Bulvár

Slovenské dny v Praze

Galerie Harfa ožije od pátku do neděle slovenštinou. Budou se zde konat „Slovenské dny v Praze“ s bohatým programem pro děti i dospělé, ochutnávkou slovenských specialit a mnoha soutěžemi o věcné ceny.

 

HarfaSlovenské dny začínají v pátek 10. června a potrvají do neděle 12. června. Návštěvníci akce se budou moci seznámit s nejzajímavějšími slovenskými regiony a nechat se inspirovat, jak naložit s letošní letní dovolenou. K tomu jim může pomoci třeba výhra v některé ze soutěží. A ceny jsou opravdu lákavé, například bezplatný pobyt v některém ze slovenských hotelů, vstupenky do akvaparků a mnoho dalších.

Návštěvníky akce jistě zaujme také ochutnávka i u nás oblíbených slovenských specialit.

Generálním partnerem Slovenských dnů v Praze je „SLOVAKIA AQUAFUN PAS“

„Díky této akci můžeme přiblížit Slovensko nejenom starší generaci, která Slovensko dobře zná, ale představit tuto krásnou a nám velmi blízkou zemí i mladým lidem, kteří se dnes se slovenskou kulturou setkávají bohužel jen sporadicky,“ uvedla Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz


 

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena v listopadu 2010. Bez nadsázky ji lze nazvat obchodním centrem nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova.

   
10.06.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] leontieen [*]

  No ono to zní velkolepě, ale je tam akorát 1 soutěž plus krátký doprovodný program. Člověk přijde, pokud chce, tak se zúčastní soutěže a hotovo. Kdo to má daleko, tak se mu to nevyplatí.

  superkarma: 0 12.06.2011, 15:00:12
 2. avatar
  [2] vmarta [*]

  Škoda..je to daleko Sml80 jinak bych určitě šla :)

  superkarma: 0 10.06.2011, 09:15:37
 3. [1] cornysek [*]

  super tip :-)

  superkarma: 0 10.06.2011, 07:55:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme