Zdraví

Slunce a blond vlasy se nesnesou

 

Ahoj redakce!

Tak můj víkend nebyl zrovna nic moc.
Přítel odjel za rodiči, a to i přesto, že jsem ho prosila, aby zůstal v Praze, že má být hezky, že někam vyrazíme – třeba k vodě.

 

No vybral si. Jel za rodiči a mě tu nechal pařit se mezi paneláky :-(

Já s ním nejela z toho důvodu, že mě jeho rodiče nemají rádi a nepřejí si, abych k nim jezdila. Ach jo, štve mě to, ale co s tím nadělám.

 

V sobotu jsem seděla doma a koukala na televizi – byla jsem totiž dost naštvaná, že mě tu nechal a tudíž jsem neměla ani náladu někam vyrazit. A v neděli jsme přeci jen šla s kamarádkou k vodě.

 

Takže to vlastně celkem šlo, i jsem se opálila :-)

 

Ale mám k vám prosbu, jsem odbarvená blondýna, a jakmile je horko a pálí slunce, vlasy mi okamžitě chytnou ošklivě žlutý nádech. Nevím proč....? Že by reakce na chemické barvy???

 

Používám zesvětlující kúru, šampon i balzám, ale nepomáhá to. I když si dám novou barvu, třeba platinu, jakmile vylezu na přímé slunce mám večer ošklivě žluté vlasy, vypadají jako sláma.

 

Nevíte někdo, prosím, proč se mi to děje a co s tím? Předem moc děkuju a přeji, aby nám všem pracovní týden uběhl jako voda a zase tu byl víkéééénd! :-)

 

Vaše

 

   
30.05.2005 - Zdraví - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

  1. avatar
    [3] *modrá [*]

    nebo si kup speciální šampon do L'Oreálu .. je to taková stříbrná plastovka cca 250 kaček a jmenuje se to Silvr cosi..má to být na šampon na potlačení žlutých odstínů na vlasech

    superkarma: 0 30.05.2005, 13:20:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme