s nimiž jsem vyrůstala (mám dva starší a jednoho mladšího). Tedy, beru tak všechny, až na jednoho. Je o osm let starší než já, rozvedený, bezdětný. Jako kolega je fajn a jako člověk mi připadal dokonce úžasný a sexy. Když jsem do firmy přišla, byl to právě on, kdo mě zaučoval a zasvěcoval do tajů a triků čarodějky reklamy. Už tehdy to mezi námi trochu jiskřilo, ale měla jsem přítele a nemínila se pouštět do tajného románku a navíc s kolegou. Osud s námi ale měl jiné plány…

Pár měsíců poté už jsem byla znovu nezadaná a ve firmě jsem fungovala dost dobře a pravdou je, že za to hodně vděčím Petrovi. Řídila jsem se jeho radami, a tak jsem se brzy vyšvihla ve firemním žebříčku na čelo úspěšnosti. Bylo čtvrtletí a šéf rozdával kromě pochval také prémie, které jsme se s klukama z firmy rozhodli roztočit v naší oblíbené hospůdce. Popíjeli jsme pivko a hráli šipky a nálada byla výborná. Jenomže druhý den na mě čekala smluvená schůzka s rodiči, kteří chtěli v nedalekém autobazaru vybrat pro mě auto k pětadvacetinám, a u toho jsem vážně nemohla chybět. Také zbytkový alkohol mi mohl v případě koupě zkomplikovat den, tak jsem se kolem desáté večer s kluky rozloučila a nařídila jim, aby se do našeho pokoje v penzionu dostavili v co nejslušnějším stavu a pokud možno potichu. Spát se mnou tam měl Petr a náš firemní benjamínek Vašek.

Rozhodla jsem se, že pro jistotu udělám rychlou hygienu a zalehnu, abych jejich případně bouřlivý příchod zaspala. Odestlala jsem svou postel, vzala si s sebou do koupelny noční košilku a zavřela za sebou dveře. S chutí bych se byla naložila do vany, ale náš pokoj měl jenom sprchový kout, i když velmi hezký a prostorný. Otočila jsem kohoutky a seřídila vodu tak, aby byla akorát. Vlezla jsem si pod sprchu a nechala svoje tělo bičovat ostrými proudy vody. Byla to slast, ale trvala jen chvilku. I přes dveře jsem zaslechla nějaké bouchnutí v našem pokoji. Vzhledem k tomu, že jsem předtím zamykala, věděla jsem, že to musí být jedině Petr nebo Vašek, popřípadě oba. Byla jsem si ale jistá, že mě ani jeden nebude obtěžovat, a v klidu jsem se sprchovala dál.

O to víc mě ale zarazilo, když jsem zaslechla vrznout dveře do koupelny. Ani jsem se nehýbala a čekala, zda kluci pochopí i pod vlivem piva, že světlo a tekoucí voda znamenají, že už je obsazeno. Namísto toho se ozvala hudba, moje oblíbená, a dveře cvakly podruhé. Pomalu jsem trochu poodtáhla závěs a na okně uviděla kazeťák a vedle něj hned Petra. Chtěla jsem na něj vyjet, co tady dělá, ale když jsem viděla výraz jeho obličeje, namísto křiku jsem si z jeho napřažené ruky vzala svůj sprchový gel, který jsem předtím nechala ležet na okně. Petr tam stál jen v boxerkách a moje oči samy nestoudně klouzaly po jeho těle, které bylo opravdu k nakousnutí. Pocítila jsem náhlý záchvěv vzrušení, vždyť Petr se mi už dávno líbil, ale měla jsem stejně zábrany a tak jsem poděkovala, rychle za sebou zatáhla plentu a otočila se zády.

Musí odejít, přece musí odejít! Neodešel a já cítila, jak se závěs pohnul tam a zpět, a na svém těle ucítila jeho ruce. Bála jsem se otočit, abych nezahnala to křehké, co se mezi námi právě rodilo. Stále na nás padaly vodní proudy a jeho ruce začaly jezdit po mém těle. Netrvalo dlouho a ucítila jsem vůni mého sprcháče a na mých zádech se začala tvořit pěna. Petr použil mou masážní houbu a jemnými pohyby mi pravou rukou masíroval záda, zatímco levá obtahovala dál křivky mého těla. Když se ke mně přitiskl, cítila jsem, že nejen já začínám být připravena na víc, než je pouhé přátelství. Petr mě začal líbat na krku a jeho ruce se přesunuly na přední část mého těla. Má prsa se mu pnula vstříc a nechala se laskat houbou, střídající se s Petrovými prsty. Náhle mě Petr obešel a stoupnul si přímo doprostřed sprchy. Silné proudy vody, padající mu do očí, mu zřejmě nevadily a on pokračoval s pěnovou masáží i na druhé straně mého těla. Stále se staral jen on o mě a já se nechala laskat jeho jemnými dotyky, které už zamířily i do intimních oblastí a dostávaly mne do varu. Rozhodla jsem se převzít aktivitu a doplnila jsem voňavý sprchový gel na houbu.

