Vztahy

Slunce k nám nesvítí

Milá ženo - in,

rozhodla jsem se přispět svou trochou do mlýna. Na otázku, zda jsem prožila krizi ve vztahu můžu odpovědět, že ano... Zrovna totiž jednu prožívám.

Se svým partnerem se známe skoro tři roky a máme 5 měsíční dceru. Náš vztah je opravdu složitý. Přítel mi nikdy nedával najevo své city, je ke mně chladný a uzavřený. Veškeré problémy řeší zarytým mlčením a uzavíráním se ještě více do sebe. Náš vztah uměle udržuje na bodě mrazu.

Jsem názoru, že každý vztah by se měl vyvíjet, někam růst, ale u nás je to přesně naopak... Slunce k nám nesvítí a ani lísteček se nepohne. Snažila jsem se všemožně přijít na to, v čem je problém. Zkoušela jsem dát příteli naprostou svobodu, volnost a soukromí. Na nic se ho nevyptávat, nic s ním neřešit...

Mělo to velký úspěch, ale v chování ke mně se nic nezměnilo. Stále je chladný a uzavřený. Ovšem ke svému okolí nikoliv. Velmi ho baví sedět hodiny u počítače a komunikovat se svými známými. I k ženám je otevřený a vroucí a rád s nimi flirtuje. Neustále svým kamarádkám pomáhá řešit jejich problémy.  Tak nevím...

Na otázku, proč jsme spolu, odpoví, že prostě chce. Opravdu chce vztah bez citu, bez komunikace s vůní tlejícího bahna? A kdo mi řekne proč?

Vaše čtenářka Karin


Děkujeme za příspěvek, ačkoliv je smutný :(.

V takovém vztahu bych nevydržela - jsem cholerik, u nás jsou hádky nejmíň jednou za týden - ale zase mám pocit, že k něčemu vedou - že se jeden od druhého učíme... Takže obdivuju, že to ještě zvládáte...

redakce@zena-in.cz

   
05.03.2007 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] *modrá [*]

  jak můžeš být s někým kdo je k tobě chaldný a uzavřený... to tě má jako hospodyni a jinak mu nestojíš za to aby s tebou komunikoval ?? Jestli žije jen ve svém virtuálním světě je zralý na léčení. Patřilo by mu nakopat do trenek. Doufám že se ti podaří zamilovat se do někoho jiného, kdo si tě bude víc vážit !

  superkarma: 0 05.03.2007, 14:34:53
 2. avatar
  [6] Amálie [*]

  Proč sis s ním pořizovala dítě?

  superkarma: 0 05.03.2007, 14:04:21
 3. avatar
  [5] beruška2 [*]

  Taky mě zaráží, když partner Karin nedával nikdy najevo svoje city, jak je možné že jsou pět let spolu a mají dítě...

  superkarma: 0 05.03.2007, 13:38:19
 4. avatar
  [4] Sirikit [*]

  Asi bych mu položila otázku: "Myslíš, že budeme ještě dlouho spolu?" A pak bych se zařídila podle toho, jak by odpověděl. Když odpověděl, že ano, tak bych mu mile pravila -" a víš, že ne? Když už mi nemáš co říci, já taky ne, náš vztah nemá cenu. " On takový vztah opravdu cenu nemá, neustálé mlčení ve dvou je deprimující. Vždyť se chová, jakoby jeho partnerka byla inventář - na stůl nebo židli člověk přece taky nemluví.

  superkarma: 0 05.03.2007, 13:22:54
 5. avatar
  [3] arjev [*]

  Když ti nedával najevo city a byl uzavřený,co tě k němu pojilo?Máš s ním dítě!Je to zvláštní vztah.Cítí lásku alespoň k dcerce?

  superkarma: 0 05.03.2007, 13:15:34
 6. avatar
  [2] Trinii [*]

  a proč si s ním ty? a ještě mít dítě

  superkarma: 0 05.03.2007, 13:07:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme