.

Službu Potraviny on-line nyní mohou využívat i obyvatelé Libereckého kraje

Novinky

Službu Potraviny on-line nyní mohou využívat i obyvatelé Libereckého kraje

Více než 150 000 obyvatel Liberce, Jablonce nad Nisou, Stráže nad Nisou a přilehlého okolí může už od začátku července využívat službu společnosti Tesco Potraviny on-line. Ta nyní umožňuje nákupy potravin či drogerie přes internet více než třem a půl milionům zákazníkům ve vybraných regionech České republiky.

Díky této službě lze nakoupit kdykoli z pohodlí domova či přes nově vzniklou mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem společnosti Tesco až k domovním dveřím ve zvolený den. Pro mnohé zákazníky je služba Potraviny on-line ideálním řešením, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy.

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, je téměř stejný jako v kamenných obchodech
a zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. „Rozšiřování služby Potraviny on-line do dalších regionů je logickým krokem, počet spokojených uživatelů totiž strmě stoupá,“ říká Petr Koubek, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line. „V dnešní uspěchané době přijde dovoz nákupu až domů vhod především pracovně vytíženým lidem, kteří běžné nákupy nestíhají tak často, jak by potřebovali,“ dodává.

tesco

Modrobílé dodávky služby Potraviny on-line se na Liberecku a Jablonecku rozjely 3. července 2014 za svými prvními zákazníky. Více informací a aktuální přehled nabídky zboží je k nalezení na www.itesco.cz/potravinyonline. Mobilní aplikace, která umožňuje objednávat, obměňovat a doplňovat položky je dostupná ve verzích pro iPhone, Android a Windows na http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-aplikace/.

Tesco

Zdroj: tisková zpráva

   
10.07.2014 - Redakční novinky - autor: Hana Novotná

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Kahomar [*]

  sakra...škoda, že ten liberecký okruh není o něco větší, Stráž pod Ralskem se tam ještě nevešla...Sml68

  bo jestli něco nesnáším, tak nákupy, fronty..vyhýbám se tomu jak čert kříži, ale bohužel minimálně 1x týdně mě to nemine

  superkarma: 0 11.07.2014, 07:02:42
 2. [2] patricia077 [*]

  znám to:-)

  superkarma: 0 10.07.2014, 20:52:27
 3. [1] libuno [*]

  Tato služba je podle stránek dostupná již v okolí Brna, Prahy, Pardubic, Kladna, Hradce Králové. Stačí kliknout, zadat směrovací číslo a hned je tam odpověď.

  Samozřejmě, že je tato služba chvályhodná, jen netuším, kolik zákazníků jí využívá.

  superkarma: 0 10.07.2014, 15:24:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme