Rodina

Slovíčka snadno a rychle

Potřebujete si procvičit anglická slovíčka, rozšířit slovní zásobu? Jazyková agentura Skřivánek pro vás připravila jazykovou aplikaci Angličtina Skřivánek. Učení slovíček nebylo nikdy snazší!

Aplikace Angličtina Skřivánek obsahuje 5 000 anglických výrazů a více než 10 000 jejich českých ekvivalentů. V 50 lekcích si tak procvičíte široké spektrum slovíček pokrývajících slovní zásobu až velmi pokročilých studentů. A jak to funguje? Listujete si v balíčku karet, z nich každá obsahuje jedno slovíčko – na jedné straně karty anglicky včetně přepisu výslovnosti, na druhé česky. Kartu se slovíčkem, které již dobře znáte, dáte dospod balíčku, naopak kartu se slovíčkem, u kterého jste zaváhali nebo ho neznali, zařadíte do balíčku tak, abyste si ho brzy zopakovali. Na základě tohoto jednoduchého principu si problémová slovíčka opakujete častěji, a tak se je spolehlivě naučíte. Ovládání aplikace je snadné, grafika příjemná, efektivita velká.
A první tři lekce si můžete vyzkoušet v demo verzi zdarma!   

Skřivánek

Aplikace je vhodná pro všechny jazykové úrovně, neboť lekce jsou koncipovány od jednoduchých slovíček po náročná. Aplikaci si můžete stáhnout na Google play i iTunes.

O SKŘIVÁNKOVI

Skřivánek je největší jazykovou agenturou ve střední a východní Evropě. Jeho pobočky najdete v 19 českých městech a v 17 zemích světa, jazykové služby si můžete objednat ve více než 40 jazycích. Přes svou velikost a progresivní vývoj v metodice však Skřivánek zůstává českou firmou s dvacetiletou tradicí poskytování jazykových služeb. K hlavním přednostem Skřivánka patří historie značky, široké portfolio služeb i klientů, hustá pobočková síť a vysoká kvalita řízená normami ISO. Od roku 2008 je Skřivánek členem Asociace jazykových škol a agentur, v rámci které v roce 2011 stanovil zásady a požadavky normy kvalitního vzdělání závazné pro všechny její členy.

V portfoliu služeb najdete všechny typy překladů včetně překladů s využitím CAT nástrojů, DTP služby, lokalizaci, tlumočení, jazykové kurzy, metodiku jazykové výuky a další. Veškeré služby podléhají řízení kvality dle norem EN ISO 9001, EN ISO 14001, EN 15038 a ISO 27001. Skřivánek patří mezi registrované dodavatele pro Evropskou unii. I v letošním roce se umístil na předních pozicích nezávislého žebříčku The Top 100 Language Service Providers, který ho řadí mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele jazykových služeb, překladů, tlumočení a lokalizací na českém i mezinárodním trhu.

Skřivánek

   
17.12.2014 - Učení - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] janicka9 [*]

  děkuji za fajn článek, já teď řeším pro neúspěšném studiu na VŠ že si začnu vydělávat překladatelsvím... jsem z Brna, už jsem se ptala v jedné společnosti, se kterou byl spokojen můj známý a to www.aback.cz...

  nevíte někdo zda je potřeba mít živnostenský list?

  superkarma: 0 28.04.2015, 14:05:30
 2. avatar
  [2] kaba [*]

  to mi nepomůže, já potřebuju programovat přímo do hlavy Sml30

  superkarma: 0 17.12.2014, 12:20:31
 3. [1] kolčavka [*]

  Jazyk je třeba neustále opakovat, jinak se zapomíná, myslím dobrý tip na cesty...Sml67

  superkarma: 0 17.12.2014, 11:36:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme