U mě má magickou moc cokoli, u čeho mám podezření, že mi dopomohlo k nějakému úspěchu… Probíhá to tak, že si v nějaký důležitý den počínám např. takto: Když si dnes vezmu tyhle náušnice, tyhle kalhotky a navoním se tamhletou voňavkou, tak na tom výběrovém řízení všechny oslním a tu novou práci dostanu. V těch náušnicích jsem totiž minule vyhrála hlavní výhru v tombole, kalhotky jsem měla na sobě v den, kdy jsem udělala státnice a voňavkou jsem byla navoněná, když mi šéf zvýšil plat. Kdybych se navoněla tou voňavkou, po které mi minule ukradli peněženku, tak to dnes určitě nezvládnu.

Manžel je „postiženej“ stejným způsobem. Když šel ještě během VŠ na nějakou důležitou zkoušku, tak se před ní tak dva týdny neholil. Tak jsem mu říkala, že to si snad dělá srandu, jít na zkoušku takhle zarostlej. No on mi to zdůvodnil tím, že minule, když šel oholenej dohladka, tak to neudělal, tak teď musí jít zarostlej.

Ale nejsem zas úplnej blázen. Pokud by se mi třeba ty „magické“ kalhotky už rozpadaly, tak je normálně vyhodím a nebudu se bát, že už v životě žádného úspěchu nedosáhnu. Prostě tyhle rozpadlé kalhotky předají štafetu zase něčemu jinému :-)

Pěkný den přeje slunecko7tecn

Text nebyl redakcí upraven.

Tak na voňavky taky věřím.

Vydržte s námi. Za chvíli vám prozradíme, kdo si odnese odměnu za dnešní příspěvek.

Reklama