Léto je v plném proudu, užíváme si dovolené. I když je zrovna letošní léto spíš deštivé, když se vyjasní, sluníčko pálí a my mu nastavujeme svou tvář. Pokud jedeme k moři, kde sluníčko silně praží celý den, nebo někam do hor, jsou brýle potřebným doplňkem pro ochranu očí. Sluneční brýle také hojně využívají sportovci a řidiči, chrání jim zrak před paprsky a ulevují od únavy.

bryleK létu a k teplému počasí patří móda a módní doplňky. Celý rok se těšíme, jak si užijeme letní šaty, krátké sukně, plavky, kraťasy a odvážné topy. Zajímáme se o tipy na letní líčení, necháme se unášet trendy letní módy.

Kromě oblečení, kabelek a bot mají své nezastupitelné místo v doplňcích patřících k létu sluneční brýle. Podléhají módním výstřelkům, každý rok se nosí jiné typy a tvary obrouček, liší se i v jejich barevnosti. Vedle aktuálních módních hitů si můžeme vybrat ale i starou dobrou klasiku, tvary, které nám sluší a vyhovují nám.

Každé dobré sluneční brýle nejen, že dobře vypadají, ale také musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, aby dobře ochránily zrak před škodlivým ultrafialovým slunečním zářením. Značení brýlí a označení jejich ochranného filtru můžete najít na stranici brýlí a přiloženém štítku, nebo na nálepce na skle brýlí.

Jaké máte rádi sluneční brýle? Nosíte je často? Jaké jste si pro letošní sezónu vybrali? Investujete do brýlí? Napište nám o tom!

Náš tip:

Rádi bychom vám představili sluneční brýle z nabídky drogerie dm:

bryleZrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů, který je dennodenně vystavován nepředstavitelné zátěži. V létě či při pobytu na horách navíc ostrým slunečním paprskům a ty mu na zdraví rozhodně nepřidají. Ochrana očí by proto zejména v letních měsících měla být samozřejmostí. Ve Vaší dm najdete pestrou nabídku slunečních brýlí a doplňků značky Sundance. Vybírat můžete z řady slušivých provedení, tvarů i barev. Některé Vám padnou do oka na první pohled, jiné Vás zaujmou až po chvilce přemýšlení a nezbytného vyzkoušení. Chránit zrak je důležité již u malých dětí. Pro ně jsou v dm připraveny sluneční brýle s veselými dětskými motivy, které si každé dítě zamiluje. Ochranný filtr je u slunečních brýlí Sundance samozřejmostí, stejně tak i vysoký komfort nošení a inspirace aktuálními módními trendy. Aby Vám brýle sloužily a slušely co nejdéle, nezapomínejte o ně správně pečovat. Po umytí jemnou mýdlovou vodou je vždy osušte hebkým ubrouskem, ideálně speciálním na čištění brýlí (např. v dm od značky Profissimo). Životnost brýlí prodloužíte také tím, že je budete uchovávat a přenášet v praktické etui.

Se slunečními brýlemi Sundance Vám svět bude připadat hned o něco růžovější. Nenechte si ujít možnost vnímat krásy kolem sebe a vyberte si klidně na každý den v týdnu jiné. :)

Více na http://www.dm-drogeriemarkt.cz/

dm

Reklama