Na řadu přišel Petr a já jemně, ale důkladně omývala jeho tělo a poprvé si ho tak užívala zblízka a všemi smysly. Nebyl žádný kulturista, ale tělo měl pevné a svalnaté a kůži hebkou. Zvlášť jeho jemně pihatá záda se mi líbila, a tak jsem je zahltila mokrými polibky. Zřejmě jsem se trefila na Petrovu vlnu, protože se ke mně otočil, vzal mi z ruky houbu a odložil ji na poličku. Pak mě začal líbat, zpočátku jen něžně vnikal jazykem do mých úst, potom už jsme vášnivě splývali jeden s druhým. Všechno bylo tak nádherně mokré a já tomu přicházela na chuť. Petr mi sundal sponku z vlasů, které se tak rozlouply z uzlu a splynuly mi na ramena. Za malou chvíli už zplihly do mokrých pramínků, které Petr hladil střídavě s tím, jak mě tisknul v objetí. Na vteřinku se pak otočil ke kohoutku a přidal teplou vodu tak, že se ze sprchy začala valit pára, ale nebylo to nepříjemné. Jen to mnohem víc vybičovalo naše smysly. Petr se opřel o orosené kachličky, zapřel nohama a zdvihl mě tak, abych na něj mohla nasednout. Sjednotili jsme se v rytmu a milovali se bouřlivě, vášnivě a já prožívala něco, co už dávno ne. Bylo to opravdu nádherné. Dál a dál jsme si užívali jeden druhého a dál nás smáčely proudy vody…

A jak tahle naše romantika skončila? Musím říct, že zatím zažívám happy end. Kolega Vašek tenkrát popíjel až do rána, takže jsem se s Petrem po našich vodních hrátkách přesunuli do ložnice a pokračovali, pro jistotu s klíčem v zámku, otočeným nakřivo. S Petrem spolu teď “regulérně” chodíme a v našich erotických hrátkách patří ty vodní stále k těm nejoblíbenějším.

 

                                                                                                                               

   
02.09.2005 - Láska a vztahy - autor: Klára Němečková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [51] Lollitaaa [*]

  Pěkný, pěkný, ale že by mě to nějak vzalo...No, dalo se to číst. Asi ze života, protože být to jen obyčejná povídka, mohla by být peprnější. Věřím, že pro autorku to byl nezapomenutelný zážitek, hlavně když to bylo první sblížení

  superkarma: 0 20.03.2006, 19:38:10
 2. [48] variel [*]

  to mi připomíná, když jsem byla tento rok na dovolené v Tatrách. s přítelem jsme byli v malém chatě, kde byla právě opravená sprcha, hezky jsem se sprchovala a pak jsem ucítila něčí dlaně na svém těle.... hmmm...jak to bylo dobré

  superkarma: 0 09.12.2005, 16:48:05
 3. avatar
  [46] Cleara [*]

  Když jsem si přečetla nadpis, tak jsem měla pocit, že jsem popisovala svůj zážitek ze včerejška. Akorát že k tomu sexu došlo až když jsme z té sprchy vylezli - byla totiž šíleně malá a nebylo se o co zapřít, takže bychom se spíš zranili. Jo a taky to nebyl kolega z práce, ale můj současný přítel. Jinak co se týče kvalit této povídky, tak já nic nenamítám. Trošku zdlouhavý, to je pravda, ale jinak fajn.

  superkarma: 0 04.09.2005, 20:58:22
 4. [44] Pavlačková [*]

  tož konec¨

  příběhu

  superkarma: 0 03.09.2005, 12:36:16

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [43] Pavlačková [*]

  náhodou je to dobrý, a sou čistí....

  superkarma: 0 03.09.2005, 12:35:25
 2. avatar
  [42] Odemětobě [*]

  risina: tak teď jsi způsobila vibrace mého žaluDku a uskladnění jogurtu.To se ti fakt povedlo.Žádný transsexuál,zasloužilá matka dvou dětí.Na těhle stránkách se občas tak řehtám,že nebýt sama,byla bych za debila.

  superkarma: 0 03.09.2005, 09:20:18
 3. avatar
  [41] risina [*]

  Odemětobě: Já četla "vibracemi mého žaludu" a myslela jsem, že jsi transsexuál

  superkarma: 0 02.09.2005, 22:16:16
 4. avatar
  [40] Amálie [*]

  Vlasy se rozlouply... Zvlášť jeho jemně pihatá záda se mi líbila... Silné proudy vody, padající mu do očí...,
  nooo, tomu říkam bouřlivo vyloženě jsem plaváček v kalhotkách

  superkarma: 0 02.09.2005, 20:01:44
 5. avatar
  [39] Odemětobě [*]

  Jíťa*: bylo by ho věčná škoda

  superkarma: 0 02.09.2005, 13:42:13
 6. avatar
  [38] Ginevra [*]

  Vždyť to je dobrý

  superkarma: 0 02.09.2005, 13:30:02
 7. avatar
  [36] Odemětobě [*]

  Děvčata,líbí se mi,že i v pátek odpoledne a ve vedru hýříte humorem.Vibracemi svého žaludku jsem si hezky uskladnila oběd.

  superkarma: 0 02.09.2005, 13:00:17
 8. avatar
  [35] Rybulka [*]

  Mně to přijde taky celkem pěkný a hlavně si snad přijdete na své s hygienou, ne? Tož neremcéte

  superkarma: 0 02.09.2005, 12:46:04
 9. avatar
  [33] Meander [*]

  Jíťa*: Na to vystřelené mužství jsem si taky vzpomněla.

  superkarma: 0 02.09.2005, 12:13:56
 10. avatar
  [31] Meander [*]

  Odemětobě: Kolegové mě okřikli, ať nevyju
  catcat: Horkou vodu? Pravda, aspoň nějaká antikoncepce

  superkarma: 0 02.09.2005, 11:52:04
 11. avatar
  [30] catcat [*]

  Meandr - měli puštěnou horkou vodu a třeba to byl malý sprcháč

  superkarma: 0 02.09.2005, 11:47:15
 12. avatar
  [29] Odemětobě [*]

  Meander: taky mohli vyvalit výplň v zástěně

  superkarma: 0 02.09.2005, 11:46:31
 13. avatar
  [28] Meander [*]

  Mě by zajímalo, o co se to Petr zapřel. Sprcháče kloužou A opřít se o orosené kachlíčky? Brrr, studí!

  superkarma: 0 02.09.2005, 10:54:27
 14. avatar
  [26] emma [*]

  nejdůležitější byl ten obšírný popis pracovního prostředí, prémií, šéfa, bratrů... bez toho by to nebyla ta správná erotická povídka

  superkarma: 0 02.09.2005, 10:27:28
 15. avatar
  [24] Meander [*]

  Tak tihle se zcela jistě vysprchovali

  superkarma: 0 02.09.2005, 10:11:56
 16. avatar
  [23] Salazarka Zmijozelová [*]

  Mě by se asi pihovatá záda nelíbila

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:53:59
 17. [22] xenie [*]

  nic neříkající, nikoho neurážející a absolutně nudná povídka ... ale alespoň bez výrazů jako lasturka a vzdouvající se mužství

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:52:35
 18. avatar
  [21] Aja [*]

  A tý vody...

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:47:28
 19. avatar
  [20] Odemětobě [*]

  Kelly: to je mezi erotickými články docela výjimka,že?

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:36:21
 20. avatar
  [19] Kelly [*]

  Odemětobě: ... holky, vy jste ale kačeny ...
  Ale mě se to líbilo, pěkné ... , hlavně, že tam nebyly takové ty výrazy ze speleologie nebo mořských živočichů

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:25:11
 21. avatar
  [18] Žábina [*]

  Jasmínka:

  superkarma: 0 02.09.2005, 09:19:43
 22. avatar
  [15] Odemětobě [*]

  Nyotaimori: tak vidíš,aspoň někdo se před akcí sprchuje

  superkarma: 0 02.09.2005, 08:50:09
 23. avatar
  [13] Ijka [*]

  Vlasy se rozlouply nějak moc zdlouhavé, měla jsem problém to dočíst

  superkarma: 0 02.09.2005, 08:31:40
 24. [11] kat [*]

  teda co pořád všechny máte, mě se to náhodou moc líbilo....nepotřebuji tvrdý porno, aby mě to naladilo na večer
  Něžný, křehký, dobrý

  superkarma: 0 02.09.2005, 08:03:46
 25. avatar
  [10] Evča [*]

  Suzanne: no mně by to taky stačilo

  superkarma: 0 02.09.2005, 07:42:26
 26. avatar
  [8] Suzanne [*]

  Eva_Fl: že ty bys chtěla erotickou povídku o třech slovech: umyli se, zašukali, jestlinezemřelišukajítamdodnes

  superkarma: 0 02.09.2005, 00:54:06
 27. avatar
  [7] Eva_CZ [*]

  Takovejch kecu kvuli jedny sukacce ve sprse?

  superkarma: 0 02.09.2005, 00:48:12
 28. [6] tanecnice [*]

  jee, moc hezky napsane, preju hodne do budoucnosti

  superkarma: 0 02.09.2005, 00:44:50
 29. avatar
  [5] Léthé [*]

  Na mě je v tom článku moc vody a málo sexu. Nějak mě to nerozparádilo

  superkarma: 0 02.09.2005, 00:36:51
 30. avatar
  [2] petra2804 [*]

  superkarma: 0 02.09.2005, 00:15:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme