s.OliverZachumlejme se do hřejivého peří…

Slunné léto je za námi, a tak nezbývá, než se připravit na chladnější podzimní a zimní dny. Vhod přichází teplejší oblečení, kterým se zaplnily výkladní skříně a regály prodejen všech oděvních řetězců. Například německá módní a lifestylová značka s.Oliver se mimo jiné zaměřila na nabídku péřových vest a bund.

Vzor kohoutí stopy, hnědá květovaná i jednobarevné verze

K dispozici jsou jednobarevná i vzorovaná provedení s decentně lesklým povrchem, elegantním zakončením a zapínáním na zip se dvěma jezdci. Vestu tak lze dle vkusu a nálady porozepnout shora i zespodu. Jsou lehké, hřejivé a precizně prošité, se zdůrazněním ženských křivek. Mají dvě všité kapsy se zapínáním na zip, na první pohled v podstatě neviditelné, a vysoký stojací límec, který za chladného počasí zahřeje dekolt i krk. Dokonale se hodí k džínům klasického střihu, v závislosti na počasí ji lze kombinovat s.Oliverv podstatě s jakýmkoli svrškem. Záleží pouze na vás, jakou barevnou verzi si vyberete. Základ vest tvoří husí prachové peří (90 % prachové peří, 10 % peří), vnější materiál je z polyesteru. Lze je vyprat v pračce, doporučujeme spolu s tenisovým míčkem, který peří během praní natřepe a načechrá. Dámské péřové vesty pořídíte v prodejnách s.Oliver za částku 1.699,- Kč.

Sortiment doplňují PÁNSKÉ VESTY, jednobarevné za 1.999,- Kč a vzorované za 2.199,- Kč, co do materiálu a kvality totožné s těmi dámskými.

Péřové jsou i bundy

V průběhu září se nabídka rozšíří také o dámské péřové bundy. Těšit se můžeme na stejné provedení, základním materiálem je hřejivé prachové peří, s prošitím, vypasováním, kapsami i zipem se dvěma jezdci. Také barevné varianty téměř kopírují nabídku dámských péřových vest. Cena teplé péřové bundy s elegantním zakončením rukávů a pasu je 2.499,- Kč.

s.Oliver

Pro více informací navštivte www.soliver.cz nebo Facebook www.facebook.com/s.Oliver.cz.

Reklama