Slovenská zpěvačka Dara Rolins po dlouhé době měla veselý večer. Slavnostně v bratislavském knihkupectví uvedla svůj nový diář 'Rok podle Dary', který je plný rad, receptů a obsahuje i detoxikační program podle klinické naturopatky a nutriční terapeutky Kateřiny Boesenberg.

dara

rolincI když se Dara ve svém proslovu nezmínila o posledních neveselých dnech, na závěr neudržela slzičky. Snad byly jen z dojetí.

rolincFoto: Profimedia

Rok podle Dary je možné zakoupit i v ČR

Společnost PRESCO GROUP, a.s., společně se známou zpěvačkou a designérkou Darou Rolins představují diář s názvem ROK PODLE DARY pro rok 2017. Jedná se o týdenní diář vytvořený ve spolupráci s klinickou naturopatkou a nutriční terapeutkou Katkou Boesenberg, který nejen fanynkám Dary Rolins pomůže lépe porozumět svému tělu.

Během celého roku tak budete mít nezbytného pomocníka a praktického průvodce k získání dokonalé postavy a duševní harmonie. Vše je psáno s nadhledem, vtipem a zábavnou formou, doplněné o fotografie a stylové kresby. Zajímavou „vychytávkou“ diáře je zadní papírová kapsa na vizitky s vloženým plakátem s návrhem detoxikačního jídelníčku a samostatná gumička, která může sloužit i jako gumička do vlasů. Diář bude uveden na trh v průběhu září 2016.

rok podle dary

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 26 fotografií ze zpěvaččina soukromí, 28 stran textu (rady, recepty, postřehy), Dařiny tipy na zdravý životní styl (dieta, cvičení, superfoods) a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktický je i přehled všech svátků.

Diář bude k dostání ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích nebo prostřednictvím e-shopu společnosti PRESCO GROUP na www.presco.cz. Autogramiáda diáře proběhne již tento čtvrtek 13. 10. od 18:00 v Neoluxoru, Václavské náměstí.

Chystáme s Darou Rolins rozhovor a tak se vás ptáme, je něco, na co byste se jí zeptaly vy samy?

Reklama